ویدیو: خانه ی آنجلینا جولی در لس آنجلس آمریکا

چیدوپلاس ۰۵ تیر ۱۳۹۷

خانه جدید آنجلینا جولی در شهر لس آنجلس قرار دارد این خانه که در محله اعیان نشین لوس فلیز قرار دارد، ارزشی حدود ۲۵ میلیون دلار دارد. این خانه سوپرلوکس در گذشته محل زندگی افراد بسیاری همچون سیسیل ب.دویل، کارگردان مشهور و بازیگر نام آشنا، چارلی چاپلین بوده است. سبک معماری این خانه کلاسیک می باشد و زیبایی آن باعث شده که به آن لقب جواهر کوچک را بدهند. این خانه در سال ۱۹۱۳ ساخته شده و بعدها به صورتی مدرن‌تر بازسازی شده است.

در نگاه اول با دیدن این خانه ممکن است نفس در سینه تان حبس شود و زیبایی چشمگیر این خانه شما را مبهوت کند؛ یکی از دلایل زیبایی بیش از حد این خانه محل قرار گیری آن می باشد، چشم انداز این خانه از رصدخانه گریفیت که بر روی پارک گیریفیت قرار دارد، تا ساحل اقیانوس آرام امتداد دارد. فضای داخلی این خانه که ۲۴۰۰ متر مربع است شامل سه ساختمان جنبی است؛ که در آنها یک کتابخانه، سالن سینما، شش اتاق خواب، ده حمام و…. موجود می باشد.

در بیرون از ساختمان اصلی پله های بتنی وجود دارد که افراد را به سمت باغ هدایت می کند، درون این باغ محلی برای نشستن و استراحت وجود دارد که با درختان احاطه شده و همین طور یک استخر در این فضا وجود دارد که با فواره هایش جلوه بیشتری به فضا داده است. در تمامی بخش های ساختمان چشم اندازهایی زیبا به سمت روشنایی شهر و اقیانوس وجود دارد و هر کدام از بخش های خانه ورودی و خروجی جدا و مشخص خود را دارد.

اگر بخواهیم بخش های مختلف این خانه را بررسی کنیم می توانیم با قسمت های اصلی آن شروع کنیم : فضای نشیمن اصلی علاوه بر حس کلاسیک کلی ساختمان، ساختاری مدرن هم دارد. مبل های راحتی در کنار میزی با سبک کلاسیک فضایی راحت و جذاب را به وجود آورده و استفاده از رنگ های گرم جذابیت خانه را دو چندان کرده است. ناهارخوری همچنان حالت کلاسیک را حفظ کرده و دیوار پوشهای چوبی آن توانسته حس گرمی و رسمی بودن را در این فضا به وجود بیاورد. صندلی‌های ناهارخوری با استایل کلاسیک و پارچه های طرحدار توانسته ترکیب زیبایی را خلق کند.

فضای کتابخانه با استفاده از مبل های راحتی و نور مناسب باعث ایجاد حس آرامش در این فضا شده است. نکته مورد توجه در این فضاها استفاده از مبل های راحتی قرمز رنگ به جای صندلی های مطالعه کلاسیک است. آشپزخانه بسیار ساده و دنج می باشد؛ استفاده از رنگ سفید و سادگی بیش از حد آن می‌تواند تعریف جالبی برای آشپزخانه این خانه چند میلیون دلاری باشد. فضای ناهارخوری ای که در آشپزخانه قرار دارد هم از قوانین آشپزخانه تبعیت می کند؛ نکته مثبت این فضا چشم انداز زیبای آن می باشد.

اتاق خواب اصلی که یکی از چهار شومینه این خانه در آن قرار دارد، با سبکی کلاسیک دکور شده است؛ ترکیب رنگی آبی فیروزه ای و طلایی در آن کامل قابل مشاهده است. سرویس بهداشتی اتاق خواب اصلی، با کاشی های سفید پوشیده شده و در عین سادگی فضای راحتی را به وجود آورده است.

تراس ها که بخش اعظمی از این خانه را تشکیل میدهند با مبلمان چوبی با ترکیب رنگ آبی و سفید که می‌تواند نشان‌دهنده آبی اقیانوس و سفیدی شن های ساحل باشد دکور شده است. سالن ورزشی این خانه رو به استخر قرار گرفته و در ساختمان دیگری قرار دارد. در یکی دیگر از ساختمان های این خانه فضایی جدا برای استراحت و در انتهای پله های باغ وجود دارد. فضای ورودی نشیمن کاملاً باز می باشد و با مبلمان مدرن و راحتی دکور شده است. ورودی خانه با شش ستون سفید مشخص شده و گل های آفتابگردان بر روی ورودی زیبایی خاصی به آن بخشیده است.

نکته کلی در مورد این خانه استفاده زیاد از رنگ سفید می‌باشد این خانه که به سبک کلاسیک کار شده در عین گران بودن، با وسایل ساده ای  دکور شده و همین سادگی زیبایی خاصی به آن بخشیده است. در ویدیوی زیر می توانید بخش های مختلف این خانه را مشاهده نمایید:

 

خانه ایده آل خود را بسازید:
ویدیو: تصاویری جالب از گرانترین خانه های فوتبالیست ها
ویدیو: تصاویری جالب از خانه های شخصی خوانندگان زن دنیا


چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید