ویدیو: ۴۰ مدل میز آرایش کلاسیک و مدرن

چیدوپلاس ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ، ،

اتاق خواب علاوه بر ایجاد حس راحتی و آرامش باید کارآمد نیز باشد؛ این فضا تنها متعلق به تخت خواب نیست و در آن وسایل دیگری نظیر میز آرایش، پاتختی، دراور و .. هم قرار دارد. یکی از اصلی‌ترین متعلقات اتاق خواب خصوصا برای بانوان میز آرایش می باشد، میز آرایش ها یا آینه کمدها در مدل ها و طرح های متفاوت و مختلف وجود دارد و انتخاب انواع آن بستگی به دکوراسیون اتاق شما دارد، درست است که بیشتر میز آرایش ها به همراه ست سرویس خواب ارائه می شوند اما بهتر است قبل از خرید با مدل های مختلف آن آشنا شوید:

مدل های جدیدی که در بازار وجود دارد توانسته با طرح های خلاقانه تری نظر مشتریان را به خود جلب کند و جلوه بهتری به اتاق خواب بدهد. میز آرایش ها معمولاً در کنار دراور یا تعدادی کشو و همراه با صندلی است و در مدل‌های مختلف در اتاق خواب استفاده می شود. در مدل های جدیدتر طراحی ها خلاقانه تر و کاربردی تر شده؛ مدل های کلاسیک و قدیمی هم ممکن است با همان ساختار قدیمی خود و گاهی به صورت تلفیقی با سبک های مدرن ساخته و تولید شود.

در میزهای آرایشی، آینه به عنوان قسمت اصلی در نظر گرفته می شود، در بعضی طراحی‌ها آینه در مرکز میز و در طراحی دیگر ممکن است آینه درکنار میز قرار بگیرد. در میز های آرایش کلاسیک توجه به اصل قرینه سازی همواره وجود داشته و در ساخته های جدید این سبک نیز این اصل رعایت شده است؛ در این مدل از میز آرایش شما تنوع طرح چندانی نمی بینید اما حالت کلاسیک آن ها باعث لوکس و شیک تر به نظر رسیدن شان می شود. معمولا آینه در این میز ها در مرکز و همراه با فریم های چوبی منبت کاری شده، قرار می گیرد.

در مدل های مدرن و خلاقانه جدید، دیگر خبری از تقارن و نظم نیست. شاید میز آرایش شما در طرحی کاملا غیر هندسی ساخته شده و آیینه میز در کنار و یا بالای آن بر روی دیوار نصب شده باشد. در بعضی از این مدل ها، نورپردازی های زیبا هم به کار رفته؛ و با استفاده از نور نقطه ای و ریسه های ال ای دی در قسمت پشت و یا بالای آینه جلوه زیبایی به میز آرایش داده است. بسیاری از مدل های جدید میز و آینه آرایش، به صورت کنسولی ساخته می شوند، این مدل ها برای فضاهای کوچک مناسب تر هستند.

استفاده از آینه بر روی درب کمد های لباس نیز بسیار رایج شده است، این مورد برای افرادی که نمی خواهند در اتاق خوابشان میز آرایش داشته باشند و یا فضای کافی برای آن را ندارند، انتخاب مناسبی است. این طرح در سبک های کلاسیک و مدرن وجود دارد و برای کسانی که میخواهند یک آینه قدی داشته باشند کارا می باشد. علاوه بر آن میز های آرایشی هم وجود دارند که تنها یک یا دو کشو دارند و بر وی آن ها یکی آینه قدی قرار گرفته است.
در انتها باید بگوییم انتخاب نوع میز آرایش کاملا بستگی به نیاز افراد دارد؛ برای این کار بهتر است ابتدا نیاز خود را مشخص کرده، سپس با توجه به ابعاد اتاق خواب، سبک مورد علاقه و نوع استفاده، میز آرایش مناسب را برای اتاق خواب تان خریداری کنید، در ویدیوی زیر چند مدل میز آرایش مدرن و کلاسیک را مشاهده کنید:دیدگاه کاربران

  1. ضیا توحیدی در

    سلام روز تون بخیر آخه چرا یه نمایندگی در افغانستان ندارید خیلی فروشات اینجا خوب است مردم تقاضای شان بالا رفته اما وسایل مدرن ندارن اگر یه نمایندگی در افغانستان راه بندازید خیلی پیشرفت میکنید واقعا فوق العاده است کار های تان خیلی خوشم اومد

چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید