ویدیو: جدیدترین مدل های سرویس چینی

سرویس های چینی جدیدی که به بازار عرضه شده است تفاوت های زیادی نسبت به سرویس های قدیمی دارد این تفاوت هم در شکل و فرم آنها و هم در مواد تشکیل دهنده ظروف می باشد. ظروف چینی که با تکنولوژی جدید ساخته می شوند بسیار سبک تر بوده و لعاب آن ها از مقاومت بیشتری در برابر ضربه، خط و خش و از همه مهم تر حرارت برخوردار است و این موضوع آنها را از چینی های قدیمی متمایز می کند.

طرح های سرویس های جدید چینی بسیار متنوع هستند و یک نکته قابل توجه در مورد آنها استفاده از طرح های قدیمی است که دوباره به روز شده اند. طرح های گل سرخ یکی از این مدل ها است که با تکنولوژی جدید ساخته می‌شود و نسبت به مدل‌های قدیمی خود هم از کیفیت ساخت بالاتری برخوردار است و هم طرح‌های آن به روز، ظریف تر و زیباتر شده اند.

از دیگر طرح های ظروف چینی می توان به سرویس ظرف های بدون طرح برجسته اشاره کرد این سرویس انتخاب مناسبی برای ساده پسندان است. این مدل به سبب سادگی با دیگر سرویس های غذاخوری خوب هماهنگ می شود و میز غذاخوری خاصی را برای شما به وجود می آورد، این سرویس ها در شکل های مختلف همچون مستطیل، مربع و گرد ساخته می شود و از این لحاظ دارای خلاقیت در ساخت است.

اگر میخواهید سرویس چینی شما همیشه بدرخشد، از سرویس های دور طلایی یا نقره ای استفاده کنید. این طرح ها بسیار لوکس و زیباست و هیچگاه از مد نمی‌افتد. این مدل از سرویس ها را اگر به خوبی نگه داری کنید، عمر بالایی دارند و می توانید از آن ها چه در مهمانی و چه در منزل استفاده کنید.

یکی دیگر از طرح های پرفروش جدید ظروف معروف به فلورانس هستند که با طرح گل های آبی تزئین شده است. این مدل هم از طرح های قدیمی است که به تازگی دوباره وارد بازار شده است. این طرح بسیار شلوغ و پر نقش است و برای افراد ساده پسند انتخاب مناسبی نیست و حتی ممکن است بعد از مدتی از آن ها خسته شوید ولی اگر علاقه به استفاده از این بشقاب های پرنقش و طرح دارید، این طرح ها گزینه مناسبی برایتان است.

و اما پر استفاده ترین سرویس های چینی جدید سرویس های تمام سفید است. سادگی و قالب خاص این ظروف طرفداران زیادی پیدا کرده است سفیدی این سرویس باعث می‌شود غذای تان خوش رنگ تر جلوه کنند و چیدمان زیبایی را هم در سفره شما به وجود بیاورد. همچنین در استفاده از این سرویس ها می توانید هر نوع غذایی را با روش های تزئین غذا بیارایید، این مدل هم در شکل های مختلف و با برندهای مختلف ساخته می شوند.

نکته جالب توجه در مورد ظروف چینی جدید کیفیت لعاب استفاده شده در آنها می باشد که باعث می شود فرم و طرح ظرف در گرمای زیاد ناشی از ماشین ظرفشویی و مایکروفر از بین نرود و مثل روز اول باقی بماند و همینطور این موضوع باعث شست و شوی بهتر و آسان تر آنها میشود.

سرویس های چینی جدید مانند سرویس های قدیمی از تعداد ۱۲ تا ۱۰۸ پارچه تولید می‌شود که شما می توانید با توجه به نیاز خود، تعداد کافی را خریداری کنید. سرویس های چینی معمولا شامل دیس با ابعاد مختلف، سالاد خوری، سوپ خوری، بشقاب و لیوان، فنجان و نعلبکی و موارد دیگر می باشند. در ویدیوی زیر تعدادی از جدیدترین سرویس های چینی را مشاهده می کنید، برای مطالعه راهنمای خرید سرویس چینی اینجا را بخوانید:

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

راهنمای انتخاب بهترین مارک سرویس چینی برای جهیزیه

راهنمای کامل خرید قابلمه برای جهیزیه

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید