مدل های آینه دکوراتیو که ترند روز هستند

چیدوپلاس ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ،

آینه های دکوراتیو از عناصر جدید و به روز در صنعت دکوراسیون داخلی هستند که در فضاهای متفاوت منزل قابل استفاده اند. این آینه ها زیبایی و تنوع بسیار زیادی دارند و تقریبا در هر نوع مدل و طرح دلخواه در رنگ های نقره ای،  برنزی، طلایی و مسی در بازار موجود و قابل تولید اند. از ویژگی های مثبت استفاده از آینه های دکوری نصب آسان، تنوع و مقرون بصرفه بودن است که باعث میشود جز اولین انتخاب های ما برای تغییر ایجاد کردن در فضای داخلی منزل در دکوراسیون مدرن یا سنتی باشند.

وجود آینه در منزل باعث میشود فضا امتداد و عمق گرفته و بزرگتر نشان داده شود. همچنین زیبایی منحصر بفرد و انعکاس نور آینه باعث میشود فضا روشن تر به چشم بیاید، بنابراین به کارگیری آینه دکوراتیو در خانه های کوچک کاملا بجا و هوشمندانه است. استفاده ی حرفه ای و خلاقانه از قطعات آینه باعث ایجاد محیطی شیک و مدرن در منزل شما میشود. آینه های دکوراتیو در دو جنس شیشه و پلکسی گلس تولید میشوند که آینه های شیشه ای انعکاس زیبا و منظم تری دارد، اما شکننده و سنگین هستند، آینه های پلکسی که از ورق پلکسی به علاوه یک لایه جیوه تشکیل شده اند، سبک ترند و با تنوع بالا و نصب آسان تر، به هر شکل دلخواهی قابل سفارش و تهیه هستند. آینه های دکوراتیو نمونه ای عالی از هنر کاربردی هستند. آینه های الماس مانند که از کاشی های آینه ای به شکل های گوناگون تشکیل شده اند، قدرت تطبیق پذیری بالایی دارند که به آنها اجازه میدهد تا به خوبی و به تنهایی کار کنند یا به صورت گروهی جلوه ی درخشانی داشته باشند.

کاربرد آینه های دکوراتیو در فضای منزل بسیار زیاد است و تقریبا در هر فضایی با کمی خلاقیت و ایده های نو در اشکال متفاوتی قابل استفاده اند. برای انتخاب آینه در منزل انتخاب های زیادی داریم که در این مطلب با آنها آشنا خواهیم شد:

دیوارپوشی از جنس آینه

معمولا از آینه هایی با جنس پلکسی در قطعات بزرگ برای پوشش یک دیوار کامل در فضای پذیرایی یا نشیمن استفاده میکنند که باعث بزرگ تر دیده شدن فضاها، انعکاس نور و زیبایی هرچه تمام تر میشود.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه دکوراتیو هندسی

تکه های کوچک یکسان یا نامتقارنی از جنس آینه هستند که با قرار گرفتن اصولی کنار هم یک اثر هنری خلق میکنند و میتوانند نقطه قوت دکوراسیون شما باشند. آینه های گرد هیچوقت از مد نمی افتند، همچنین آینه های شش ضلعی و مستطیلی به صورت چند تایی در ابعاد کوچک و بزرگ، برای فضای نشیمن بسیار مناسب اند و فضای شما را زنده و پر نشاط میکنند.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

تابلو های آینه 

تابلوهای آینه در فضای نشیمن یا ورودی به شکل عرضی از بهترین تزئینات فضای داخلی هستند که محبوبیت ویژه ای پیدا کرده اند، با کمک آنها می توانید دکوراسیون متفاوتی داشته باشید پس از این آینه های دکوراتیو ترند غافل نشوید.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه با قاب های تزئینی

از بهترین مدل های آینه که مد روز نیز هستند آینه های گرد با قاب هایی به شکل خورشید هستند، این آینه ها فضا را کاملا متفاوت میکند و استفاده از آنها در فضاهای مدرن و لوکس بسیار ترند شده و باب دل همه است.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه ی قدی

از ترند های محبوب دنیای دکوراسیون آینه های قدی هستند که بسیار پر طرفدار شده اند. قرار دادن آینه ی قدی با یک قاب به صورت تکیه داده شده بر دیوار مدلی متفاوت و زیبا از کاربرد آینه است که زاویه دید بهتری برای شما ایجاد میکند و میتوانید سلفی های زیبا در آن بگیرید. این مدل آینه در کنار گیاهان و سایر اجزای دکوراتیو در سبک مینیمال ظاهری زیبا، ساده و مدرن می سازد.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

آینه و کنسول

کنسول از کاربردی ترین عناصر دکوراتیو است که با یک آینه ی خاص و تزئینی به یک اثر هنری تبدیل میشود، کنسول با تزئینات آباژور، گلدان و یا قاب عکس های یادگاری شما بسیار زیباتر خواهد شد.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

قاب های معجزه گر

قاب های طلایی لوکس برای دکوراسیون سلطنتی، قاب های چوبی برای فضای کلاسیک آرامش بخش و قاب های فلزی برای دکوراسیون مدرن و مینیمال مناسب اند. میتوانید از قاب های برجسته با رنگ های تند و شاد برای ایجاد دکوراسیون خاص خود استفاده کنید. از بهترین فضاها برای قاب های آینه کاری راهروها و راه پله ها هستند که هر مهمان در بدو ورود و خروج از خانه با آن مواجه میشود و نصب آینه در این نقاط باعث روشنی و آرامش بیشتر محیط است.

آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو
آینه دکوراتیو

توجه به نور پردازی و منبع نور در کنار محلی که آینه را قرار می دهید در روند انعکاس نور بسیار موثر است، استفاده از شمع و لوستر و آباژور باعث زیباسازی بی نظیری در فضا میشود و پخش نور بطور صحیح انجام و نور بیشتری در خانه ایجاد میشود . استفاده از آینه های بک لایت که چراغ دارند امروزه کاربرد زیادی دارد. استفاده از رنگ های شاد در دیوار یا قاب آینه ها باعث میشود نور های رنگی زیابیی در محیط منعکس شود.

آینه ها وسایلی زینتی و کاربردی هستند که بصورت مکمل با متریال های دیگری مثل چوب و سنگ و… کاربرد دارند. اگر شما از دسته افرادی هستید که  میخواهید فضایی شیک و مدرن با هزینه ی کم خلق کنید آینه های دکوراتیو بهترین گزینه هستند، که با انعکاس نور فضا را بزرگ و چشم نواز میکنند و دکوراسوین شما را زنده تر و خوانا تر نشان میدهند.

خانه ایده آل خود را بسازید:

از بشقاب های تزئینی برای دکوراسیون ناهارخوری استفاده کنیدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید