بازسازی محوطه و حیاط های آپارتمان ها، قیمت آپارتمان را افزایش می دهد.

چیدوپلاس 15 آبان 1396 ،

در حیاط خانه های قدیمی شور و هیجان خاصی حاکم بود. عطر و بوی گلدان ها و شمعدانی ها و حیاط آب و جارو شده، استشمام هوای تازه، خوردن چایی تازه دم، داشتن بدن هایی سالم تر برای همه و به خصوص بچه ها که بازی در فضای باز فرصتهای ویژه ای برای آنها مثل دوچرخه سواری فراهم می کرد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه یک حیاط در خانه ها و یا یک محوطه سازی در آپارتمان ها می تواند به افزایش روحیه شما کمک کند؟ آیا حیاط خانه یا آپارتمان شما دارای محوطه سازی است؟ اگر پاسخ منفی است بهتر است توافق سایر همسایه ها را برای بازسازی حیاط و محوطه ساختمان خود جلب کنید. ساخت یک حیاط مصفا نه تنها لحظات مفرح شما را افزایش می‌دهد، بلکه موجب می‌شود قیمت خانه نیز به طور چشم‌گیری بالاتر برود. نحوه‌ی محوطه سازی مهم‌ترین بخش طراحی محوطه است. تا بتواند همزمان کارکرد مناسب و زیبایی محسوسی در خانه یا آپارتمان شما ایجاد کند.

  •   شناخت وانتخاب صحیح مصالح برای محوطه سازی:

علاوه بر مصالحی که بصورت عمومی در فعالیت های مختلف ساختمانی استفاده میشود، بخشی از مصالح بطور خاص فقط در محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرد که اطلاع از این موارد میتواند کمک بزرگی در بالا بردن سطح کار محوطه سازی باشد.

  • کف سازی مناسب:

با استفاده از طرح و نقش های متنوع از سنگ های مختلف می توان سنگ فرشی زیبا برای محوطه ایجاد کرد.

  • انتخاب گیاهان مناسب:

یشترین تأثیر دیداری هر فضای سبز، در گرو گزینش صحیح گیاهان آن است. انتخابهای نادرست، بر پایه احساسات و بر اثر نداشتن آگاهی از مشخصات علمی گیاهان باعث از بین رفتن آنها در زمانی کوتاه می شود.

  • ایجاد دیوار سبز با گل های رونده:

ایجاد دیوار سبز منظره جدید و جلوه متمایزی به ساختمان شما می دهد.

  • چمن :

چمن ها به صورت فرش سبز زمینه بسیاری از طرح های فضای سبز را تشکیل میدهد. و ظاهری جذاب و دلنشین و مقاوم در برابر پا خوردن ایجاد می کند.

  • طراحی نورپردازی محوطه: 

نور عامل مهم در زیبایی محوطه و تعریف راهها و معابر در شب ها می باشد و بکار گیری آنها در محلهای مناسب به زیبایی شب های ساختمان شما می افزاید، به این مورد هم اکنون در ساختمان های لوکس توجه ویژه می شود.

عکس های زیر می تواند در ایده دادن به شما موثر باشد، برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی
محوطه سازی


چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<