رنگ یشمی و ایجاد یک دکوراسیون اصیل، با وقار و شکوهمند

چیدو پلاس 09 اسفند 1400

از گروه رنگ های سبز، رنگ یشمی یکی از زیباترین، باشکوه ترین و با اصالت ترین آنهاست. از این رنگ در خانه های مجلل استفاده می شده و هنوز هم می توان از ویژگی های بی نظیر رنگ یشمی در دکوراسیون خانه های امروزی استفاده کرد. خانه ای با چیدمان رنگ یشمی بسیار متفاوت و دیدنی است و اگر اهل انتخاب های جسورانه هستید، این رنگ پیشنهاد خوبی برای تان خواهد بود. ست رنگ سبز یشمی با استفاده از کاغذ دیواری سبز یشمی و مبل یشمی و همینطور فرش یشمی رنگ به شدت زیبا و منحصر به فرد می شود. این رنگ که تمام ویژگی های رنگ سبز از جمله طراوت، تازگی و سر زندگی، رشد و تجدید حیات، خلاقیت، صلح و آرامش را در خود دارد، می تواند فضای خانه شما را به کلی دگرگون ساخته و چیدمانی کاملا مدرن و امروزی را برای تان ایجاد کند.

ویژگی های رنگ یشمی چیست؟

این رنگ جزو طیف های تیره رنگ سبز به شمار می رود و بنابراین استفاده از آن در محیط به تاریک شدن فضا می انجامد. از ویژگی های رنگ یشمی به سرد بودن آن اشاره می شود و معمولا از یک رنگ گرم در کنار آن استفاده می گردد تا فضا رو به تعادل پیش برود. البته کسانی هم هستند که رنگ سبر یشمی را درست به دلیل سرد بودن آن انتخاب می کنند و دوست دارند این سردی در محیط مورد نظر شان باقی بماند. دیگر ویژگی رنگ یشمی آن است که به دلیل تیره بودن برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب نیست و موجب کوچک تر به نظر رسیدن محیط می شود.

بهترین پیشنهاد ها برای ست رنگ سبز یشمی

  • ست رنگ سبز یشمی و سفید

به عنوان اولین گزینه در این مورد رنگ سفید به همراه رنگ یشمی پیشنهاد می گردد. رنگ سفید با روشنی کامل خود باعث می شود که تا حدی از تیرگی یشمی کاسته شده و فضا با استفاده از این رنگ زیاد از حد تاریک و کوچک به نظر نرسد. همچنین قرار گیری رنگ سفید در کنار یشمی موجب می شود تا ارزش های بصری هر دو رنگ به خوبی دیده شود و همین تضاد موجود در تیرگی و روشنی سبز یشمی و سفید به جذابیت های دکوراسیون خواهد افزود.

  • ست رنگ سبز یشمی و طوسی

دیگر رنگی که بهترین تاثیر را در کنار سبز یشمی دارد، طوسی است. انواع طوسی روشن در کنار یشمی تصویری به شدت زیبا و متناسب را در چیدمان ایجاد می نماید. ست رنگ سبز یشمی و طوسی از موفق ترین پیشنهاد ها برای یک چیدمان عالی و خاص است. از این دو رنگ در دیوار ها و مبل های راحتی می توان استفاده نمود و از زیبایی های بی اندازه ای که ایجاد می کنند، لذت برد. همچنین استفاده از رنگ طوسی برای پوشش کف یک پیشنهاد فوق العاده خواهد بود.

  • ست رنگ سبز یشمی و بنفش تیره

از رنگ بنفش تیره با توجه و دقت خاصی باید استفاده کرد. وقتی ست یشمی و بنفش پیشنهاد می شود به آن معنا نیست که در همه قسمت های مختلف خانه باید از این دو رنگ استفاده گردد، بلکه از رنگ بنفش تیره تنها می توان در یک جا به عنوان نقطه کانونی استفاده نمود و از شدت تاثیرگذاری آن شگفت زده شد. برای مثال جلوی دیواری به رنگ یشمی تیره قرار دادن یک مبل راحتی تک نفره یا یک کاناپه به رنگ بنفش درخشان و مخملی تصویری کاملا ژورنالی و زیبا پدید می آید.

  • ست رنگ سبز یشمی و طلایی

دو رنگ بسیار زیبای یشمی و طلایی با قرار گرفتن در کنار یکدیگر نتیجه ای به شدت موثر در پی خواهند داشت. رنگ طلایی درخشان و براق در غالب وسایل فلزی نظیر میز جلو مبلی، آباژور های فلزی طلایی رنگ، لوستر، وسایل دکوری و دیگر لوازم به همراه رنگ یشمی با شکوه و دیدنی خواهد بود.

رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی

مبل یشمی

خیلی از افراد هستند که دوست دارند کمی از رنگ های متداول و مرسوم برای مبلمان فاصله گرفته و با شهامت بیشتری دست به انتخاب رنگ برای مبلمان خود بزنند. مبل یشمی همین انتخاب جسورانه است که باعث می شود دکوراسیون خانه تان متفاوت و منحصر به فرد باشد. مبلی به رنگ یشمی هم در سبک کلاسیک و هم مدرن وجود دارد. مبل استیل با رنگ چوب طلایی و پارچه ای مخمل به رنگ سبز یشمی در خانه ای با چیدمان کلاسیک و سلطنتی و لوازمی طلایی رنگ با شکوه و اصیل و با وقار به نظر خواهد رسید. همچنین مبل های راحتی به رنگ یشمی برای سبک های مدرن تر و امروزی تر بسیار جذاب و دیدنی هستند. مبل یشمی راحتی در سالنی با دیوار های طوسی روشن در حالیکه که دیوار رو به رویی آن به رنگ سبز یشمی درآمده و یا دارای کاغذ دیواری سبز یشمی است، بی نظیر و چشم نواز خواهد بود. در مبلمان رنگ یشمی از کوسن هایی به رنگ های طوسی، بنفش و سرخابی، کرم، سفید، صورتی تیره و روشن، و همچنین از کوسن هایی با پارچه طرح دار که دارای رنگ های گفته شده هستند، استفاده کنید و خانه تان را زیبا تر نمایید.

کاغذ دیواری سبز یشمی

یک انتخاب عالی برای دیوار ها استفاده از کاغذ دیواری سبز یشمی است. جلوه و نمایی که این کاغذ دیواری های خاص و تک به خانه می دهند با هیچ چیز دیگر قابل مقایسه نیست. ست کاغذ دیواری سبز یشمی با مبل یشمی رنگ از زیبا ترین و بهترین پیشنهاد ها برای خانه های بزرگ خواهد بود. در انواع مدل های کاغذ دیواری سبز یشمی از رنگ های دیگری در کنار سبز استفاده شده است و در بعضی از آنها از رنگ سفید، در بعضی دیگر طلایی، در مدلی جذاب از رنگی مانند سرخابی و همینطور رنگ های مختلف دیگر که به زیباترین شکل ممکن در سطح دیوار نقش می بندند. برای ست کردن رنگ یشمی دیوارها و مبلمان و دیگر وسایل دقت به رنگ های مکمل بسیار پر اهمیت است. برای مثال اگر در کاغذ دیواری از رنگی مانند صورتی استفاده شده است، می توانید کوسن های صورتی رنگ بر روی مبل یشمی خود قرار دهید، و یا آنکه اگر کاغذ دیواری سبز یشمی تان دارای رنگ طلایی است، از این رنگ در اکسسوری ها حتما استفاده کنید.

فرش یشمی رنگ

انواع فرش یشمی رنگ در سبک های مدرن و همینطور فرش های کلاسیک ایرانی با این رنگ جلوه ای بی نظیر در خانه ایجاد خواهد کرد. انواع فرش یشمی رنگ مدرن در خانه ای با این سبک چیدمان استفاده می شوند و از فرش یشمی رنگ ایرانی هم می توان در چیدمان های کلاسیک به همراه مبلمان استیل طلایی و سبز استفاده نمود. برای بهتر جلوه کردن این فرش پیشنهاد می شود که رنگ پوشش کف خانه را جدی بگیرید. برای مثال اگر سرامیک یا سنگ کرم رنگ دارید انتخاب فرش یشمی بسیار عالی خواهد بود. همچنین در ست یشمی و طوسی یک ایده عالی انتخاب پوشش لمینیت به رنگ خاکستری روشن است که با انداختن یک فرش یشمی رنگ بر روی آن فرش به خوبی زیبایی های خود را نمایان خواهد کرد.

رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی
رنگ یشمی

خانه ایده آل خود را بسازید:

دکوراسیون سبز و طلایی ، ترکیبی شیک و شکوهمند

دکوراسیون سبز و طوسی، انتخابی عالی برای طبیعت دوستانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<