ویدیو: تصاویری جالب از خانه های شخصی خوانندگان زن دنیا

چیدوپلاس ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

اینکه بدانیم خانه خوانندگان خارجی محبوبمان چه شکلی است و آنها در چه سبک منزلی زندگی می کنند می تواند جالب باشد، اگر شما هم علاقه مند به دیدن خانه های باشکوه و ویلاهای رویایی چهره ها و افراد مشهور هستید ویدیوی زیر را دنبال کنید:

۱- خانه سلنا گومز

سلنا مری گومز زادهٔ ۲۲ ژوئن ۱۹۹۲ ( ۲۵ سال) بازیگر و خواننده و طراح مد آمریکایی است، خانه ی او در کالیفرنیا واقع شده است و ۴.۵ میلیون دلار ارزش دارد، این خانه سه هکتار باغ و ۲۴۰۰ متر مربع بنا دارد و در سال ۲۰۱۴ خریداری شده است، این خانه دارای ۵ اتاق خواب، ۵ حمام، استخر و سالن اسپا و زمین تنیس می باشد.

۲- خانه بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز خواننده، رقاص، ترانه سرا، هنرپیشه و نویسنده آمریکایی است، خانه ی او که در سال ۲۰۱۲ خریداری شده است ۹ میلیون دلار قیمت دارد، این خانه ۲۱ هکتار مساحت و ۲۶۰۰ متر مربع بنا دارد، این خانه دارای ۵ اتاق خواب، ۷ حمام، استخر، اسپا و زمین گلف می باشد.

۳- خانه ادل

ادل خواننده ۳۰ ساله بریتانیایی است، خانه ی ادل ۶ میلیون پوند ارزش دارد و دارای ۲۵ هکتار باغ زیباست، این خانه دارای ۹ اتاق خواب، یک زمین تنیس و دو استخر روباز و بسته است.

۴- خانه جنیفر لوپز

جنیفر لوپز یا JLO خواننده و هنرپیشه آمریکایی است که ۴۸ سال سن دارد، جنیفر خانه اش را در سال ۲۰۱۰ و به قیمت ۸.۲ میلیون دلار خریداری کرده است، این خانه ۵۲۰۰ متر مربع بنا دارد و در منطقه هایدن هیل کالیفرنیا واقع شده است، این خانه درای یک سالن تئاتر، یک استدیو ضبط، یک سالن بدنسازی، زمین تنیس و استخر است.

۵- خانه پینک

آلیشیا بث مور با نام هنری پینک خواننده ۳۸ ساله اهل ایالات متحده است، پینک و همسرش خانه شان را در سال ۲۰۱۰ و به ارزش ۱۳میلیون دلار خریداری کردند، این خانه ۲۳۰۰ مترمربع بنا دارد و دارای ۶ اتاق خواب، ۸ حمام، یک استخر و ۵ شومینه می باشد.

۶- خانه شکیرا

شکیرا خواننده ۴۱ ساله با اصلیت کلمبیایی است، او خانه اش را حدود یک دهه پیش با ارزش ۳.۴ میلیون دلار خریداری کرده است، این خانه با ۲۵۰۰ متر بنا دارای ۶ اتاق خواب، ۷ حمام و دارای سالن بدن سازی و استخر می باشد.

۷- خانه ریحانا

ریجانا خواننده ۳۰ ساله و زاده کشور باربادوس است، ریحانا خانه اش را در سال ۲۰۱۲ به قیمت ۱۲ میلیون دلار خریداری کرده است، این خانه ۳۴۰۰ متر مربع بنا دارد، این خانه دارای ۷ اتاق خواب، ۸ حمام، یک اتاق بازی، یک استخر و دارای واتر جت می باشد.

۸- خانه تیلور سوئیفت

تیلور آلیسون سوئیفت با ۲۸ سال سن خواننده و ترانه سرای اهل آمریکا است، خانه ی او با ویوی ساحل ۱۸ میلیون دلار قیمت دارد، این خانه با وسعت ۳۴۰۰ متر مربع دارای ۷ اتاق خواب و ۹ حمام است. زمین این خانه ۵ هکتار است و دارای ۷۰۰ متر مربع ساحل اختصاصی است.

۹- خانه لیدی گاگا

استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا با نام هنری لیدی گاگا ۳۲ ساله و اهل آمریکا است، لیدی گاگا خانه ای با متراژ ۳۰۰۰ متر مربع و به مبلغ ۲۳ میلیون دلار در اختیار دارد،  این خانه دارای باغی با کفپوش موزائیکی و پنجره های سرتاسری زیباست.

۱۰- خانه سلن دیون

سلن دیون خواننده ۵۰ ساله و متولد کبک کانادا است، این خانه ۵.۵ هکتار وسعت دارد، خانه سلن دیون ۳۰۰۰ متر بنا دارد و دارای ۵ اتاق خواب، ۵ حمام، یک خانه جداگانه چهار خوابه مخصوص مهمان است.

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید