ویدیو: استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون

چیدوپلاس 08 فروردین 1397 ،

رنگ آبی در دکوراسیون منزل حسی از آرامش مانند شنا در یک استخر تازه و گرمسیری ایجاد می کند. قاعده و فرمول دکوراسیون با رنگ آبی، یا استفاده از رنگ های متضاد یا رنگ های هم خانواده در کنار آن است. به عنوان مثال، یک مبلمان آبی در ترکیب با یک فرش سبز مایل به آبی (رنگ هم خانواده) با رنگ نارنجی سوخته (رنگ متضاد) ترکیب خوبی ایجاد می کند. این انتخاب شماست که می خواهید آبی را با چه رنگی ترکیب کنید، اگر میخواهید دکوراسیون خانه بیشتر به سمت رنگ های سرد میل کند، بیشتر از سبز به عنوان رنگ مکمل استفاده کنید، سبز و آبی جفت های کلاسیکی هستند جنگل و دریاچه و زیبایی های آنها را به یاد آورید و ببینید که چطور ترکیب این دو رنگ زیبایی و جذابیت ایجاد می کند.

استفاده از یک پس زمینه خنثی – سایه های سفید، خاکستری یا بژ –  برای کف و استفاده از قالیچه با رنگ های بنفش (سرد) و زرد و نارنجی (گرم) در طراحی رنگ آبی در دکوراسیون پیشنهاد می شود. با انتخاب مناسب رنگ قالیچه برای ایجاد یک پایه بی نظیر اضافه کنید، در کوسن ها و وسایل تزئینی نیز می توانید از رنگ های بادمجانی، شامپاینی، زرد روشن، پرتغالی و کرم با طرح ها و الگوهای مختلف استفاده کنید.

توناژهای مختلف آبی که در یک اتاق نشیمن استفاده می شود، به وضوح سرد است. این باعث می شود که خانه تان بسیار آرام باشد، اگر می خواهید از شدت سردی کاسته و مقداری انرژی به فضا اضافه کنید باید درام های رنگی بیشتری را به دکوراسیونتان اضافه کنید تا فضا را گرم تر کند، مثلا از رنگ چوب و وسایل چوبی استفاده کنید و یا با اضافه کردن بافت به جذابیت دکوراسیونتان بیافزایید.

در ویدیو زیر شیوه دکوراسیون با رنگ آبی را ببینید، همچنین برای اطلاعات بیشتر شما می توانید اصول ست کردن مبل سرمه ای را در این مطلب ست کردن مبل سرمه ای در پذیرایی و نشیمن مطالعه نمایید:

 

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ویدیو: هارمونی رنگ ها در دکوراسیون داخلی منزل

ویدیو: ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل – قسمت اول

ویدیو: ترکیب رنگ در دکوراسیون داخلی منزل – قسمت دومچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<