ویدیو: مدل های مختلف سینک آشپزخانه

چیدوپلاس ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ، ،

سینک ظرف شویی جزو پرکاربردترین قسمت ها در هر آشپزخانه ای می باشد و پر استفاده بودن آن باعث می شود که بخواهید بهترین و جدیدترین نوع آن را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید، سینک های ظرفشویی قدیمی بسیار ساده و شبیه به هم بودند و در واقع در گذشته برای خرید یک سینک گزینه های زیادی وجود نداشت، اما در طراحی های جدید بر روی دو گزینه ی زیبایی و عملکرد تغییرات زیادی انجام شده است و اگر بخواهیم زیبایی، تنوع طرح، دوام، کیفیت، جنس و قیمت سینک را ملاک قرار دهیم؛ گزینه های زیادی برای خرید پیش رو خواهید داشت:

سینک های قدیمی عمدتا از جنس استیل بوده اند، اما در طراحی های جدید از متریال های متنوعی برای ساخت سینک ظرفشویی استفاده می‌کنند. البته سینک های استیل همچنان یکی از پرطرفدارترین ها در آشپزخانه می باشند. این سینک ها در طراحی های جدید در ترکیب با آلیاژهای دیگر رنگ های مختلفی به خود گرفته و با طراحی های متفاوت توانسته جلب نظر بیشتری بکند. استفاده از صفحه های متحرک و میز کار، طراحی لگن های شست و شوی با فرم های متفاوت و خلاقانه و حتی استفاده از نور زیر سینک چند مورد از این تغییرات می باشد.

سنگ های کورین که قابلیت استفاده در فرم های مختلف را دارند گزینه مناسبی برای اجرای سینک های یکپارچه و بدون درز است، تنوع طرح و جنس در این مدل بسیار زیاد است و از لحاظ کیفیت بسیار با دوام هستند. این سنگ ها در رنگ های گوناگون تولید می‌شود و با کمک این سینک ها شما می توانید آشپزخانه ای زیبا و رنگی داشته باشید.

یکی دیگر از انواع سینک های جدید که امکان اجرای طرح های خاص بر روی آن امکان‌پذیر سینک های گرانیتی می باشد، آنها بهترین مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی را دارد و از لحاظ زیبایی هم اگر به درستی استفاده شود می‌تواند بسیار چشمگیر و زیبا باشد، طول عمر آنها بالاست اما تمیز کردن آن می‌تواند کمی دشوار باشد. گرانیت را می‌توان به صورت یکپارچه نیز استفاده کرد ولی قیمت آن نسبت به سنگ های کورین و دیگر متریال ها بیشتر می شود.

یکی دیگر از جدیدترین مدل های سینک، سینک های شیشه ای سکوریت مشکی می باشد؛ این سبک ها بیشتر به دلیل رنگشان معروف شدند و بیشتر حالت دکوراتیو دارند، تمیز نگه داشتن آنها معمولا دشوار است و لکه ی آب بر روی آن بر جا می ماند.

از اصلی ترین دلایل خرید یک سینک می تواند طرای خلاقانه و زیبا آن باشد؛ این روزها تمامی افراد به دنبال خاص و ویژه جلوه دادن محیط زندگی خود می باشد و این طرح های خلاقانه به آنها در این امر کمک می کند.

در آپارتمان‌های کوچک استفاده از فضا اهمیت زیادی دارد، استفاده از سینک هایی که دارای صفحه های جدا کننده می باشد میتواند کمک بسیاری به شما در انجام کارهای آشپزی مخصوصا در فضاهای کوچک بکنند. با استفاده از این صفحه های متحرک دیگر فضاهای مختلف آشپزخانه اشغال نمی شود و شما می توانید تنها با استفاده از صفحه متحرک بر روی سینک ظرفشویی کارهای مربوط به آشپزی خود را انجام دهید.

با مدل های جدید سینک آشپزخانه ، شاید شما دیگر تنها دو لگن خالی و ساده برای شست و شوی ظروف نبینید، ممکن است با صفحه ای روبه رو شوید که هیچ شباهتی به سینک های رایج و قدیمی ندارد. جذابیت به کار رفته در ساخت و طراحی سینک های جدید می‌تواند اولین عامل برای خرید و استفاده از آن ها باشد، پس اگر می خواهید فضای آشپزخانه خود را به روز و زیباتر کنید می توانید از این مدل های جدید در آشپزخانه خود استفاده کنید.

خانه ایده آل خود را بسازید:

راهنمای خرید سینک و معرفی سینک های ایرانی و خارجی موجود در بازار ایرانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید