ست آینه کنسول و میز تلویزیون یک چیدمان کامل و در خور توجه

چیدوپلاس 22 شهریور 1400

ست آینه کنسول و میز تلویزیون معمولا به همراه میز جلو مبلی همگی در یک سبک و رنگ ساخته می شوند و در سالن خانه قرار می گیرند. طرح و رنگ و ابعاد این ست با توجه به متراژ خانه، تم رنگی چیدمان و سایر موارد انتخاب می شود. هر کدام از این وسایل به تنهایی کاربردی و دکوری هستند و بودن شان در خانه مفید خواهد بود، پس چه بهتر که در هماهنگی کامل با همدیگر انتخاب شوند تا چیدمانی کامل و در خور توجه ایجاد گردد.

ست آینه کنسول و میز تلویزیون مدرن

در مدل های مدرن ست آینه کنسول و میز تلویزیون از طرح های امروزی استفاده می شود. در این مدل ها سادگی مد نظر قرار می گیرد و عاری بودن از تزیینات و نقش های اضافی یک اصل در نظر گرفته می شود. ست آینه کنسول و میز تلویزیون مدرن با متریال ام دی اف ساخته می شود و در آن خبری از تزیینات کلاسیک نیست. این ست برای خانه هایی مناسب است که در آنها از سبک های چیدمانی نوین استفاده شده و دیگر وسایل خانه مانند مبلمان و غیره نیز در همین سبک انتخاب شده اند. این ست ها در رنگ های مختلفی ساخته می شوند که به راحتی می توان رنگ دلخواه را برای خانه انتخاب نمود.

ست آینه کنسول و میز تلویزیون ام دی اف

ام دی اف به عنوان جایگزین چوب قابلیت های زیادی برای ساخت وسایل چوبی دارد. وزن سبک تر و همینطور قیمت تمام شده کمتر از ویژگی های مثبت آن است. همچنین ست آینه کنسول و میز تلویزیون ام دی اف قابلیت ساخته شدن در رنگ های مختلف را دارد. در بعضی از مدل ها از یک رنگ برای آنها استفاده می شود و در بعضی دیگر از مدل ها از دو رنگ در کنار یکدیگر استفاده می شود. ست آینه کنسول و میز تلویزیون کمد دار، کشو دار، بدون درب، ست آینه کنسول و میز تلویزیون طرح سنگ، ست آینه کنسول و میز تلویزیون های گلاس و آیینه ای انواع مختلف ست آینه کنسول و میز تلویزیون ام دی اف را شامل می شوند.

رنگ ست آینه کنسول و میز تلویزیون

همانطور که گفته شد رنگ های مختلفی را برای ساخت ست آینه کنسول و میز تلویزیون در نظر می گیرند. از رنگ سفید گرفته تا کرم و انواع قهوه ای ها، همچنین رنگ های طوسی روشن و تیره و مشکی نیز در ساخت ست آینه کنسول و میز تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد. ست آینه کنسول و میز تلویزیون سفید برای خانه های بزرگ و حتی کوچک مناسب است. رنگ های کرم و قهوه ای فضای گرمی را در سالن پدید می آورند و اصالتی خاص را در خانه ایجاد می کنند. رنگ قهوه ای طیف های زیادی دارد و از قهوه ای رنگ چوب گرفته تا قهوه ای سوخته را شامل می شود. در بعضی از مدل ها از روکش ام دی اف قهوه ای ساده و در بعضی دیگر از مدل ها از روکش های ام دی اف طرح دار که شامل طرح چوب هستند، استفاده می شود.

رنگ های سرد نیز در ساخت ست آینه کنسول و میز تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ طوسی یکی از پر طرفدار ترین رنگ ها است و به خوبی و زیبایی در چیدمان خانه به کار می روند و فضایی کاملا مدرن ایجاد می کنند. ست آینه کنسول و میز تلویزیون به رنگ طوسی برای خانه هایی با سالن کوچک مناسب نیستند، اما در سالن های بزرگ تر این رنگ به همراه یک رنگ مکمل به خوبی در دکوراسیون استفاده می شود. رنگ مشکی نیز چه به صورت ساده و چه به شکل های گلاس با طرح سنگ گرانیت یک ست آینه کنسول و میز تلویزیون شیک و جذاب می باشد.

ست اینه کنسول و میز تلویزیون
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
consul and tv unit set 5
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
ست اینه کنسول و میز تلویزیون
consul and tv unit set 3

ست آینه کنسول و میز تلویزیون کلاسیک

خیلی از افراد به سبک های کلاسیک و سلطنتی علاقمند هستند و ست آینه کنسول و میز تلویزیون کلاسیک را برای خانه خود انتخاب می کنند. این ست همانند سایر وسایل کلاسیک دارای تزیینات منبت کاری شده است و با مبلمان استیل تشابه و هماهنگی زیادی دارد. ست آینه کنسول و میز تلویزیون کلاسیک و سلطنتی جلوه ای لوکس و با شکوه در سالن ایجاد می کند، تزیینات آن چشمگیر و دیدنی است و برای خانه هایی با متراژ بزرگ که جای کافی برای قرار دادن مبلمان و ست آینه کنسول و میز تلویزیون کلاسیک را دارند، مناسب است. در این مدل ست از آینه ای با قاب منبت کاری شده استفاده می شود که رنگی مشابه با کنسول و میز تلویزیون دارد.

رنگ ست آینه کنسول و میز تلویزیون کلاسیک

در این مدل ست آینه کنسول و میز تلویزیون از رنگ های سفید، کرم، شیری به علاوه طلایی و قهوه ای استفاده می شود. در بعضی از مدل ها تمام ست آینه کنسول و میز تلویزیون از یک رنگ و در مدلی دیگر دو رنگ در کنار هم به کار گرفته می شود. مثلا زمینه کار سفید یا کرم و تزیینات و نقش و نگار ها به رنگ طلایی است. یا آنکه زمینه به رنگ قهوه ای و تزیینات طلایی و برنزی هستند. رنگ های شامپاینی و زرشکی هم برای ست آینه کنسول و میز تلویزیون جذاب هستند و نمایی متفاوت را ایجاد می کنند.

ست آینه کنسول و میز تلویزیون آینه کاری شده

یک مدل جذاب و محبوب در بین علاقمندان ست آینه کنسول و میز تلویزیون، مدل آینه ای یا آینه کاری شده است. در این مدل ست آینه کنسول و میز تلویزیون از آینه برای تزیین ست استفاده شده و بسته به مدل آن تمامی قسمت ها و یا بخش هایی از آن آینه کاری شده است. همچنین در بعضی از مدل ها از آینه و چوب به همراه هم استفاده می شود که در نوع خوب جذاب و دوست داشتنی است. مدل چوب و آینه در کنار هم به رنگ های سفید یا قهوه ای، کمی سنتی به نظر می رسد که برای افرادی که این سبک را دوست دارند مناسب است.

ست آینه کنسول و میز تلویزیون طرح سنگ

در این مدل ست آینه کنسول و میز تلویزیون زمینه کار ام دی اف است که با یک روکش طرح سنگ پوشیده شده است. این روکش های طرح سنگ هم مدل سنگ مرمر سفید و کرم و هم سنگ گرانیت مشکی هستند. برای زیباتر شدن ست آینه کنسول و میز تلویزیون از استیل طلایی یا نقره ای هم برای تزیین استفاده می شود که آن را تبدیل به یک ست بسیار لوکس و لاکچری می کند. استیل طلایی رنگ در کنار روکش سنگ گرانیت مشکی بسیار دیدنی است.

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز تلویزیون طرح سنگ ، انتخاب مشکل پسندان

میز تلویزیون سفید ، یک میز تلویزیون برای تمام سلایق

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<