کمد دیواری دو رنگ و مهم ترین پیشنهاد های رنگی برای این مدل کمد

چیدو پلاس 10 اسفند 1401 ،

آیا برای اتاق خواب تان به دنبال یک مدل جدید و خاص می گردید؟ پیشنهاد ما به شما کمد دیواری دو رنگ است که یکی از جدید ترین و البته جذاب ترین مدل های کمد دیواری محسوب می شود. در کمد دیواری دو رنگ از دو رنگ مختلف که می توانند رنگ هایی نزدیک به هم و یا در تفاوت کامل با هم باشند، استفاده می شود و به دو شکل متفاوت رنگ آمیزی می گردند. این دو شکل به این صورت است که یا درب های کمد دیواری به صورت دو رنگ نقاشی می شوند و یا به این گونه که قسمت های رویه کمد دیواری شامل درب ها و چهارچوب ها با یک رنگ و بخش های داخلی با رنگی دیگر رنگ آمیزی می گردند. اگر دوست دارید در مورد کمد دیواری دو رنگ بیشتر بدانید، با ما در این متن همراه باشید.

کمد دیواری دو رنگ چه تاثیری بر دکوراسیون اتاق خواب دارد؟

خیلی از افراد هستند که دوست دارند فضای اطراف شان از سادگی، تکراری و یکنواخت بودن بیرون آید و کمی متفاوت تر از معمول باشد. همانطور که می دانید معمولا از یک رنگ بر روی درب های کمد دیواری استفاده می شود و نهایتا شاید تنها قاب بندی روی کمد های کلاسیک با رنگی دیگر رنگ آمیزی شود. اما برای آنکه ظاهر کمد تغییری اساسی کند از دو رنگ بر روی بخش های بزرگی از آن استفاده می گردد. مثلا تعدادی از درب ها با یک رنگ و تعدادی دیگر با رنگی دیگر نقاشی می گردد. با داشتن کمد دیواری دو رنگ در اتاق دست تان در چیدمان اتاق خواب باز تر است. شما با خیال راحت می توانید از چند رنگ هماهنگ با آن دو رنگ استفاده نماید. برای مثال در اتاقی با کمد دیواری دو رنگ صورتی و طوسی در دکوراسیون می توانید از رنگ های صورتی روشن و تیره، طوسی های روشن و تیره، سفید، نقره ای، سرخابی، لیمویی و دیگر رنگ های هماهنگ با آنها استفاده کنید. این باعث می شود تا رنگ های بیشتری به فضای زندگی شما وارد شوند و تاثیرات خوبی بر روحیه و حال و هوای تان بگذارند.

با داشتن کمد دیواری دو رنگ می توانید سرویس خواب را با یکی از رنگ ها و رو تختی آن را با رنگ دیگر ست کنید. با مشاهده تصاویر مختلف از انواع کمد دیواری های دو رنگ می توان ایده های زیادی را در ذهن به وجود آورد و کار دکوراسیون اتاق خواب را انجام داد. یکی از مزیت های این مدل کمد دیواری آن است که شما می توانید رنگ مورد علاقه تان را بر روی دیوار داشته باشید. مثلا فرض کنید رنگی مانند زرشکی که تیره و تند و تیز است، رنگ مورد علاقه شماست و استفاده از آن در اتاق برای تان سخت است. اینجاست که می توانید بخشی از درب کمد دیواری را به این رنگ اختصاص دهید و رو تختی تان را با آن ست کنید.

کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ

پیشنهادی رنگی برای کمد دیواری دو رنگ

 • کمد دیواری دو رنگ طوسی و صورتی: این دو رنگ در دکوراسیون داخلی به میزان زیادی در کنار هم استفاده می شوند و معمولا نتایج خوبی هم در بر دارند. رنگ های طوسی و صورتی که البته هر دو هم از تم روشن انتخاب می شوند، ترکیب جذابی را پدید می آورند که برای فضای اتاق خواب عالی است. طوسی رنگی خنثی محسوب می شود که در کنار صورتی به تعادل می رسد. همچنین ست کردن این دو رنگ با دیگر وسایل راحت است و امکانات ویژه ای را در اختیار می گذارد. کمد دیواری دو رنگ طوسی و صورتی هم برای بزرگسالان و هم گروه سنی جوان و نوجوان مناسب است.
 • کمد دیواری دو رنگ کرم و قهوه ای: چنانچه برای کمد دیواری اتاق خود به دنبال رنگ هایی کلاسیک تر و البته گرم تر می گردید، ترکیب رنگی کرم و قهوه ای انتخاب های خوبی برای تان محسوب می شوند. این دو رنگ در کنار یکدیگر فضایی گرم و آرامش بخش را پدید می آورد و اساسا ترکیب رنگی کم درد سری به شمار می رود. بسته به متراژ اتاق تان می توانید بخش قهوه ای را بیشتر و یا کمتر کنید. ست کردن سرویس خواب چوبی با این رنگ کمد دیواری کار سختی نخواهد بود.
 • کمد دیواری دو رنگ سفید و رنگ چوب: یک ترکیب رنگی زیبا و البته پر طرفدار ترکیب سفید یا استخوانی و رنگ چوب است. اگر به دنبال ایجاد فضایی روشن و دل باز هستید یا اتاق خواب تان کوچک است و می خواهید از دو رنگ روشن برای کمد دیواری ها استفاده کنید، سفید یا استخوانی به همراه رنگ چوب که دارای بافت طبیعی چوب هم هست، انتخابی عالی برای تان خواهد بود. این مدل کمد دیواری دو رنگ برای اتاق خواب عروس هم بسیار پیشنهاد می شود.
 • دیگر پیشنهاد های رنگی برای کمد دیواری دو رنگ: سفید و طوسی، آبی روشن و طوسی، سفید و زرشکی، سفید و بنفش، آبی تیره و زرد، قهوه ای پر رنگ و قهوه ای کم رنگ، سفید و صورتی، سفید و سبز کاهویی، سفید و لیمویی، طوسی و زرد، طوسی و قرمز، طوسی روشن و طوسی تیره. البته در این بین حتما شما هم ایده ها و پیشنهاد های جذابی در ذهن دارید که می توانید بر روی کمد دیواری های خانه تان پیاده کنید. در انتخاب ترکیب های رنگی حتما به بزرگی و کوچکی اتاق خواب تان دقت کنید. اگر دارای اتاقی کوچک هستید، بهتر است از ترکیب های رنگی روشن استفاده کنید و نهایتا در یک بخش کوچکی از کمد رنگی تیره به کار ببرید.

انواع طرح ها و مدل های کمد دیواری دو رنگ

هنگامی که از دو رنگ برای درب های کمد دیواری استفاده می شود، این دو رنگ باید به شکلی خاص بر روی درب ها ایجاد شوند. ما در این بخش از متن می خواهیم ایده ها و مدل هایی را برای این کار به شما پیشنهاد دهیم. اگر کمد دیواری های اتاق تان به رنگ تازه ای نیاز دارند و به دنبال روش های جدید رنگ کردن کمد دیواری هستید، می توانید این پیشنهاد ها را مطالعه فرمایید.

 • یکی از درب ها را با یک رنگ و سایر درب ها را با رنگی دیگر نقاشی کنید.
 • درب های کمد را یکی در میان رنگ کنید.
 • یک خط افقی با پهنای 20 سانتی متر در مرکز کمد دیواری در نظر بگیرید و با رنگی خاص آن را رنگ کنید، سپس بالا و پایین را با رنگی دیگر نقاشی نمایید.
 • اگر کمد دیواری تان بزرگ است، دو درب ابتدا و انتها را با یک رنگ و درب های میانی را با رنگی دیگر نقاشی کنید.
 • چنانچه در زیر کمد تان کشو وجود دارد، کشو ها را با یک رنگ و کمد ها را با رنگی دیگر رنگ آمیزی کنید.
 • اگر کمد دیواری تان کوچک است و تنها دو درب دارد، هر کدام از درب ها را یک رنگ کنید.
 • کمد دیواری تان را به مانند یک کل واحد در نظر بگیرید و با رنگ و چسب کاغذی اشکال هندسی خاصی را روی آن ایجاد نمایید.
 • علاوه بر ایجاد کمد دیواری دو رنگ می توانید روی یکی از درب ها یک آینه بزرگ بچسبانید و دربی آینه ای بر روی کمد دیواری تان داشته باشید.
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ
کمد دیواری دو رنگ

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

انواع رنگ ها و مدل های کمد دیواری کلاسیک

راهنمای انتخاب بهترین رنگ برای کمد دیواریچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<