مدل های متنوع کاشی بین کابینتی سفید و طلایی

چیدوپلاس 03 مرداد 1400

چیزی که می تواند زیبایی آشپزخانه را کامل و نمای کابینت ها را بهتر کند، کاشی بین کابینتی است. در آشپزخانه ای که دارای کابینت های سفید رنگ است کاشی بین کابینتی سفید و طلایی می تواند به عنوان یک کاشی مناسب مطرح شود. در این متن سعی می شود تا مدل های مختلف کاشی بین کابینتی سفید و طلایی معرفی گردد و نحوه ست کردن کابینت ها و وسایل دیگر آشپزخانه با این کاشی ها ارائه شود. اگر به دنبال خرید یک کاشی جذاب و لوکس برای آشپزخانه تان هستید در این متن با ما همراه باشید. کاشی های سفید و طلایی آشپزخانه را به دو مدل کلی کلاسیک و مدرن می توان تقسیم کرد که هر کدام به طور مجزا معرفی می گردند:

کاشی بین کابینتی سفید و طلایی با طرح کلاسیک یا سنتی

این کاشی ها دارای طرح های کلاسیکی شبیه به گل و یا خطوط منحنی هستند که طرح کاشی های قدیمی را به خاطر می اندازند. طرح هایی مانند گل های ریز و درشت، گلبرگ و نقش های سنتی ایرانی که بر روی این کاشی ها نقش بسته اند فضایی لوکس و اصیل را در آشپزخانه به وجود می آورند. این کاشی ها را زمانی می توان استفاده کرد که خانه دارای دکوراسیونی کلاسیک باشد، زیرا که آشپزخانه دیگر بر خلاف گذشته بخش منفکی از خانه به شمار نمی رود و بهتر است که چیدمان آن با چیدمان سایر بخش های خانه هماهنگی داشته باشد.

کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی

کاشی بین کابینتی سفید و طلایی با طرح مدرن

انواع طرح های مدرن شامل طرح های هندسی و خطوط افقی و عمودی که به صورت صاف یا مورب و منحنی در کنار هم قرار گرفته اند، کاشی هایی دارای طرح های نقطه نقطه، شطرنجی، راه راه و غیره انواع مدل های کاشی بین کابینتی سفید و طلایی مدرن هستند. این مدل کاشی ها با اینکه در آنها رنگ طلایی به کار رفته است اما فضای آشپزخانه را بسیار مدرن و امروزی می کند و در کنار کابینت های سفید از نوع های گلاس که خود نسل جدیدی از کابینت ها به شمار می روند، زیبایی فوق العاده ای خواهند داشت.

کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی
کاشی بین کابینتی سفید طلایی

کاشی بین کابینتی سفید و طلایی مدل شطرنجی

یکی از انواع مدل های کاشی بین کابینتی سفید و طلایی مدل شطرنجی است که از کاشی های مربعی کوچکی تشکیل شده است که به صورت رندم و یا با چیدمان ویژه در کنار هم قرار می گیرند و سطح دیوار بین کابینت ها را می پوشانند. در این مدل کاشی بین کابینتی مربع های طلایی و سفید رنگ به تعداد لازم تهیه می گردد و در کنار هم نصب می شوند. کاشی های طلایی می توانند مات و یا شفاف و براق باشند. کاشی های طلایی براق شبیه به نوعی آینه عمل می کنند که درخشندگی خاصی دارند و فضای آشپزخانه را جذاب تر و پر نور تر می نمایند.

کاشی بین کابینتی سفید و طلایی برای آشپزخانه های کوچک

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و می خواهید از کاشی بین کابینتی سفید و طلایی در آن استفاده کنید پیشنهاد می شود به سراغ طرح های مدرن و خلوت بروید. هر چه کاشی ها دارای طرح های شلوغ تری باشند فضای آشپزخانه محدود تر و کوچک تر به نظر می رسد. انتخاب کاشی های بین کابینتی طلایی از نوع براق و آینه ای هم می تواند به دلباز شدن آشپزخانه کوچک کمک کند. همچنین نصب ریسه های نوری زیر کابینتی و ایجاد یک نورپردازی مناسب هم جلوه و نمای کاشی های بین کابینتی سفید و طلایی را بیشتر کرده و هم به بزرگ تر به نظر رسیدن آشپزخانه کمک می کند.

کابینت سفید و کاشی بین کابینتی سفید و طلایی

بهترین رنگ کابینتی که می تواند با کاشی بین کابینتی سفید و طلایی هماهنگ شود، رنگ سفید است. رنگ سفید کابینت ها باعث می شود تا کاشی های سفید و طلایی بهتر دیده شوند و بیشتر به چشم بیایند. در واقع سفیدی که از بالا و پایین قسمت کاشی شده نمایان است، موجب می شود تا تاکیدی بر رنگ طلایی کاشی ها باشد. همچنین کابینت های سفید های گلاس با براق بودن خود هماهنگی خوبی با کاشی های طلایی ایجاد می کنند و این موجب زیبا تر شدن آشپزخانه می گردد.

کابینت قهوه ای و کاشی بین کابینتی سفید و طلایی

کابینت های قهوه ای تیره هم در کنار کاشی های بین کابینتی سفید و طلایی نمایی فوق العاده خواهد داشت. البته اگر کاشی ها به صورتی انتخاب و نصب شوند که رنگ طلایی آن غالب باشد، این هماهنگی بیشتر هم خواهد شد. با نصب یک ردیف نوار طلایی رنگ بر بالا و یا زیر کابینت های قهوه ای می توان به بهترین شکل ممکن کابینت ها را با کاشی ها ست نمود. نورپردازی مثل استفاده از نوار های نوری در زیر کابینت ها هم می تواند به این هماهنگی کمک کند.

کابینت های سفید و طلایی و کاشی بین کابینتی سفید و طلایی

اگر بخشی از کابینت های تان به رنگ طلایی است و یا کابینت های سفیدی دارید که دستگیره های آن را از فلزی طلایی رنگ انتخاب کرده اید، می توانید از کاشی بین کابینتی سفید و طلایی برای زیبا تر شدن چیدمان تان استفاده کنید. همچنین کابینت های سفید را با استفاده از استیکر های طلایی می توان به مدل دو رنگ تبدیل کرد. برای این کار کافیست مقداری استیکر طلایی رنگ ساده و یا اکلیلی تهیه کنید و یک یا دو کابینت را از بالا و پایین انتخاب کرده و با استیکر سطح آن را بپوشانید. به این ترتیب رنگ سفید و طلایی کابینت ها با رنگ سفید و طلایی کاشی ها کاملا ست می شوند.

سایر وسایل آشپزخانه

اگر احتمالا در حال خرید جهیزیه هستید و می خواهید زندگی مشترک خود را در خانه ای آغاز کنید که آشپزخانه اش دارای کاشی بین کابینتی سفید و طلایی است، چه بهتر که در انتخاب وسایل آشپزخانه این تم رنگی را رعایت فرمایید. مثلا برای خرید ظروفی مانند ظرف نگهداری قند و شکر و نمکدان و غیره می توانید نوع سرامیکی و سفید آنها را بخرید. اگر با کمی صرف وقت و گشتن در بازار مشکلی ندارید، پیدا کردن ظرف های سرامیکی که دارای یک خط یا طرح ساده طلایی رنگ هستند، پیشنهاد خوبی است. البته به طور کلی توصیه می شود که روی کابینت ها را با قرار دادن وسایل و ظروف مختلف شلوغ نکنید اما گذاشتن چند ظرف زیبا و هماهنگ با کاشی بین کابینتی سفید و طلایی اتفاق خوبی است.

برای تهیه وسایل برقی آشپزخانه می توانید به سراغ رنگ بژ بروید که بیشتر از سایر رنگ ها به طلایی نزدیک است. البته رنگ سفید نیز با کاشی بین کابینتی سفید و طلایی هماهنگ خواهد بود. اگر میز غذا خوری را در آشپزخانه می گذارید حتما یک دست میز و صندلی سفید تهیه کنید و روی آن گلدانی حاوی گل های تازه و رنگی قرار دهید. ظروف تزیینی و گلدان های شیشه ای طلایی رنگ هم بهترین وسایل تزیینی هستند که می توانید در آشپزخانه ای با کاشی بین کابینتی سفید و طلایی قرار دهید.

قیمت کاشی بین کابینتی سفید طلایی

کاشی های بین کابینتی سفید و طلایی بسته به اندازه و طرحی که دارند، قیمت های مختلفی را شامل می شوند. اینکه فضای آشپزخانه تان چقدر است و چه مقدار کاشی برای دیوار ها نیاز دارید، در هزینه کلی کاشی کاری آشپزخانه موثر خواهد بود. اما به طور کلی هر تایل کاشی که در حدود ۲۰ در ۳۰ سانتی متر و یا ۳۰ در ۳۰ سانتی متر است بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

خانه ایده آل خود را بسازید:

۲۴ مدل کاشی بین کابینتی که آشپزخانه تان را جذاب می کند

چه رنگی برای کاشی بین کابینتی انتخاب کنیم؟ کاشی طلایی ؟ کاشی طوسی؟ کاشی سفید؟چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<