ویدیو: چطور خانه را برای جشن تولد تزئین کنیم؟

چیدوپلاس 02 اردیبهشت 1397 ، ،

روز تولد برای هر یک از ما از اهمیت بالایی برخوردار است، پیر یا جوان فرقی نمی‌کند، معمولا همه از یادآوری خاطرات جشن تولد سالانه شان لذت می‌برند و تا ماه‌ها و حتی سال‌ها همه جزئیات را به یاد می آوردند، به خصوص اگر تزئین خانه برای جشن تولد متفاوت و خاص باشد، البته این خاص بودن به معنای صرف هزینه های بالا نیست و برای یک دکوراسیون تولد به یاد ماندنی نیاز به تجملات زیاد ندارید، فقط کافی است کمی ذوق و اشتیاق داشته باشید، در این مطلب می خواهیم راهکارهایی را برای برگزاری یک جشن تولد خاطره انگیز به شما همراهان همیشگی معرفی کنیم:

1- انتخاب تم:

راهی جالب و راحت برای اینکه حس جشن تولد به میهمانی خود بدهید انتخاب تم است، می توانید یک یا دو رنگ را به عنوان تم اصلی انتخاب کنید و تزئینات را در همان راستا انجام دهید، بادکنک ها، روبان‌های رنگی، رومیزی، کیک، لباس مهمان ها و حتی غذاها را می توانید در همان طیف رنگی انتخاب کنید.

 2- تزئین با استفاده از بادکنک:

بادکنک ها می توانند یکی از ارزان ترین و ساده ترین روش های دکوراسیون برای هر تولد، مراسم عروسی یا مهمانی باشند. البته معمولا در همه ی جشن های تولد از بادکنک استفاده می شود اما راه های خلاقانه و منحصر به فرد، دکوراسیون با بادکنک را تبدیل به رویدادی فوق العاده و جذاب می کند، در ویدیوی زیر تعدادی از دکوراسیون های زیبا با بادکنک نمایش داده شده است، نگاهی به این ایده ها بیندازید و آنهایی که مورد علاقه شماست را برای جشن تولد بعدی امتحان کنید!

3-  دکور با ریسه های نورانی:

این نوع تزئین فضای تولد را درخشان و پرستاره می کند، آنها ارزان هستند، استفاده از آنها آسان است و در عین حال تاثیر بصری زیادی دارند و بچه ها و نوجوان ها عاشق این نوع تزئین هستند.

4- تم تولد برای یچه ها:

اگر میخواهید جشن تولد کودکتان را جشن بگیرید برای انتخاب تم مهمانی ببینید به چه چیزهایی بیشتر علاقه دارد مثلا تم های قطار، پری دریایی، خورشید .. ایجاد این تم ها ممکن است در نگاه اول سخت به نظر برسد اما با کمک پارچه های نمدی می توان به راحتی چنین تزئیناتی ایجاد کرد و به کمک کیک با همان تم، این تزئینات کامل می شود، این تم ها سبک، رنگ و طعم بیشتری به جشن تولد می دهد و آن را به یاد ماندنی می کند.

5- تزئین میز غذا:

با استفاده از میان وعده ها به عنوان دکور خلاق، میز خود را زیباتر کنید.

6- استفاده از اسامی و اعداد:

می توانید با کمک چوب و با پارچه های نمدی اسم و سن فرد را در دکور تولد جای دهید، تمام این طرح ها را می توان سال های بعد مجدد استفاده کرد.

7- استفاده از تزئیات کاغذی
شما می توانید با کمک کاغذهای رنگی، نوار، روبان و کاغذ کریپ پیچ خورده، تزئینات زیبایی متناسب با تم تولد درست کنید.

اگر در آینده نزدیک میزبان یک مهمانی تولد هستید، چند مورد از ایده های موجود در ویدیوی زیر را برای جشن انتخاب کنید و از این ایده ها برای تزئینات استفاده کنید، وقت زیادی نمی گیرد که خانه تان را به یک فضای جذاب برای برگزاری جشن تولد تبدیل کنید.

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<