مدل های شیک و جدید قرار دادن گلدان در خانه

چیدوپلاس ۱۱ فروردین ۱۳۹۷

فصل بهار است و وقت آن است که شادی را در سرتاسر خانه تان گسترش دهید، گلدان هاي تازه و گلبرگ هاي زيبا مي توانند حال و هوای خانه را عوض کرده و بعد از زمستانی طولانی، فضا را تازه كنند، زیبایی های طبیعت همیشه جزئی از دلنوازترین زیبایی ها است و ایده آل این است که خانه با طبیعت اطراف خود هماهنگ باشد، گیاهان نه تنها برای خانه ها مزایای فراوانی دارند بلکه برای محل کار و دیگر نقاط نیز بسیار مفید هستند. آنها به طور نامحسوس تأثیرات مهمی بر روح و روان شما دارند.

استفاده از گل و گیاه در دکوراسیون خانه می تواند ایده ای زیبا، چشم نواز و آرامش بخش باشد، اگر شما هم علاقه مند به نگه داری از گل و گیاه و ایجاد فضایی زنده هستید چند نکته را به یاد داشته باشید:

اولین نکته این است که گلدان ها را در تمام خانه پخش نکنید. یک قسمت از خانه را به فضای سبز اختصاص داده و همه ی گلدان ها را آنجا بگذارید. دیدن همه ی گیاهان در کنار هم صحنه ی زیباتری میسازد.

ممکن است یک گلدان بزرگ در خانه داشته باشید اما اگر علاقه مند به نگهداری از گلدان های کوچک آپارتمانی هستید، لازم است که یک پایه و یا استند گل برای آنها تهیه کنید، چیدمان گلدان در سطوح مختلف یک طراحی مدرن ایجاد می کند.

فضای اطراف گلدان ها را ساده و مینیمال بیارایید. سعی کنید حتی الامکان فضای اطراف گلدان ها روشن، پرنور، و خلوت باشد و از المان های تزئینی دیگر در نزدیکی آنها استفاده نکنید؛ به این شکل زیبایی گیاهان خیلی بیشتر به چشم می آید و فضا آراسته، مرتب و شیک خواهد بود.

رنگ سفید برای گلدان و رنگ چوب برای استند گلدان انتخاب مناسبی است، زیرا سبزی گیاهان این دو رنگ را تقویت کرده و تمرکز چشم بیننده را بر آنها زیاد میکند،با استفاده از گیاهانی که طراوت را به فضای شما می دهند محیطی لذت بخش و فضایی زنده برای خود بسازید و با استفاده از استندهای زیبا یک طراحی مدرن خیره کننده  ایحاد کنید.
اگر به گیاهان کوچک علاقه دارید و در عین حال نمیدانید چطور با آنها یک فضای مدرن و هنری ایجاد کنید عکس های زیر می تواند در ایده دادن به شما موثر باشد، برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

استند گل
استند گل
استند گل
استند گل
استند گل
استند گل
استند گل
استند گل
استند گل

خانه ایده آل خود را بسازید:

گل های خانه ام، بهشت کوچک منچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید