ویدیو: اتاق خوابگاه خود را به سلیقه خود تغییر دهید

چیدوپلاس 23 بهمن 1396 ،

رفتن به دانشگاه و شروع زندگی جدید دور از خانه یک تجربه هیجان انگیز است. بدون توجه به اینکه در خوابگاه اتاق چند نفره دارید و وسایلی که در اختیار شما قرار می دهند چقدر قدیمی هستند، زمان دانشجویی زمانی است که شما می توانید فضای زندگی تان را با سلیقه خود تغییر بدهید. اتاق جدید شما در خوابگاه با تمامی وسایلی که دارد شبیه یک بوم خالی است که زیباتر کردن آن نیاز به کمی خلاقیت دارد.

برای تغییر دکور اتاق دانشجویی تان، لازم نیست که هزینه ی بالایی بکنید چون هم اتاق ممکن است موقت باشد و هم اینکه در شروع دانشجویی احتمالا درآمدی ندارید، اما تمامی این دلایل هم نمی تواند باعث شود که آن را به همان شکلی که تحویل گرفته اید رها کنید. اتاق های خوابگاه معمولا کوچک و چند نفره هستند، فضای محدود آنها داشتن یک محیط راحت و جذاب و همچنین شخصی سازی فضای کوچکتان را مشکل سازد. اما جزئیات کوچک بیشترین تاثیر را در نگاه کلی دارند و شما قادر به تغییر جزئیات هستید.

برای تزئین کردن اتاق از ایده های اینترنتی الهام بگیرید، فراموش نکنید که دکور شخصی مانند هنر دیواری، لیوان های عکس، پوسترها و غیره را اضافه کنید، چند نمونه از تزئیات ساده و ارزان قیمت برای تغییر دکور اتاق خوابگاه در اینجا اشاره شده است:

  • هدبورد تخت از جمله مواردی است که ساخت آن فوق العاده آسان است و هر تخت خوابی را بسیار لوکس تر نشان می دهد.
  • تخت خود را با کوسن های رنگارنگ بیارایید.
  • وجود گیاهان کوچک و گلدان های مینیاتوری با آوردن طبیعت به اتاق محیط را زندگی می کنند بنابراین از تاثیر آنها غافل نشوید.
  • از بوردهای چوبی یا پارچه ای برای ایجاد یک تخته جهت چسباندن عکس ها، برنامه ها و پلن های خود استفاده کنید، این بوردها به راحتی قابل جابه جایی هستند، می توانید از آنها در پشت میز یا ورودی اتاق استفاده کنید، اگر چند نفر هستید می توانید یک بورد بزرگ تهیه کرده و هر قسمت آن را به یکی از هم اتاقی ها اختصاص دهید.
  • با کمک نوار برچسبی رنگی اشکال هندسی بر روی درب اتاق بچسبانید.

 

نگاهی به قبل و بعد این اتاق خوابگاه دانشجویی در این ویدیو بیندازید و ببینید که این تغییرات کم هزینه چه تاثیر شگفت انگیزی ایجاد کرده است:

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/change room.mp4 in url

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<