این مدل های لوستر یا چراغ سقفی برای اتاق خوابتان مناسب است

چیدوپلاس 01 آذر 1396 ،

امروزه خیلی از ساکنین خانه به خصوص جوانان بیشتر اوقات خود را در اتاقشان می گذرانند، بنابراین داشتن یک روشنایی خوب و مناسب هم انجام کارهای روزمره مانند کتاب خواندن، کارکردن با کامپیوتر، آرایش کردن و .. را تسهیل میکند و هم فضای اتاق را به یک فضای دلنشین و دکوراسیون زیبا تبدیل می کند و هم رنگ لوازم و اشیا و جزئیات آن را شکیل تر نشان می دهد.

لوسترها در فضای نشیمن و پذیرایی جذابیت بیشتری به نسبت اتاق خواب دارند و قطعا شما برای لوستر نشیمن هزینه ی بیشتری خواهید کرد اما از آنجا که لوستر یا چراغ تزئینی اتاق خواب هم اهمیت فراوانی دارد در این مطلب تعدادی از لوستر های کم هزینه و زیبا مخصوص اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد.

یکی از بهترین گزینه ها برای مدل لوستر اتاق خواب ، لوسترهای تک رنگ متناسب با رنگ دکوراسیون اتاق هستند که فضای بصری بهتری بوجود می آورند، اگر اتاق بزرگی دارید و از لوستر های شاخه ای خوشتان می آید چراغی انتخاب کنید که شاخه های کمتری داشته باشند، و اگر اتاق را کم نور ترجیح می دهید می توانید یک آباژور یا دیوارکوب همانند اتاق هتل ها داشته باشید.

می توان با الهام از نورپردازی اتاق ها در هتل ها، از نورهای تکمیلی کم ارتفاع مانند منابع نور رشته ای در کناره های تخت خواب ها استفاده نمود،  چنین نوری به ویژه به عنوان نور شب از اثرگذاری خاصی برخوردار است.

علاوه بر رنگ خود لوستر رنگ چراغ ها هم اهمیت فراوانی دارد، معمولا رنگ روشنایی سلیقه ای بوده مانند آفتابی یا مهتابی ولی بهتر است از تلفیقی از آن دو  استفاده کنید تا نور یکرنگ چشم تان را اذیت نکند و رنگ دکوراسیون منزل تان را هم تحت تاثیر قرار ندهد. همچنین بهتر است که از لامپ های کم مصرف استفاده شود.

برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

 

مدل لوستر اتاق خواب
مدل لوستر اتاق خواب
مدل لوستر اتاق خواب
مدل لوستر اتاق خواب
مدل لوستر اتاق خواب
مدل لوستر اتاق خواب


چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<