استیکر اتاق کودک ، یک دکوراسیون ژورنالی با کمترین هزینه

چیدوپلاس ۲۰ تیر ۱۳۹۷

بدون شک یکی از تاثیرگذارترین عوامل بر روی روحیه کودکان فضای اتاق خواب و محل بازی آن ها می باشد، اهمیت دکوراسیون در این فضا ایجاب می کند تا آن را به بهترین نحو ممکن چیدمان کنیم. در کنار چیدمان وسایل اصلی اتاق کودک، می توان از المان های جذاب که هم باعث زیباتر شدن فضا می شود و هم خلاقیت کودک را افزایش می دهد، استفاده کرد؛ استیکرها یا برچسب های دیواری یکی از این المان ها هستند.

کودکان به راحتی می‌توانند با استیکرها به دلیل طرح های کارتونی و کودکانه ای که دارند ارتباط برقرار کنند و این عامل می تواند کمک بسیاری به سطح یادگیری و توجه کودک به محیط اطراف اش بکند. استیکر ها در مدل ها و طرح های متفاوتی هم برای دختران و هم برای پسران وجود دارند، شرکت های مختلفی استیکرها را در مدل های متفاوت تولید می‌کنند، اما خود شما هم با کمک مقداری مقوای رنگی به همراه کمی خلاقیت می توانید برچسب های زیبایی برای اتاق فرزندتان تهیه کنید.

  • ساده ترین مدل های استیکر دیواری، با طرح های شخصیت های کارتونی محبوب کودکان، المان های بچگانه و یا حروف و اعداد مربوط به یادگیری خواندن و نوشتن ساخته می شوند.
  • یکی دیگر از مدل های پرطرفدار برای اتاق کودکان استیکر های نواری می باشد. استفاده از این مدل در اتاق نوزاد هم کاربرد فراوانی دارد، از این نوار های استیکری که شامل طرح های پسرانه و دخترانه هستند می توانید در ترکیب با رنگ اصلی دیوارها و یا وسایل اتاق خواب استفاده کنید.
  • جدیدترین مدل های استیکر، استیکرهای سه بعدی هستند که توانسته اند در مدت کوتاهی پس از ارائه به بازار نظر مشتریان زیادی را جلب کنند؛ علت این موضوع واقعیت مجازی موجود در این استیکرها است که می‌تواند تا حد زیادی برای کودکان جذاب باشد. با استفاده از این مدل استیکر می توانید شخصیت کارتونی محبوب فرزندتان را به داخل اتاق او بیاورید و فضای منحصر به فردی به آن ببخشید.

در مواردی که اتاق کودکان شما با یکدیگر مشترک است و آنها ممکن است در استفاده از وسایل اتاق با هم به مشکل بخورند؛ استیکر ها می توانند کمک زیادی به شما کنند. شما می توانید با چسباندن استیکر نام و یا استیکر شخصیت محبوب کارتونی هرکدام از فرزندان تان بر روی وسایلشان، این آموزش را به آنها بدهید که از وسایل مربوط به خودشان استفاده بکنند.

استیکرها می‌توانند عملکردی همانند کاغذ دیواری هم داشته باشند، در این صورت می توانید ابتدا با رنگ مورد علاقه فرزندتان دیوار را رنگ آمیزی کنید سپس با استفاده از استیکرها، طرح های دلخواه کودک تان را بر روی دیوار بچسبانید. می توانید استیکر ها را در قالب یک داستان تصویری که بیانگر یکی از قصه های مورد علاقه کودک تان می باشد با کمک خود او بر روی دیوار بچسبانید.

نوع دیگری از استیکرها هم هستند که قابلیت نوشتن بر روی آن ها وجود دارد، این مدل برای کسانی که فرزند شان علاقه به نقاشی دارد می تواند بسیار کارا باشد. در بعضی از مدل های این استیکر طرح اصلی به صورت سیاه و سفید و یا به صورت ناتمام وجود دارد که کودک باید آن را رنگ و یا کامل کند. این مدل ها به افزایش خلاقیت کودک کمک بسیاری می‌کند و پس از پایان کار هم استیکر موجود در اتاق حاصل کار فرزندتان می باشد.

به طور کلی استفاده از استیکر در اتاق کودک بسیار ساده و کارآمد می باشد، قیمت این استیکرها بستگی به شرکت تولید کننده و ابعاد و اندازه آن دارد اما با توجه به رنج قیمت کلی می‌توان با هزینه ی کم هم از این استیکرها استفاده کرد. بهتر است برای خرید این محصول حتماً از کودک تان برای طرح و مدل آن سوال کنید تا پس از چسباندن استیکر بتواند با آن ارتباط برقرار کند و آن را دوست داشته باشد و شما هم تاثیر آن بر روی فرزندتان مشاهده کنید.

استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک
استیکر اتاق کودک

خانه ایده آل خود را بسازید:

استفاده از پارچه نمدی برای تزئین اتاق کودک

ویدیو:کودکتان را با طراحی اتاقش سورپرایز کنیدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید