روش نصب توالت فرنگی، آسان و بی دردسر

چیدوپلاس ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ، ،

امروزه استفاده از سرویس بهداشتی فرنگی بیشتر از گذشته باب شده است و در کمتر خانه ای است که توالت فرنگی وجود نداشته باشد، شاید در ابتدا فکر کنید تعویض و نصب سرویس بهداشتی فرنگی کار سختی باشد، ولی با مطالعه این مطلب متوجه می شوید از آن چیزی که فکر می کنید ساده تر است و با مشاهده ی ویدیو زیر خودتان به راحتی می توانید برای تعویض و نصب سرویس فرنگی دست به کار شوید.

برای شروع باید اندازه های استاندارد فضای سرویس بهداشتی و توالت فرنگی را داشته باشید؛ در ابتدا باید فاصله بین لوله چاه فاضلاب و دیوار و بعد از آن فضای کلی قرارگیری توالت فرنگی را اندازه گیری کنید تا بتوانید سرویس مناسبی را متناسب با فضای دستشویی تان خریداری کنید.

اگر در سرویس بهداشتی، سرویس فرنگی از قبل موجود است آن را به شیوه ی زیر خارج کنید: برای این کار ابتدا لوله اتصال آب به توالت را قطع کنید و بعد از آن دکمه فلاشر سرویس فرنگی را بزنید تا آب درون آن تخلیه شود. سپس زمان جدا کردن تمامی اتصال های سرویس بهداشتی مانند لوله اتصال آب و پیچ و بست های خود سرویس به کف دستشویی می باشد. توالت قدیمی شما اکنون آماده جابجایی است و می توانید آن را به راحتی منتقل کنید.

پس از خارج کردن سرویس قدیمی درون لوله فاضلاب یک دستمال قرار دهید تا بوی بد فاضلاب در فضای خانه پخش نشود و شما بتوانید به راحتی به ادامه کار خود بپردازید. بعد از آن شروع به تمیز کردن اطراف لوله فاضلاب بکنید. حالا زمان نصب توالت جدید است:

ابتدا بست های سرویس جدید را در محفظه اطراف لوله فاضلاب قرار دهید و بعد از آن سنگ توالت را برگردانده و لاستیک اطراف لوله که باعث میشود آب فاضلاب به بیرون نفوذ نکند را در جای خود قرار دهید؛ در این مرحله توالت فرنگی را در جای درست خود بگذارید و آن را به سمت پایین فشار دهید تا کاملا بر روی زمین فیکس شود. حال نوبت بستن بست ها و پیچ های متصل کننده سنگ توالت به کف سرویس بهداشتی می‌باشد. پس از آن که پیچها را سفت کردید؛ درپوش محافظ پیچ را بر روی آن قرار دهید. برای نصب فلاشر توالت آن را بر روی محل مخصوص خود قرار داده و بست های آن را به سنگ توالت وصل کنید. قبل از سفت کردن پیچ ها با خطکش تراز ، صاف بودن آن را چک کنید و اگر سطح قرارگیری فلاشر تراز بود پیچ های آن را سفت کنید، در مرحله آخر نوبت وصل کردن لوله آب به فلاشر است.

تمامی بست ها را بعد از اتصال لوله چک کنید تا آب از درون فلاشر به بیرون نفوذ نکند. درب توالت فرنگی را در محل مخصوص خودش قرار داده و فلاشر را چند بار امتحان کنید تا آب به دیواره های توالت نفوذ نکند. آخرین کار، اتصال سنگ توالت به کف سرویس بهداشتی با استفاده از چسب آکواریوم است، این کار باعث می شود آب به زیر سنگ نفوذ نکند و باعث خرابی آن نشود. حالا درب فلاشر را بر روی آن قرار دهید:

سرویس فرنگی شما آماده است. با تماشای ویدیوی زیر ببینید که این کار می‌تواند توسط خود شما، به آسانی و با کمترین دردسر انجام گیرد.چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید