ویدیو: نقشه خانه سه خوابه

چیدوپلاس 06 خرداد 1397 ،

یک خانه سه خوابه می تواند اندازه مناسبی برای طیف گسترده ای از نقشه ها باشد و دستتان را برای طراحی تا اندازه زیادی باز می گذارد. سه اتاق خواب میتواند اتاق جداگانه ای برای بچه ها، فضایی راحت برای اتاق مهمان، یا یک دفتر کار ایجاد کند. این ویدیو نشان می دهد که برای نقشه کشی یک خانه سه خوابه با استفاده از طرح های منحصر به فرد راه های مختلفی وجود دارد.

  1. توجه کنید که در یک خانه ی سه خوابه با یک پلان خوب و مناسب، ابعاد و اندازه ها کاملا متناسب است و اتاق ها و فضاهای خیلی کشیده و دراز یا راهروهای بدون استفاده در آن وجود ندارد.
  2. چیدمان و ارتباط فضاها به درستی رعایت شده است به عنوان مثال ورودی خانه با آشپزخانه و نشیمن به نسبت اتاق ها فاصله ی نزدیک تری دارد.
  3. یکی از مسائل اساسی در هر فضا نور و نحوه ی نورگیری آن است، رعایت این مورد برای فضای پذیرایی به نسبت فضاهای دیگر ارجحیت دارد.
  4. ابعاد و اندازه‌های مبلمان با ابعاد هر فضا هم خوانی و سنخیت دارد.

چه پلانی برای خانواده ی من مناسب تر است؟

این موضوع بستگی به خصوصیات خانوادگی شما دارد، اگر میخواهید فضای بیشتری برای کسب آرامش و حفظ حریم خصوصی داشته باشید، اتاق خواب های بزرگ تری را انتخاب کنید. اگر دورهم بودن برای شما مهم است، پلانی را انتخاب کنید که دارای فضاهای بزرگ در محل نشیمن باشد، همچنین یک خانه با یک آشپزخانه بزرگ ممکن است برای شما مناسب باشد.

شما باید اطمینان حاصل کنید که طرح خانه شما پاسخگوی نیازهای خانواده شما است، درنهایت شما می بایست پلان خانه ای را انتخاب کنید که نه تنها برای زندگی شما در حال حاضر مناسب است بلکه نیازهای شما را در آینده هم برآورده می کند.

در ویدیوی زیر 40 نقشه خانه سه خوابه را مشاهده می کنید:

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<