پلوپز پارس خزر یکی از بهترین و قابل اطمینان ترین پلوپز های ایرانی

چیدو پلاس 03 آبان 1400 ،

پلوپز یکی از لوازم آشپزخانه محسوب می شود که به وسیله آن می توان با خیالی راحتی و بدون نگرانی برنج دم کرد. برای کسانی که به دلیل مشغله کاری وقت زیادی برای آشپزی کردن ندارند و به دنبال یک روش آسان تر برای درست کردن پلو هستند، پلوپز پارس خزر کمک بسیار خوبی خواهد بود. پلوپز برقی به طور کلی شامل یک منبع گرمایی برای پخت برنج، ترمسوتات و محفظه ای برای دم کردن برنج است، اما در مدل های جدید تر و حرفه ای تر امکانات بیشتری برای کار با پلوپز در نظر گرفته شده است. در بازار انواع برند های ایرانی یا خارجی تولید کننده پلوپز وجود دارند. بعضی ها برای خرید پلوپز یک راست به سراغ برند های خارجی می روند و بعضی دیگر با اطمینان به نام شرکت های با سابقه و مورد اعتمادی نظیر پارس خزر، یک پلوپز با کیفیت ایرانی را خریداری می کنند. پلوپز پارس خزر در مدل ها و قیمت های مختلفی تولید می شود که در این مطلب به معرفی تعدادی از مدل های پلوپز پارس خزر پرداخته شده و اطلاعات این محصولات در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین درباره قیمت پلوپز پارس خزر نیز به طور دقیق توضیح داده شده است.

پلوپز پارس خزر ۲ نفره

پارس خزر دارای سه مدل پلوپز ۲ نفره است. این پلوپز ها گنجایش لازم جهت پخت برنج برای دو نفر را دارند و معمولا افراد مجرد که تنها زندگی می کنند، تازه عروسان و خانواده هایی که یک رژیم غذایی لاغری را در پیش گرفته اند، این پلوپز را انتخاب می نمایند. به دلیل اندازه کوچک پلوپز پارس خزر ۲ نفره نگهداری از آنها ساده است و جای بسیار کمی را اشغال می کنند. پلوپز پارس خزر ۲ نفره مدل RC-61TS و مدل تیان ۶۱ دارای ظرفیت ۰٫۶ لیتر بوده و طراحی زیبا و ساده ای دارند. بدنه آنها از استیل با دوامی ساخته شده و کف آنها نیز از جنس تفلون است. توان پلوپز ۳۵۰ وات بوده و مصرف انرژی پایینی دارد. از ویژگی های این پلوپز های پارس خزر به درب پیرکس و سوپاپ دار، دارا بودن تایمر و ترموستات دقیق جهت تنظیم حالت های مختلفت پخت مواد غذایی، استفاده از ترمال فیوز برای افزایش ایمنی دستگاه و جلوگیری از خطرات احتمالی و در نهایت قابلیت پخت برنج با ته دیگی مطابق با ذایقه ایرانی اشاره می شود. قیمت این پلوپز های پارس خزر دو نفره که در رنگ های نقره ای و سفید ساخته شده اند، در حدود ۱ تا ۱ میلیون و صد هزار تومان است.

مدل دیگری از پلوپز های دو نفره پارس خزر، پلوپز مولتی کوکر دو نفره مدل تفتان ۶۱ است. این پلوپز علاوه بر قابلیت پخت برنج، دارای بخار پز برای پخت سبزیجات و یا مواد غذایی دیگر است. این پلوپز دارای نمایشگر ال سی دی جهت نمایش زمان باقیمانده از پخت و همینطور بارگراف پخت، تایمر الکتریکی، سیستم آلارم صوتی و ظروف جداگانه مخصوص آرام پز و بخار پز است. از ویژگی های دیگر این پلوپز پارس خزر به پوشش رنگ اپوکسی نسوز، پوشش داخلی تفلون و درب شیشه ای پیرکس و سوپاپ دار اشاره می گردد. قیمت این پلوپز ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر

پلوپز پارس خزر ۴ نفره

مدل های تیان ۱۰۱، مولتی کوکر تفتان ۱۰۱، کندوج ۱۰۱، به علاوه پلوپز دیجیتال پارس خزر مدل DMC-101P پلوپز های ساخته شده با ظرفیت ۴ نفر هستند. پلوپز پارس خزر ۴ نفره تیان ۱۰۱ با طراحی بسیار ساده و زیبای خود ظرفتی معادل ۱ لیتر دارد. توان این پلوپز ۵۰۰ وات، مصرف انرژی آن پایین و دارای نشان استاندارد اروپاست. ویژگی های دیگر این پلوپز عبارتند از: تفلون نچسب با کیفیت، بدنه فلزی با پوشش رنگ اپوکسی نسوز، درب پیرکس و سوپاپ دار، تایمر و ترموستات دقیق، دارای محفظه سیم جمع کن. قیمت این محصول ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر ۴ نفره مدل مولتی کوکر علاوه بر پخت برنج دارای قابلیت گرم نگهداشتن است. همچنین دارای آرام پز جهت تهیه خورشت های مختلف و بخار پز برای تهیه غذاهای رژیمی است. دیگر ویژگی های این دستگاه شامل درب پیرکس و سوپاپ دار، روکش داخلی تفلون، آلارم صوتی، سیستم حفظ برنامه در صورت قطع و وصل برق، صفحه نمایش ال سی دی، تایمر الکترونیکی و مصرف بهینه انرژی است. قیمت این پلوپز در حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر مدل کندوج ۱۰۱ نیز یک پلوپز با طراحی و رنگ زیبا بوده که بدنه پلیمری آن از گرید بهداشتی و همچنین از مقاومت کافی برخوردار است. از ویژگی های این محصول به موارد زیر اشاره می شود: درب پیرکس و سوپاپ دار، توان ۵۰۰ وات، مصرف انرژی بهینه، دارای ترمال فیوز، پوشش داخلی تفلون نچسب و استفاده از تایمر و ترموستات دقیق. قیمت این پلوپز در حدود ۸۷۰ هزار تومان است. مدل دیگر، پلوپز پارس خزر ۴ نفره دیجیتال است که شکل و طراحی متفاوت تری نسبت به مدل های قبلی دارد. این محصول شامل پلوپز، آرام پز، گرم نگهدار و بخار پز است. بدنه این دستگاه از پلیمر با کیفیت ساخته شده و پوشش داخلی آن نیز از جنس تفلون است.

این پلوپز دیجیتال دارای ۲۱ نوع عملکرد یا منو پخت غذا بوده و کارایی بسیار خوبی از خود نشان می دهد. ویژگی های این پلوپز عبارت است از: قابلیت پخت برنج ساده، مخلوط، سوپ، خورشت، آش و غذا های رژیمی، تنظیم زمان پخت تاخیری، نمایش زمان جاری و باقیمانده، تنظیم زمان شروع و پایان پخت حتی در صورت حضور نداشتن در منزل، دارای قاشق و ملاقه پلاستیکی، گیره نگهدارنده قاشق و ملاقه بر روی بدنه آن، ظرف مخصوص جمع آوری بخار آب و موارد دیگر. قیمت این دستگاه در حدود ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر

پلوپز پارس خزر ۸ نفره

از پلوپز های ۸ نفره پارس خزر به مدل کندوج ۱۸۱، تیان ۱۸۱ و پلوپز دیجیتال مدل DMC-181P اشاره می شود. دو مدل اول این پلوپز ها دارای ظرفیت ۸ لیتر هستند و طراحی آنها نیز تقریبا با هم مشابه است. توان هر دو دستگاه ۶۲۰ وات بوده و مصرف برق بهینه ای دارند. پلوپز کندوج دارای بدنه پلیمری مقاوم و پلوپز تیان از بدنه فلزی با پوشش رنگ اپوکسی ساخته شده است. هر دوی دستگاه ها دارای درب پیرکس سوپاپ دار، تایمر و ترموستات با دقت بالا و دارای قسمت مربوط به بخار پز هستند. قیمت پلوپز کندوج در حدود ۱ میلیون و پلوپز تیان ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. پلوپز دیجیتال ۸ نفره نیز دارای ویژگی های زیر است: دارا بودن پلوپز، آرام پز، گرم نگهدار، بخار پز، دارای ۲۱ نوع عملکرد و منوی پخت، بدنه پلیمری مقاوم، نمایشگر ال سی دی، ظرف مخصوص جمع آور بخار و به طور کلی تمامی ویژگی هایی که در پلوپز دیجیتال ۴ نفره به آن اشاره شد. قیمت این دستگاه نیز در حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر

پلوپز پارس خزر با ظرفیت های بالاتر

پلوپز پارس خزر مدل TS-361 که محصولی ۱۶ نفره است، پلوپز ۱۲ نفره TS-271، پلوپز ۱۲ نفره کندوج ۲۷۱، مدل ۱۲ نفره تیان ۲۷۱، ظرفیت های بالایی دارند و برای خانواده های پر جمعیت مناسب اند. تمامی این محصولات دارای ویژگی ها و مشخصاتی هستند که در قسمت های بالاتر گفته شد. قیمت پلوپز ۱۶ نفره مدل TS-361 در حدود ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، مدل ۱۲ نفره TS-271 در حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، مدل ۱۲ نفره کندوج در حدود ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و در نهایت مدل ۱۲ نفره تیان در حدود ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر
پلوپز پارس خزر

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

بهترین مارک گوشت کوب برقی ایرانی و خارجی به همراه قیمت و مشخصاتچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<