میز تلویزیون فلزی ؛ معرفی ویژگی ها و انواع مدل های آن

آیا با انواع مدل های میز تلویزیون آشنا هستید؟ آیا می دانید که چند سالی است میز تلویزیون فلزی به عنوان یکی از مدل های جدید و خاص این میز ها شناخته می شود و خیلی ها به سراغ خرید این مدل میز تلویزیون می روند؟ بله. با اینکه میز تلویزیون فلزی هنوز آنقدر که باید و شاید توسط همه شناخته نشده اما خیلی از افرادی که سبک چیدمان خانه شان مدرن و امروزی است این مدل میز را انتخاب می کنند. اگر قصد دارید با میز تلویزیون فلزی و انواع مدل های آن از جمله میز تلویزیون چوب و فلز یا شیشه و فلز آشنا شوید، این متن را بخوانید. شاید شما هم به یکی از خریداران این میز ها تبدیل شوید!

چرا میز تلویزیون فلزی؟

استفاده از فلز سال هاست که در دکوراسیون داخلی کاربرد دارد. از زمانی که وسایل فرفورژه به بازار آمد و طرفداران زیادی را هم برای خود دست و پا کرد تا به امروز که از استیل های مینیمال برای ساخت آنها استفاده می شود، فلز به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر متریال ها جایگاه ویژه ای در دکور و چیدمان داشته و دارد؛ از فلز در ساخت انواع میز ها مانند میز جلو مبلی و میز های عسلی، میز ناهار خوری، لوستر ها و دیوار کوب ها و حتی مبلمان استفاده می شود. اما در این بین طراحان مدرن به سراغ میز تلویزیون هم رفته اند و مدل های جدیدی از این میز ها را با استفاده از فلز طراحی کرده و ساخته اند. میز تلویزیون فلزی که معمولا از فلز و چوب یا فلز و شیشه ساخته می شود، جذابیت خاصی داشته و برای کسانی مناسب است که در دیگر قسمت های خانه خود از این نوع تلفیق ها استفاده کرده اند. از مزایای میز تلویزیون فلزی به دوام و استحکام آن می توان اشاره کرد. فلز به کار رفته در این میز ها باعث می شود که پایه های قوی داشته باشند و مشکلی از این ناحیه برای میز تلویزیون ایجاد نشود. مزیت دیگر میز تلویزیون فلزی آن است که ظاهری بسیار متفاوت و خاص دارد و برای کسانی که همیشه به دنبال داشتن وسایل منحصر به فرد هستند، مورد بسیار مناسبی است.

انواع مدل های میز تلویزیون فلزی

میز های تلویزیون های فلزی چه به لحاظ رنگ بندی و چه از نظر فرم و شکل به مدل های مختلفی تقسیم می شوند. بعضی از آنها طلایی هستند و بعضی دیگر نقره ای. در برخی مدل های آن از آهن مشکی رنگ به همراه چوب استفاده شده و مدل هایی از آنها هم دارای رویه سنگی هستند. اما به طور کلی باید گفت که تنوع چشمگیری در مدل های میز تلویزیون فلزی وجود ندارد و این مدل ها محدود هستند. با این وجود هر کس با توجه به سبک دکوراسیون خانه خود می تواند بهترین میز تلویزیون فلزی را پیدا کند.

میز تلویزیون فلزی طلایی

همانطور که گفته شد یکی از مدل های میز تلویزیون فلزی که طرفداران زیادی هم دارد میز تلویزیون فلزی طلایی است. رنگ طلایی این میز ها به واسطه وجود استیل آبکاری شده، بسیار براق و درخشان بوده و می تواند با چیدمان هایی به همین رنگ به خوبی ست شود. این رنگ طلایی نوعی جذابیت را به چیدمان هدیه می دهد که باعث می شود دکوراسیون بسیار چشمگیر و لوکس به نظر برسد خصوصا اگر از همین سبک در قسمت های دیگر مانند میز جلو مبلی و عسلی هم استفاده شود. برای مثال چنانچه میز تلویزیون، میز های عسلی و کنسول را از یک ست خریداری کنید، هماهنگی بی نظیری را در سالن خانه تان ایجاد کرده اید که بسیار دیدنی و عالی خواهد بود. میز تلویزیون فلزی طلایی را می توانید در دکوراسیونی به رنگ های کرم، سفید، قهوه ای و نسکافه ای، صورتی، طوسی، سبز تیره و آبی تیره به بهترین شکل استفاده نمایید. نکته مهم در این مدل میز ها آن است که همیشه سعی کنید میز را تمیز نگه دارید زیرا زیبایی این میز ها به درخشان بودن و براق بودن آنها است.

میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی

میز تلویزیون چوب و فلز

یکی دیگر از انواع مدل های میز تلویزیون فلزی میزی است که در آن از تلفیق چوب و فلز استفاده شده است. این میز ها با طراحی های جالب و خلاقانه ای که دارند فضایی مدرن به خانه می بخشند و بیشتر مورد استقبال جوان هایی قرار می گیرند که چیدمان هایی خاص را در خانه پیاده می کنند. البته مدل های ساده این میز ها برای هر نوع چیدمانی مناسب هستند و منظور از خاص بودن برای مدل هایی است که طراحی متفاوتی دارند. در میز تلویزیون چوب و فلز از آهن مشکی رنگ استفاده شده و قرار گیری آن در کنار چوب قهوه ای رنگ ترکیبی جذاب را پدید آورده است. در این میز ها معمولا از چوب هایی استفاده می گردد که بافت طبیعی آنها به خوبی دیده می شود و وجود همین بافت های طبیعی ست که با روغن جلا پوشیده شده و زیبایی میز را بیشتر می کند.

  • میز تلویزیون چوب و فلز ساده

در این مدل ها میز از یک چهار چوب ساده تشکیل شده است که بر روی آن صفحه ای چوبی با ضخامت مشخص قرار گرفته است. البته ممکن است برای بیرون آوردن میز از سادگی مطلق یک یا دو طبقه به آن اضافه کنند که بتوان وسایلی را بر روی آن قرار داد؛ وجود تعدادی کشو هم به کاربردی تر شدن میز کمک خواهد کرد.

  • میز تلویزیون چوب و فلز با طراحی های خاص تر

در این میز ها طراحان توان خود را برای ساخت میزی متفاوت و منحصر به فرد به کار می بندند. برای مثال شکل و فرم قرار گیری میله های آهنی مشکی رنگ در زیر یا روی صفحه چوبی میز ممکن است به گونه ای باشد که طراحی آن میز خاص شود. یا آنکه میز تلویزیون را همراه با کتابخانه طراحی می کنند به گونه ای که در دو طرف میز تلویزیون چوب و فلز دو ستون طبقه بندی شده تعبیه می شود تا بتوان کتاب و یا وسایل تزیینی را بر روی آن قرار داد.

میز تلویزیون فلزی و رویه سنگ

یک مدل دیگر از میز تلویزیون های فلزی برای کسانی مناسب است که به وسایل سنگی و فلزی علاقه دارند. در این میز ها پایه ها فلزی هستند و رویه میز از یک تکه سنگ صاف و نازک و صیقل خورده تشکیل شده است. در این میز ها با توجه به سنگ های گرانیت یا مرمر و یا انواع دیگر سنگ ها که به کار رفته، ممکن است قیمت خرید آنها کمی بالاتر باشد. البته برای حل این مشکل میز هایی هم وجود دارند که صفحه رویه آنها از جنس ام دی اف است که با یک لایه پوشش طرح سنگ پوشیده شده اند و نتیجه کار میزی با مدل فلز و سنگ ایجاد شده است.

میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی
میز تلویزیون فلزی

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز تلویزیون آینه ای، خاص، لوکس و مدرن

مدل های متنوع و جدید میز تلویزیون شیشه ایچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<