ویدیو: روش های تزئین میز جلو مبلی در یک دکور لوکس و شیک

استفاده از وسایل دکوری تاثیرگذارترین و کم هزینه ترین روش برای زیباتر کردن خانه است، شما می توانید با کمک قدرت خلاقیت خود خانه ای با دکوراسیون لوکس و شیک داشته باشید. میز جلوی مبل یکی از محل هایی است که فضای مناسبی برای تزئین دارد و جلوه ی خوبی در پذیرایی و نشیمن ایجاد میکند. وسایلی که عموما بر روی میز جلوی مبل استفاده می شود به شرح زیر است:

 1- سینی

بر روی میز از یک سینی از جنس آیینه و یا چوب استفاده کنید، سینی چیدمان سایر لوازم دکوری را از حالت نامنظم خارج کرده و آنها را هدفمند می کند. اگر از اشیاء مربعی (مانند کتاب ها) روی میزتان استفاده میکنید، برای ایجاد کنتراست یک سینی بیضی یا گرد بر روی میز قرار دهید تا تصویر شما متعادل شود.

2- کتاب

برای تزئین میز می توانید از کتاب های انگلیسی استفاده کنید، بعضی ظروف دکوری که جدیدا وارد بازار شده اند، ظاهر کتاب را دارند ولی در واقع تو خالی اند و به عنوان مثال می توان از آنها برای نگه داری تی بگ در طعم های مختلف استفاده کرد، معمولا تعداد کتاب های روی میز فرد است ( یک یا سه) زیرا عدد های فرد همیشه در طراحی بهتر عمل میکنند.

3- گل

گل ها همیشه زیبا هستند و می توانند رنگ را به فضای پذیرایی تان اضافه کنند، فضای شما با وجود گل ها جان میگیرد، برای تزئین میز فقط چند شاخه گل مثلا رز سفید یا قرمز خریداری کنید و آنها را کمی کوتاه کنید به طوری که فقط سر آنها از گلدان بلندتر باشد. حتما از گل های طبیعی استفاده کنید، گل های مصنوعی برخلاف گل های طبیعی هیچ پیامی به بیننده منتقل نمی کنند.

4- شمع

از شمع یا لیوان های وارمردار استفاده کنید، شمع فضای خالی و میزها را به خوبی پوشش می دهد و فضا را رمانتیک و آرامش بخش می نماید. انواع مدل های متنوع شمع با رنگ ها و قیمت های متفاوت در بازار موجودند. برای مطالعه بیشتر در مورد شمع آرایی می توانید به این مطلب مراجعه نمایید.

5-مجسمه یا هر وسیله تزئینی دیگر

یک مجسمه یا وسیله تزئینی دیگر، تغییر در ارتفاع اشیای روی میز دکور زیبایی ایجاد میکند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که اجسام بلند و کوتاه در تزئین میز به کار رفته باشد. اگر همه ی اجسام در یک لول ارتفاعی قرار داشته باشند جلوه ای نخواهد داشت.

در هنگام چیدمان وسایل روی میز به هماهنگی آنها با هم دقت کنید، در ویدیوی زیر مدل های بسیار شیک تزئین میز جلو مبلی را میبینید که می توانید از آنها ایده بگیرید، با استفاده از این تزئینات نشیمن و پذیرایی لوکسی خواهید داشت.

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/coffee table decor.mp4 in url

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

شمع آرایی و نقش آن در دکوراسیون منزلچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<