ویدیو:کودکتان را با طراحی اتاقش سورپرایز کنید

چیدوپلاس 07 اسفند 1396 ،

اتاق بچه ها به منزله خانه کوچک ای است که اولین احساس تعلق به یک مکان را در آنجا پیدا می کنند، بنابراین طراحی دکوراسیون اتاق کودک باید با روحیه آنها تطبیق داشته باشد.

هنگامی که کودکتان به اندازه ای بزرگ شد که بتواند در مورد سلایق خود نظر بدهد، بهتر است که برای طراحی اتاقش نظراتش را جویا شوید، برای اینکار با کودک در جهت پی بردن به تصوراتش صحبت کنید و علایق اش را برای طراحی اتاقش بشناسید، شناخت فعالیت های مورد علاقه ی او و توجه به چیزهایی که از آن لذت می برد، می تواند به شما در این راه کمک کند، به نقاشی های کودکتان دقت کنید، نقاشی ها به طور واضح نشان می دهند که کودکان چه چیز هایی را بیشتر دوست دارند و در تصوراتشان اتاق خود را به چه شکل می بینند.

یکی از ارزان ترین و سریع ترین راه ها برای تغییر کلی دکوراسیون اتاق کودک رنگ کردن دیوارها است، رنگ آمیزی بدون صرف هزینه ی زیاد و با تغییراتی مختصر، احساس تازگی داده و حال و هوا را عوض می کند، حتی با توجه به هزینه ی کم می توانید هر سال یا دو سال یکبار این کار را انجام دهید.

مثلا برای کشیدن یک رنگین کمان به تنها چیزی که نیاز دارید، مقدار کمی رنگ و نوار چسب است، برای اینکار در ابتدا با نوار چسب بر روی دیوار مستطیل هایی ایجاد کرده، سپس داخل این مستطیل ها را رنگ کنید و بعد از اتمام کار نوار چسب ها را جدا نمایید. حالا مستطیل هایی رنگی به شکل رنگین کمان دارید که به اتاق کودک جلوه می دهد.

شما می توانید با کشیدن شخصیت های کارتونی یا فیلم مورد علاقه کودکتان، یک دیوار با رنگ آبی روشن که با رنگ سفید لکه هایی در آن ایجاد کرده اید که نشان دهنده ابر در آسمان است، یا یک خورشید زرد تابان، یا قطار هایی با واگن های رنگی و ….و یا هر آنچه که برانگیزاننده احساسات کودکتان است، او را خوشحال کنید، مطمئن باشید فرزندتان این مکان زیبا و امن که برایش تهیه کرده اید هرگز از یاد نخواهد برد.

با اینکار لبخند را به چهره فرزندتان هدیه دهید و اجازه دهید او از حمایت شما در ابراز علاقه و اظهار نظر در مورد دکور اتاقش مطمئن شود. در ویدیوی زیر سورپرایز شدن یک دختر خردسال، پس از تغییرات اتاق توسط والدین اش و میزان هیجان و خوشحالی او را ببینید:

 

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/child room surprize.mp4 in url

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

انتخاب رنگ اتاق خواب کودک

ویدیو: با ساختن چادر فضایی رویایی در اتاق کودکتان ایجاد کنید که خاطره ی آن هیچ گاه از یادش نرود

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<