ویدیو: چگونه انرژی منفی را از خانه هایمان تخلیه کنیم

چیدوپلاس ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ،

گاهی اوقات اتفاق می افتد که ناگهان همه چیز خراب می شود، همه ی اتفاقات بد پشت سر هم برایتان رخ می دهد، با وجود تلاش به نتیجه ی دلخواهتان نمی رسید، شاید در چنین مواقعی به دنبال دلایل وقوع این اتفاقات و راهکارهای جلوگیری از ادامه ی آنها باشید.

جهان پیرامون ما سرشار از انواع انرژی ها است. این انرژی ها می توانند مثبت یا منفی باشند و بر زندگی ما و اعضای خانواده مان اثر بگذارد، این انرژِی ها در خانه نیز وجود دارند و با توجه به اینکه شما اوقات زیادی را در خانه می گذرانید وجود انرژی مثبت یا منفی می تواند بر روابط تان و یا سایر فعالیت هایتان تاثیر داشته باشد، اگر درخانه چیزهای منفی است که در زندگی خود را با دست خود ویران می کنند!

طبق علم فنگ شویی اگر می خواهید فضای خانه را پاکسازی کنید، از این هفت چیز در خانه اجتناب کنید:

  1. ساعت خراب
  2. ورودی نامرتب و کثیف
  3. گیاهان مرده و مصنوعی
  4. تقویم قدیمی
  5. آیینه شکسته
  6. ظروف لب پر شده و ترک خورده
  7. شیری که چکه می کند

شاید فکر کنید که این مسائل خرافات است و پایه و اساس علمی ندارد، اما با نگاه دقیق تر به آنها متوجه می‌شویم که در میان هر یک از توصیه‌های طرح شده رابطه مستقیمی با آراستگی، سلامت و جلوگیری از اصراف و هدر رفت ثروت نهفته است.

کسی که به نظم و انضباط و بهداشت خانه اهمیت نمی‌دهد، نمی‌تواند انتظار محیطی شاد و سالم را برای خود و اعضای خانواده‌اش نه تنها در خانه بلکه در کل زندگی داشته باشد.

پس لطفا مراقب تمام وسایل در خانه خود باشید، با اتکا به این شیوه به راحتی می توایند انرژی های منفی را از خانه بیرون کرده و جریان های سیال و مثبت را وارد خانه کنید، در ویدیوی زیر روش های دفع انرژی منفی از خانه را مشاهده می کنید:

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ویدیو: چطور در خانه فنگ شویی انجام دهیم

خانه ی شما از این پس مظهر آرامش، آسایش و نشاط خواهد بود.چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید