اجاره نشین هستید؟ این مطلب را بخوانید و خانه تان را طبق سلیقه تان تغییر دهید

 

سوالی که برای تعداد زیادی از اجاره نشین ها ممکن است پیش بیاید این است که چگونه خانه ای که برای ما نیست را دکور کنیم؟وقتی نمی‌توانیم دیوارها را رنگ بزنیم، قسمت هایی از خانه را به سلیقه خود تغییر دهیم، و یا كارهایی كه به آن‌ها علاقه داریم را در خانه انجام دهیم؟

باید به این نکته دقت داشته باشید که شما بیشترین و بهترین ساعات عمرتان را در خانه می گذرانید بنابراین باید احساس شادی و رضایت از محیط اطراف خود داشته باشید و با ایجاد تغییرات جزئی در خانه اجاره ای خود حس خوب و انرژی مثبت را به اهالی خانه منتقل کنید. اگر خلاق و خوش ذوق باشیم حتی در خانه ای که مدت کوتاهی در آن ساکنیم می توانیم دکوراسیون خانه را متحول کنیم.

 

  • خوشبختانه، هر ساله محصولات بیشتری که قابل جابجایی هستند تولید می شوند بنابراین، شما می توانید با استفاده از آنها فضای خود را به طور موقت تزیین کنید، از برچسب های که سریع نصب و سریع کنده می شوند استفاده کنید، این پرچسب ها می توانند جلوه ی زیبایی به خانه تان بدهند و در آخر شما بدون هیچ مشکلی آن ها را می کنید.
  • اگر دیوارها سفید و ناهموار و غیر قابل تحمل است و امکان رنگ کردن ندارید. به عنوان تصویر زمینه، قاب هایی با ابعاد بزرگ و قابل جابجایی با کاغذ دیواری درست کنید، یا به سراغ نصب شلف و قفسه های چوبی زیبا بروید و با ترکیب  حرفه ای آنها طرح هایی شیک و مطابق مد روز به کار ببرید. شما میتوانید به راحتی آنها را به خانه ای دیگر منتقل کنید.
  • کف راهرو زشت است؟ شما می توانید از ورق های ونیل به طور موقت برای پوشاندن آن استفاده کنید.یا با استفاده از قالیچه‌های زیبا
  • با این که گل ها مادام العمر نیستند، اما خریدن ثابت گل های تازه برای خانه تان به طور جدی باعث ایجاد احساسات مثبت و افزایش رضایت افراد حاضر در خانه می شود. حتی میتوانید از گلدان ها برای پنهان كردن چیزهایی كه در خانه اجاره ای به آن‌ها علاقه ندارید استفاده کنید، گیاهان همیشه حس و حالی سرزنده و غنی به فضای خانه می‌دهند.
  • از شمع ها، قاب عکس ها و سایر وسایل که به راحتی می توانید جایگزینشان کنید زیاد استفاده کنید، این وسایل تاثیر زیادی در دکوراسیون خانه اجاره ای شما دارند .

 

اگر در مورد پول خرج كردن در یك خانه اجاره‌ای مردد هستید، راه‌های گفته شده را امتحان كنید و مطمئن باشید كه این راه‌ها اثربخش و مفید هستند. بر روی وسایلی سرمایه‌گذاری كنید كه به آن‌ها علاقه دارید و در ضمن می‌توانید آن‌ها را همراه خود به خانه‌ بعدی ببرید.

 

خانه اجاره ای
خانه اجاره ای
خانه اجاره ای
خانه اجاره ای
خانه اجاره ای
خانه اجاره ای

 

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید