ویدیو: مدل کاغذ دیواری نشیمن و پذیرایی و پشت تلویزیون

 پوشش نهایی دیوارها تاثیر بسزایی در زیبایی فضا دارد. به همین جهت کاغذ دیواری در زیباتر نمودن جلوه دیوارها به کمک طراحان آمده تا بتوانیم با ایجاد تنوع، حس و حال تازه ای به خانه مان بدهیم . در گذشته به دلیل گران بودن، تنها قشر مرفه امکان تهیه کاغذ دیواری را داشتند اما امروزه انواع قیمت ها در بازار موجود است به طوری که توانایی خرید برای همگان فراهم است.

برای انتخاب مدل کاغذ دیواری پذیرایی و نشیمن توصیه می شود که انتخاب کاغذ بعد از چیدمان مبلمان یا حداقل بعد از مشخص شدن تم کلی خانه انجام گیرد تا با هماهنگی ایجاد شده نمود بیشتری پیدا کند. به همین دلیل اغلب ساختمان سازان اجرای کاغذ دیواری را به خریدار واگذار می کنند. کاغذ دیواری در فضای پذیرایی و نشیمن گاه می تواند طرحی ساده داشته باشد و بر روی همه دیوارها اجرا شود و یا پر نقش باشد و بر روی یک یا چند دیوار خاص قرار گیرد. معمولا کاغذ دیواری ها ضد آب هستند و به همین دلیل قابلیت شستشو دارند ولی قبل از خرید حتما از این قابلیت مطلع شوید. قبل از اجرای کاغذ دیواری اگر در سالن پذیرایی شما ترک و یا خط و خش وجود دارد اهمیتی ندارد. ولی دیوارها باید صاف باشند به طوری که بعد از نصب اعوجاج ایجاد نشود.

طرح های متنوعی از کاغذ دیواری در بازار موجود است که در این مطلب به آنها اشاره شده است اما طرح داماسک پرطرفدارترین طرح کاغذ دیواری است و با سلیقه ایرانی ها هم خوانی دارد. بازهم تاکید می شود که تا حد امکان از بکار بردن کاغذهایی با طرح های شلوغ در تمام دیوارها پرهیز نمایید تا در طولانی مدت از آن زده نشوید.

برای انتخاب کاغذ دیواری برای پشت تلویزیون در سبک های مدرن می توانید از طرح های تیره تر و در سبک های کلاسیک از طرح های داماسک استفاده کنید، توصیه می شود از طرح های پرزرق و برق برای این قسمت از خانه استفاده نکنید زیرا تمرکز را کم کرده و چشم را خسته می کند.

در ویدیوی زیر مدل های جدید کاغذ دیواری برای فضاهای نشیمن، پذیرایی و دیوار پشت تلویزیون را مشاهده می کنید، با مشاهده این ویدیو برای انتخاب کاغذ دیواری منزلتان ایده بگیرید.

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/living room wallpaper.mp4 in url

خانه ایده آل خود را بسازید:

چه طرح کاغذ دیواری انتخاب کنم؟چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<