سریع ترین و کم هزینه ترین راه برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه

چیدوپلاس 11 آذر 1396 ،

اگر آشپزخانه تان قدیمی یا بی‌روح و دلگیر است، وقت تغییر دکوراسیون آن فرا رسیده است، تغییر دکوراسیون آشپزخانه فکر خیلی از خانم ها را مشغول می‌کند. اما ممکن است نگران نداشتن بودجه کافی برای تغییراتی که در ذهن دارید، باشید. اگر شما هم به دنبال ایجاد تغییراتی در آشپزخانه منزلتان هستید این مطلب را بخوانید:

 

  1. اضافه کردن یک طاقچه چوبی و قرار دادن ظرف و ظروف تزئینی بر روی آن، یکباره جلوه ی تازه ای به آشپزخانه شما می دهد. با این روش بافت، رنگ و زیبایی را به آشپزخانه خود آورده و می توانید با لوازم مختلفی که درون کابینت ها دارید و در مقیاس های بزرگ و کوچک از ظروف یا گلدان های دکوری بر روی طاقچه چوبی استفاده نموده و فضای آشپزخانه را هنری تر و منحصر به فرد جلوه دهید.
  2.  بین کابینت های آشپزخانه یکی از قسمت هایی است که در آشپزخانه بسیار به چشم می خورد، شما می توانید با خرید برچسب هایی که در بازار موجودند فضای بین کابینت های بالا و پایین را تغییر دهید.
  3. اگر منظره بیرون پنجره آشپزخانه ناخوشایند است، از برچسب های طرح دار برای پوشاندن آنها استفاده کنید.
  4. یکی از دیوارهای آشپزخانه را رنگ بزنید، سریع ترین راه برای تغییر یک دیوار رنگ کردن آن است، شما می توانید با رنگ آمیزی یکی از دیوارها با یک رنگ شاد فضای آشپزخانه تان را متحول کنید.
  5. یادتان باشد که در یک آشپزخانه مدرن، تمامی وسایل اعم از بشقاب ها، لیوان ها، چاقو ها و … در داخل کابینت قرار دارند نه در روی آنها، به جای همه ی این ها سعی کنید از گل های رونده و یا یک گلدان گل طبیعی کوچک بر روی میز کانتر استفاده کنید.

 

تغییر دکور آشپزخانه
تغییر دکور آشپزخانه
تغییر دکور آشپزخانه
تغییر دکور آشپزخانه
تغییر دکور آشپزخانه
تغییر دکور آشپزخانه

 

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

آشپزخانه و تاثیر آن در دیزاین خانه

آشپزخانه کوچک ، نقلی و دوست داشتنی

استفاده از متریال مناسب برای اپن آشپزخانه به کابینت شما جلوه ی ویژه ای میدهدچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<