ویدیو: مدل کاغذ دیواری اتاق خواب

چیدوپلاس 07 بهمن 1396 ، ،

اتاق خواب یک مکان برای استراحت و شارژ شما پس از خستگی های روزانه است. با طراحی هوشمندانه این فضا خوابی راحت و آرام را تجربه کنید، یکی از روش های زیبا سازی این فضا استفاده از کاغذ دیواری است.

انواع مختلفی از کاغذ دیواری برای انتخاب وجود دارد. بعضی ها طرح ها و الگوهای بسیار ساده ای دارند، در حالی که بقیه بسیار پر نقش و نگار هستند. با توجه به آنچه می خواهید با استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب به دست آورید، می توانید کاغذ ساده و ظریف برای یک دکور آرام و یا کاغذی پویا و رنگارنگ انتخاب کنید تا جو را شاداب کند. به موارد زیر در هنگام انتخاب کاغذ دیواری اتاق خوابتان دقت کنید:

  • مدل کاغذ دیواری اتاق خواب طرح گل دار، راه راه، اسلیمی، داماسک و … برای اتاق خواب مناسب هستند.
  • به ترکیب رنگی دقت کنید، رنگ سرویس خواب، پرده، روتختی و …. در انتخاب کاغذ دیواری اهمیت دارند.
  • اگر اتاق شما کوچک است، تصویر زمینه را از یک پالت محدود انتخاب کنید، مانند کاغذ طلایی و سفید.
  • می توانید تنها یک دیوار در پشت تخت خود را کاغذ کنید، انتخاب این دیوار به این دلیل است که این دیوار برای کسانی که در رختخواب نشسته اند، قابل مشاهده نیست و بنابراین می توانند بدون دیدن طرح های شلوغ، فضای آرام و راحتی را در هنگام خواب تجربه کنند و در عین حال دکور مورد علاقه شان را نیز در اتاقشان داشته باشند.
  • اگر نمیخواهید کل یک دیوار را کاغذ کنید می توانید از قاب های چوبی استفاده کنید و داخل قاب را کاغذ کنید، این طراحی حالت بسیار شیکی به فضای اتاقتان میدهد و البته مخصوص اتاق های بزرگ تر است.
  • می توانید از دو نوع کاغذ دیواری برای اتاقتان استفاده کنید، الگوها را با هم مخلوط کنید، بهتر است طرح یکی از کاغذها درشت تر از دیگری باشد اما باید هر دو کاغذ پالت رنگی یکسانی داشته باشند.

در ویدیوی زیر مدل های جدید کاغذ دیواری اتاق خواب را مشاهده می کنید، با مشاهده این ویدیو برای انتخاب کاغذ دیواری منزلتان ایده بگیرید.

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/bed room wallpaper.mp4 in url

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

چه طرح کاغذ دیواری انتخاب کنم؟

مدل کاغذ دیواری نشیمن و پذیرایی و پشت تلویزیونچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<