میز کارتان را اینگونه بچینید و از کار کردنتان لذت ببرید

چیدوپلاس ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ،

 

بیشتر ما ساعات زیادی از روز خود را در محیط کاری میگذرانیم به عبارتی محل کار، محل زندگی دوم ماست، با کمی دقت در اجرای قوانین دکوراسیون میز کار می توانیم فضایی با نشاط برای خود محیا کنیم تا محیط کارمان را زیبا و آرامش بخش کند.

کارمندان صرف‌نظر از نوع کاری که انجام می‌دهند، به محیط کاری نیاز دارند که به آن‌ها انرژی بدهد، شغل های گوناگون دکوراسیون های مختلف را می طلبد. مثلا تعمیرکار اتوموبیل، مسئول بایگانی، فروش لوازم بهداشتی و … در این مطلب نکاتی برای کارمندانی که بیشتر اوقات خود را پشت میز کارشان می گذرانند خواهید خواند:

  • نظم و انضباط و حفظ خلوتی پایه های اصلی طراحی دکوراسیون میز کار می باشد، با وسایل غیر ضروری دور و بر خودتان را شلوغ نکنید.
  • طبیعت گرایی را در محیط کار ترویج کنید، همه ی ما گرایش قدرتمندی به قرار گرفتن در طبیعت داریم و وجود عناصر طبیعی مثل گلدان آرامش درونی ما را تقویت می کند.
  • نورپردازی را بهبود ببخشید،  نور کافی در بهبود کارها تاثیر زیادی دارد و به زیبایی میزتان و کاهش خستگی شما می افزاید.
  • گرد و غبار انباشته در محيط كار باعث كاهش بازدهي و درنتيجه كيفيت پايين کار میگردد، بنابراین حتما انجام خانه تكاني هاي روزانه، هفتگي، فصلي و سالانه را در دستور کار خود قرار دهید.
  • مكاني را شامل  قفسه ها – علامتگذاري مناسب براي همه چيز مشخص كنيد. به این ترتیب راحت تر و بدون نیاز به جستجوهای بیهوده به کارهای روزانه تان رسیدگی می کنید.
  • برخی وسایل علاوه بر اینکه کاربردی هستند، به میز کارتان جلوه می دهند مانند چراغ مطالعه و قاب های عکس، شما می توانید چند نمونه از این محصولات را در وسایل اداری خود داشته باشید.

 

به یاد داشته باشید کارتان هر قدر سخت و خسته کننده باشد اگر محیط کار به دل تان بنشیند ، میزان موفقیت تان بالا می رود.

 

دکوراسیون میز کار

دکوراسیون میز کارچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید