ویدیو: استفاده کاربردی از جعبه میوه در دکوراسیون منزل

چیدوپلاس ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ،

جعبه های میوه یا پالت ها هنگامی که برای بار اول به آنها نگاه می کنید به نظر غیر قابل مصرف هستند، اما با کمی سلیقه می توانند یک دکور عالی در خانه یا حیاط شما باشند، آنها مفید و کاربردی هستند و با کارایی شان شما را شگفت زده می کنند، جعبه های میوه یکی از موارد استفاده مناسب از وسایل دور ریختنی هستند ( DO IT YOURSELF ).

اگر شما هم از صنایع دستی چوبی لذت می برید، مجبور نیستید که هزینه ی زیادی پرداخت کنید! در این آخر هفته می توانید هنر خود را به نمایش بگذارید و از مطالب این وب سایت و سایت هایی مانند Pinterest ایده گرفته و از وسایل دست ساز خودتان برای تزئین منزلتان استفاده کنید.

با مشاهده این مطلب خواهید دید که چگونه پالت های چوبی – که برای حمل و نقل جعبه های میوه و تمام انواع کالاهای فله استفاده می شود – می توانند در داخل و خارج از خانه شما بازسازی و بازیافت شوند و تبدیل به جزئی از دکور منزل شما شوند.

یکی از ساده ترین موارد استفاده پالت ها، ایجاد فضای ذخیره سازی است، طرح های مختلفی برای اینکار وجود دارد، که بعضی کاملا کاربردی و بعضی دیگر جنبه تزئینی بیشتری دارند، به عنوان مثال یک راه شیک برای نگهداری میوه ها و صیفی جات در بالکن، ساختن یک سبد نگهدارنده با جعبه میوه چوبی است، این قفسه ها برای نگهداری اسباب بازی های کودکان نیز عالی هستند به شرطی که آنها را با رنگ های شاد و جیغ رنگ آمیزی کنید. ایجاد کتابخانه یکی دیگر از کاربرد های ذخیره سازی این پالت ها می باشد.

استفاده ی دیگر این جعبه ها در فضای باز و ویلاهاست، آنها برای ساخت مبلمان فضای باز عالی و کاملا بدون هزینه هستند، آنها فضایی روستایی، نوستالژیک و دلپذیر به ویلا و حیاط خانه ی شما میدهند، همچنین جعبه های رنگ آمیزی شده برای نگه داری گل و گلدان در حیاط یا بالکن فوق العاده هستند، این روش نه تنها رنگ را به دیوار شما اضافه می کند بلکه نقطه کانونی خوبی را ایجاد می کند.

در عکس های زیر نگاهی به تبدیل این قطعات زیبا به تقریبا هر چیزی که نیاز دارید، بیندازید. برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
جعبه چوبی میوه
pallet 12

ساخت بعضی وسایل دکوری با استفاده از این جعبه ها، نیاز به کار زیادی ندارد و با کمی ابزار، مقداری رنگ و طی یک روز آماده می شوند، اما برخی از آنها به وقت و حوصله ی بیشتری نیاز دارد. برخی از ایده های دکوری عبارتند از:

  1. ساخت باغچه های دیواری رنگی برای نگه داری از گل و گلدان در فضای باز
  2. ساخت میز جلو مبلی
  3. ساخت سبد میوه و صیفی جات در بالکن و پاسیو
  4. ساخت دراور برای  نگهداری وسایل تزئینی
  5. ساخت میز تلوزیون
  6. ساخت جاکفشی
  7. ساخت تاب چوبی در محوطه
  8. ساخت خانه برای حیوانات خانگی
  9. ساخت جعبه های رنگی برای جمع آوری اسباب بازی های کودک

بعضی استدلال می کنند که به این دلیل که این پالت ها در معرض حشرات، جوندگان، باکتری ها و غیره هستند، نباید از آنها استفاده شود، اما در این مورد می توان گفت که باکتری ها در همه جا هستند. در مورد پالت هایی که استفاده می کنید معقول باشید آنها را بشویید و بازرسی کنید. اگر شما در مورد تمیزی احتمالی مشکوک هستید، بهتر است از استفاده از آنها در داخل خانه جلوگیری کنید و از پالت ها در فضای باز استفاده کنید، ساخت این وسایل وسوسه انگیز است، پس سعی کنید با طراحی خلاقانه در پول خود صرفه جویی کنید.چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید