ویدیو: شش روش رنگ کردن تخم مرغ را برای سفره هفت سین در این ویدیو ببینید

چیدوپلاس ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ،

رنگ کردن تخم مرغ و تزئین سفره های هفت سین مورد علاقه همه است، در ویدیوی قبلی تعدادی از زیباترین تخم مرغ های رنگی را نمایش دادیم، در این ویدیو آموزش رنگ آمیزی تعدادی از آنها را مشاهده می کنید:

همان طور که در ویدیو میبینید رنگ کردن این تخم مرغ ها به اندازه ای که به نظر می رسد سخت نیست و با دانستن نکات و تکنیک های رنگ آمیزی، تخم مرغ های زیبایی خواهید داشت.

برای رنگ کردن تخم مرغ هایتان، این ویدیو را، گام به گام دنبال کنید تا شش مدل تخم مرغ زیبا با کمترین وسایل ممکن داشته باشید.

  • قبل از رنگ آمیزی باید تخم مرغ را بپزید یا اگر تخم مرغ خام استفاده میکنید آن را خالی کنید: برای خالی کردن تخم مرغ، از یک چاقوی نوک تیز استفاده کنید، ابتدا یک سوراخ کوچک ایجاد کنید، سپس چاقو را در سوراخ ایجاد شده کمی بچرخانید تا آن را گسترش دهید. سپس، داخل تخم مرغ را خالی کنید.
  • برای ایجاد سایه و روشن و تنالیته های مختلف ار یک رنگ، زمان غوطه ور شدن هر تخم مرغ در رنگ را تغییر دهید. این مقدار رنگ و زمان غوطه دادن طیف وسیعی از رنگ را فراهم می کند.
  • استفاده از انبردست یا یک میله ی نازک که به اندازه یک تخم مرغ خم شده است، حمل تخم مرغ را از درون کاسه رنگ آسان می کند.
  • اگر استیکر یا حتی برچسب های ساده دارید می توانید قبل از رنگ آمیزی آنها را روی تخم مرغ بچسبانید سپس تخم مرغ را داخل ظرف رنگ بیاندازید.
  • آموزش تخم مرغ رنگی نیاز به دانستن فوت و فن نقاشی ندارد.

 

در این ویدیو شش روش ساده و آسان جهت آموزش تخم مرغ رنگی را میبینید:

 

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ویدیو: زیباترین هفت سین ها

ویدیو: زیباترین تخم مرغ های رنگی برای سفره هفت سینچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید