مقایسه ی انواع اسپرسو ساز های خانگی از بین برندهای موجود در ایران + قیمت

چیدوپلاس 15 تیر 1400

قهوه به عنوان یکی از نوشیدنی های محبوب مردم جهان به روش های مختلفی تهیه می شود. اسپرسو نیز به که نوشیدنی بر پایه قهوه است، توسط دستگاه اسپرسو ساز و با استفاده از آب داغ تحت فشار و قهوه آسیاب شده تهیه می گردد. عملکرد دستگاه اسپرسو ساز به این گونه است که آب داغ از میان دانه های آسیاب و پودر شده قهوه گذر کرده و آبی غلیظ همراه با طعم و عطر قهوه از آن بیرون می آید و آماده نوشیدن می شود. برای کسانی که عاشق این نوشیدنی گرم هستند، دستگاه های اسپرسو ساز خانگی ساخته شده که با کمک این دستگاه ها می توان هر روز به راحت ترین شکل ممکن اسپرسو درست کرده و نوش جان کرد.

بهترین دستگاه های اسپرسو ساز خانگی

اگر شما هم جزو عاشقان این نوشیدنی هستید بهتر است این متن را مطالعه کنید. همه ما در هنگام خرید لوازم خانه و خصوصا وسایلی که با تهیه خوراکی و نوشیدنی سر و کار دارد، به دنبال بهترین نوع آن هستیم. بهترین به معنی کیفیت و کارایی بالا، وزن و حجم و اندازه، راحتی کار با آن، گارانتی و قیمت مناسب است. این پارامتر ها در مورد دستگاه اسپرسو ساز خانگی نیز وجود دارد و برند های مختلفی که اقدام به تولید اسپرسو ساز کرده اند این موارد را در نظر داشته اند.

مواردی که در خرید اسپرسو ساز خانگی باید با آنها توجه کرد

 • کاربرد: قبل از خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی باید بدانید که چه انتظاری از اسپرسو ساز دارید. آیا کسی هستید که فقط یک نوع اسپرسو می خورید و یا علاقمند به نوشیدن مدل های مختلف قهوه هستید؟ با دانستن این موضوع می توانید از برندی خریداری کنید که آپشن های محدود و یا متعددی دارد.
 • طراحی: بر خلاف چیزی که خیلی ها فکر می کنند طراحی دستگاه و سادگی کار با آن موضوع بسیار مهمی است و حتما باید مدنظر قرار گیرد. بزرگی و کوچکی دستگاه و فضایی که اشغال می کند، پیچیده نبودن روش کار با آن، زیبایی اسپرسو ساز، رنگ و مدل آن همگی می تواند در یک انتخاب عالی تاثیر گذار باشد.
 • قیمت: به عنوان یکی از مهم ترین گزینه ها در خرید دستگاه اسپرسو ساز خانگی موضوع قیمت مطرح می شود. اینکه دستگاه چه آپشن هایی داشته باشد، چند نوع اسپرسو تهیه می کند، با چه کیفیتی این نوشیدنی را درست کند، و چه جزییات و مشخصاتی داشته باشد همگی در قیمت گذاری محصول تاثیر خواهند داشت.
 • نوع قهوه: در خرید یک دستگاه اسپرسو ساز خانگی باید به این نکته دقت کنید که دستگاه با دانه های قهوه، پودر قهوه و یا کپسول کار می کند؟ اگر دستگاه قادر به آسیاب کردن دانه های قهوه و تهیه اسپرسو باشد عالی است و عطر و طعم قهوه به خوبی حفظ می شود.
 • فشار بخار و توان دستگاه اسپرسو ساز: بیشترین فشار بخاری که دستگاه های اسپرسو ساز با آن کار می کنند ۲۰ بار است (بار یکی از واحد های فشار است) همچنین این دستگاه ها با توان ۱۰۰۰ تا ۱۷۰۰ وات ساخته می شوند.
 • پرتافیلتر: بخش مهمی از دستگاه اسپرسو ساز با نام پرتافیلتر شناخته می شود و تاثیر زیادی بر سطح کیفی و دوام دستگاه دارد. دستگاه های اسپرسو ساز خانگی و کوچک دارای یک پرتافیلتر و دستگاه های بزرگ تر که با حجم بالاتری از مواد کار می کنند چندین پرتافیلتر دارند.
 • سیستم قطع خودکار و شستشوی خودکار: این آپشن کمک می کند تا پس از تهیه اسپرسو و ریخته شدن آن داخل فنجان، دستگاه خود به خود خاموش شود. این موضوع به ایمنی کار کمک می کند. همچنین سیستم شستشوی خودکار خیال شما را از بابت نظافت و تمیزی دستگاه راحت خواهد کرد.

انواع دستگاه های اسپرسو ساز

اسپرسو ساز ها به سه دسته کلی تقسیم می شوند. دستگاه های خانگی دستی، اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک، و دستگاه اسپرسو ساز تمام اتوماتیک. در نوع اسپرسو ساز خانگی یک اهرم بر روی دستگاه تعبیه شده است که با فشار دادن آن به صورت مکانیکی و با دست فشار مورد نیاز برای عبور آب داغ از میان پودر قهوه ایجاد می گردد. در نوع اسپرسو ساز نیمه اتوماتیک که در خانه ها و کافه ها مورد استفاده قرار می گیرد، بخشی از کار به صورت اتوماتیک و توسط دستگاه و بخشی از کار مانند اضافه کردن شیر به اسپرسو توسط دست انجام می پذیرد. در نهایت دستگاه تمام اتوماتیک که کلیه مراحل تهیه اسپرسو توسط دستگاه انجام می گیرد و تنها کافیست انتخاب کنید که چه نوع اسپرسویی میل دارید.

بهترین برند های اسپرسو ساز خانگی

در میان تمامی برند های تولید کننده این دستگاه برند های دلونگی (Delonghi) نسپرسو (Nespresso) نوا (NOVA) مباشی (Mebashi) جزو بهترین ها هستند. برند های دیگری نظیر زیگما، بوش، گاستروبک، دلمونتی و بارنی نیز بسیار شناخته شده و مورد اعتماد اند. در ادامه به بررسی هر کدام از این برند ها و ویژگی ها و آپشن های ارائه شده توسط آنها می پردازیم و در انتهای متن نیز جدولی از مقایسه ویژگی و ها قیمت ها ارائه خواهیم کرد.

 

دستگاه اسپرسو ساز برند دلونگی (Delonghi)

سه مدل از اسپرسو ساز های برند دلونگی با نام های BCO420، BCO320 و ECP35.31 از معروف ترین و پر فروش ترین مدل های اسپرسو ساز این برند به شمار می روند.

 • BCO420: این دستگاه علاوه بر اسپرسو قادر به تهیه قهوه فرانسه و کاپوچینو نیز هست و شما هر بار می توانید توسط این دستگاه ۱۰ فنجان قهوه فرانسه تهیه کنید. این مدل اسپرسو ساز دلونگی طراحی زیبا و باکیفتی دارد و جنس بدنه آن از استیل ضد زنگ است. این دستگاه دارای دو نازل خروجی برای تهیه اسپرسو بوده و همچنین توسط این دستگاه می توان کف شیر نیز تهیه کرد.
 • BCO320: این مدل اسپرسو ساز نیز که برای مصارف خانگی ساخته شده است قابلیت تهیه اسپرسو به میزان ۴ فنجان و قهوه فرانسه با ظرفیت ۱۰ فنجان را دارد. این دستگاه می تواند این دو نوع قهوه را به صورت همزمان تهیه کند. طراحی این محصول هم زیبا و کارامد است و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 • ECP35.31: این دستگاه اسپرسو ساز طراحی متفاوت تری نسبت به دو مدل قبلی دارد. اندازه آن جمع و جور تر و برای استفاده در خانه مناسب تر است (به لحاظ فضای اشغالی). این مدل اسپرسو ساز دلونگی با پودر قهوه کار می کند، دارای نازل بخار است که می تواند شیر را دارای کف کند. نازل های خروجی آن دو عدد است که می تواند همزمان دو فنجان را پر کند. این محصول دارای محفظه ای برای قطعات جانبی نظیر فیلتر ها است. همچنین به غیر از اسپرسو قابلیت تهیه کاپوچینو را نیز دارد.
1
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

 

اسپرسو ساز دلونگی- مدل BCO420

قیمت ۳-۵ میلیون تومان
توان (وات) ۱۷۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، قهوه فرانسه، کاپوچینو
سایر مشخصات دارای دو نازل خروجی، قابلیت تولید کف شیر، سیستم گرم کردن فنجان، تهیه همزمان اسپرسو و فرنسه

 

اسپرسو ساز دلونگی- مدل BCO320

قیمت ۴ میلیون تومان
توان (وات) ۱۷۰۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، قهوه، کاپوچینو
سایر مشخصات قابل کار با پودر قهوه، دارای قابلیت گرم قهوه، دارای صفحه گرم نگهدارنده

 

اسپرسو ساز دلونگی- مدل ECP35.31

قیمت ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۱۰۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۱
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، ماکیاتو، کاپوچینو
سایر مشخصات قابل کار با پودر قهوه و پد، دارای قابلیت تولید کف شیر، دارای صفحه گرم نگهدارنده

 

دستگاه اسپرسو ساز نسپرسو (Nespresso)

در میان مدل های مختلف اسپرسو ساز نسپرسو سه مدل از آنها در این بخش معرفی می گردد. مدل های Pixie Krups، inissia و Creatista Plus  محصولاتی بسیار با کیفیت و عالی به شمار می روند. [۴ تا ۶]

 • Pixie Krups: این مدل دستگاه اسپرسو ساز با بدنه ای ساخته شده از فلز و پلاستیک ظاهری بسیار زیبا و کوچک دارد. قهوه تولید شده توسط این دستگاه طعم و عطر بی نظیری داشته و این موضوع عملکرد خوب آن را نشان می دهد. این مدل اسپرسو ساز دارای قابلیت جای گذاری و خارج کردن آسان کپسول را دارد و زمان گرم شدن اولیه در آن ۳۰ ثانیه است.
 • Inissia: ظاهر جذاب و منحصر به فرد این مدل اسپرسو ساز باعث شده است که جزو پر فروش های برند نسپرسو قرار گیرد. بدنه سفید رنگ و با کیفیتی دارد، کار با آن بسیار ساده است، با کپسول کار می کند و در آن ۹ کپسول می توان ذخیره کرد، فشار بخار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده که در کمتر از ۳۰ ثانیه دمای دستگاه بالا رود. این دستگاه علاوه بر اسپرسو قابلیت تهیه قهوه لانگو را نیز دارد. سینی چکه گیر موجود در این دستگاه به تمیزی آن کمک می کند.
 • Creatista Plus: در این مدل از اسپرسو ساز با ۸ تا ۱۲ کپسول قادر به تهیه قهوه و اسپرسو هستید. این مدل اسپرسو ساز قابلیت تهیه ۷ نوع قهوه مختلف با نام های ریسترتو، لانگو، اسپرسو، کاپوچینو، لاته، فلت وایت و لاته ماکیاتو را دارد. با کمک مخزن ۱٫۵ لیتری آب جوش می توانید چای و دمنوش نیز تهیه کنید. از مزایای این دستگاه می توان به موضوع خاموش شدن آن پس از ۹ دقیقه کار نکردن اشاره کرد.
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

 

اسپرسو ساز نسپرسو – مدل Pixie Krups

قیمت ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۲۶۰
فشار (بار) ۱۹
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۱
نوشیدنی های قابل تهیه قهوه بر اساس طعم کپسول، کاپوچینو
سایر مشخصات زمان گرم شدن ۳۰ ثانیه، عدم قابلیت تولید کف شیر

 

اسپرسو ساز نسپرسو – مدل Inissia

قیمت ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۲۶۰
فشار (بار) ۱۹
حجم مخزن (میلی لیتر) ۷۰۰
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، لانگو
سایر مشخصات قابلیت استفاده از کپسول، فاقد سیستم کاپوچینو ساز و کف شیر

 

اسپرسو ساز نسپرسو – مدل Creatista Plus

قیمت ۱۴-۱۶ میلیون تومان
توان (وات) ۱۳۰۰-۱۶۰۰
فشار (بار) ۱۹
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۵
نوشیدنی های قابل تهیه ریسترتو، لانگو، اسپرسو، کاپوچینو، لاته، فلت وایت و لاته ماکیاتو
سایر مشخصات سیستم خاموش شدن خودکار، نازل بخار، گرمگن سریع ۳ ثانیه ای، قابلیت تولید کف شیر

 

دستگاه اسپرسو ساز نوا (NOVA)

دو مدل اسپرسو ساز شرکت نوا به نام های NOVA 149 و NOVA 146 که از بهترین مدل های ساخته شده توسط این شرکت است معرفی خواهد شد.

 • NOVA 149: اگر به دنبال یک دستگاه پر قدرت برای مصارف خانگی و یا حتی کافه های کوچک می گردید این دستگاه مناسب شما است. این مدل اسپرسو ساز به نازل تولید بخار و آب جوش مجهز بوده که در تهیه کاپوچینو، کف شیر و نوشیدنی های گرم کاربرد دارد. استفاده از این دستگاه و نازل تولید بخار بسیار آسان است، صفحه گرم نگهدارنده این دستگاه کمک می کند تا فنجان قهوه به تعداد بیشتری را پیش گرم کنید. بدنه این دستگاه و اجزای داخلی آن از استیل ضد زنگ ساخته شده است، بویلر و پمپ آبی که در این دستگاه قرار دارد پر قدرت بوده و بر روی دمای قهوه خروجی تاثیر گذار است.
 • NOVA 146: این دستگاه قادر به تهیه ۱۵ فنجان در روز است. بدنه دستگاه از فلز استیل ضد زنگ و پلاستیک ساخته شده است، قابلیت تهیه اسپرسو، کافه لاته و کاپوچینو را دارد، کار با آن بسیار راحت است و خیلی از افراد می گویند که این مدل یکی از بهترین مدل های اسپرسو ساز خانگی به شمار می رود.

 

اسپرسو ساز نوا – مدل NOVA 149

قیمت ۳-۴ میلیون تومان
توان (وات) ۱۲۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲
نوشیدنی های قابل تهیه آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو
سایر مشخصات قابلیت تولید کف شیر، دارای حالت آماده به کار

 

اسپرسو ساز نوا – مدل NOVA 146

قیمت ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تا ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۰۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو، آب جوش، چای و سایر نوشیدنی های گرم
سایر مشخصات قابلیت تولید کف شیر، دارای نشان گر سطح آب، قابلیت تهیه ۱۵ فنجان در روز

 

دستگاه اسپرسو ساز مباشی (Mebashi)

مدل های ECM2016، ECM2013، ECM2010 ساخته شده توسط برند ژاپنی معتبر مباشی که به نوعی متخصص تولید اسپرسو ساز خانگی محسوب می شود، هستند.

 • ECM2016: این مدل دستگاه اسپرسو ساز، دستگاهی قدرتمند و دارای بدنه استیل ضد زنگ است. موتور این دستگاه فشار ۲۰ بار را تولید می کند و ظرفیت دستگاه ۱۳۵۰ وات است. این باعث می شود تا قهوه ساخته شده در این دستگاه دارای کرمای با غلظت بالا باشد. این مدل اسپرسو ساز دارای پیچ تنظیم بخار، نشانگر عقربه دما، نازل بخار قابل چرخش، صفحه گرم نگهدارنده فنجان، سینی چکه گیر و سیستم قطع خودکار است.
 • ECM2013: در این مدل از پلاستیک فشرده ABS در ساخت بدنه دستگاه استفاده شده است. محصولی بسیار با کیفیت و زیبا برای خانه و محیط های کوچک دیگر به شمار می رود. فشار این دستگاه ۱۵ بار و حجم مخزن آن ۱٫۵ لیتر است. قابلیت تهیه اسپرسو، کاپوچینو، کافه لاته و موکا را دارد، و برای کار با آن از پودر قهوه استفاده می شود.
 • ECM2010: این مدل اسپرسو ساز خانگی و نیمه صنعتی محسوب می شود. دارای موتوری با ظرفیت ۱۱۰۰ وات و فشار تولید ۲۰ بار است. پیچ تنظیم بخار در این دستگاه موجب می شود تا بتوانید فوم شیر با غلظت های متفاوت را تهیه کنید. این دستگاه دارای دو فیلتر تک اسکوپ و دو اسکوپ است و پرتافیلتر آن باعث می شود تا قهوه اسپرسو غلیظ و پر خامه ای تهیه کنید. این مدل نیز دارای سیستم قطع خودکار است.
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

 

اسپرسو ساز مباشی – مدل ECM2016

قیمت ۲ تا ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۳۵۰
فشار (بار) ۲۰
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۱
نوشیدنی های قابل تهیه آب جوش، اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو، ماکیاتو، شیر گرم
سایر مشخصات سیستم گرم کردن فنجان، سینی چکه گیر، نازل بخار، قابل استفاده با پودر قهوه

 

اسپرسو ساز مباشی – مدل ECM2013

قیمت ۱ میلیون و ۶۰۰ تا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۱۴۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۵
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
سایر مشخصات سینی چکه گیر، نازل بخار، عدم قابلیت تنظیم میزان بخار، قابلیت تولید کف شیر

 

اسپرسو ساز مباشی – مدل ECM2010

قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان
توان (وات) ۱۱۰۰
فشار (بار) ۲۰
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲۵
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
سایر مشخصات سیستم خاموشی خودکار، سیستم گرم کردن فنجان، سینی چکه گیر، نازل بخار، قابلیت تولید کف شیر

 

دستگاه اسپرسو ساز زیگما (Zigma)

مدل RL-222 یکی از مدل های اسپرسو ساز های خانگی است که توسط شرکت زیگما تولید شده است. این مدل اسپرسو ساز برای مصارف خانگی و همینطور کافه های کوچک مناسب است. بدنه آن از استیل ضد زنگ ساخته شده، دارای قابلیت تنظیم میزان غلظت قهوه، تولید کف شیر، کاپوچینو است. فشار این دستگاه ۱۵ بار بوده و مخزن آن ۱٫۶ لیتر است. تنظیم میزان بخار در این دستگاه به صورت دستی انجام می گیرد.

اسپرسو ساز زیگما – مدل RL-222

قیمت ۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان
توان (وات) ۸۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۶
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، موکا، کاپوچینو
سایر مشخصات قابلیت تنظیم بخار دستی، قابلیت تولید کف شیر

دستگاه اسپرسو ساز بوش (Bosch)

یکی از دستگاه های اسپرسو ساز شرکت بوش مدل TES60729RW است که دارای طراحی ویژه و زیبایی است. مشخصه اصلی طراحی این دستگاه درپوش مخزن قهوه است که باعث می شود در طول کار بوی قهوه هنگام آسیاب کردن بیرون نرود. انواع اسپرسو، قهوه، کاپوچینو، کافه لاته و ماکیاتو را با این دستگاه اسپرسو ساز می توان تهیه کرد. باید گفت این مدل اسپرسو ساز دارای سیستم هوشمند حرارت با نام SensoFlow است که باعث می شود درجه حرارت مناسب برای دم آوری قهوه تنظیم گردد.

اسپرسو ساز بوش – مدل TES60729RW

قیمت ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۵۰۰
فشار (بار) ۱۹
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۷
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، ماکیاتو، کاپوچینو
سایر مشخصات صفحه نمایش لمسی، دو عدد نازل قهوه، آسیاب قهوه

 

دستگاه اسپرسو ساز گاستروبک (Gastroback)

به عنوان یکی از مدل های مطرح برند گاستروبک می توان به مدل ۴۲۶۰۶ اشاره نمود که بدنه آن از استیل ضد زنگ ساخته شده و دستگاهی با کیفیت بسیار بالاست. این دستگاه علاوه بر اسپرسو قادر به تهیه کاپوچینو نیز هست. این مدل اسپرسو ساز دارای دو نازل خروجی بوده، دارای صفحه گرم نگهدارنده برای دو فنجان است، سینی چکه گیر دارد، فشار دستگاه ۱۵ بار است که امکان تهیه فوم شیر زیاد وجود دارد.

قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

 

اسپرسو ساز گاستروبک – مدل ۴۲۶۰۶

قیمت ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۲۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۵
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، ماکیاتو، کاپوچینو، امریکانو
سایر مشخصات قابلیت تولید کف شیر، دو عدد نازل قهوه، سیستم گرم کردن فنجان

 

دستگاه اسپرسو ساز گوسونیک (Gosonic)

مدل Gem-867 از دستگاه های اسپرسو ساز گوسونیک قابلیت تنظیم میزان غلظت قهوه، سیستم کاپوچینو ساز و قابلیت تولید کف شیر را دارد. این دستگاه کوچک، سبک و قابل حمل دارای توان ۸۵۰ وات و فشار ۱۵ بار است که می تواند قهوه اسپرسویی با غلظت خوب و مناسب تهیه کرد. این دستگاه اسپرسو ساز دارای قیمت مقرون به صرفه ای است و برای مصارف خانگی بسیار مناسب است.

 

اسپرسو ساز گوسونیک – مدل Gem-867

قیمت ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۸۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۶
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، کافه لاته، کاپوچینو
سایر مشخصات قابلیت تولید کف شیر، تنظیم میزان غلظت قهوه

 

دستگاه اسپرسو ساز دلمونتی (Delmonti)

دستگاه اسپرسو ساز و قهوه ساز دلمونتی مدل DL645 دارای بدنه ای جنس پلاستیک فشرده و استیل ضد زنگ بوده، مقاومت بالایی در برابر رطوبت، خراش و ضربه دارد. ظرفیت مخزن این اسپرسو ساز ۱٫۲ لیتر بوده و برای مصارف خانگی و همچنین برای کافه های کوچک نیز مناسب است. این دستگاه با پودر قهوه و همینطور پد قهوه کار می کند، دارای نازل بخار، سینی چکه گیر، سیستم خاموش شدن خودکار و قابلیت تولید کف شیر است.

 

اسپرسو ساز دلمونتی – مدل DL645

قیمت ۲ میلیون و ۴۰۰  تا ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۸۰۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۲
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، قهوه، کاپوچینو
سایر مشخصات قابلیت تهیه ۴ لیوان به طور همزمان

 

 دستگاه اسپرسو ساز بارنی (Barni)

اسپرسو ساز نیمه صنعتی بارنی مدل B-CRM3005 دستگاهی پر قدرت و کاربردی برای مصارف خانگی و همینطور کافه ها است. این دستگاه دارای فشار ۱۵ بار و قدرت ۱۴۵۰ وات است. گنجایش مخزن آن ۱٫۷ لیتر بوده، سینی چکه گیر دارد، دارای قابلیت تنظیم اتوماتیک و دستی است، سیستم خاموشی خودکار دارد و دارای گروپ دبل شات است.

 

اسپرسو ساز بارنی – مدل B-CRM3005

قیمت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
توان (وات) ۱۴۵۰
فشار (بار) ۱۵
حجم مخزن (لیتر) ۱٫۷
نوشیدنی های قابل تهیه اسپرسو، قهوه، کاپوچینو
سایر مشخصات سیستم گرم کردن فنجان، قابلیت تنظیم اتوماتیک و دستی

 

قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی
قیمت دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک خانگی

خانه ایده آل خود را بسازید:

بهترین مارک دستگاه اسپرسو ساز صنعتی و نیمه صنعتی به همراه قیمتچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<