مدل های مختلف کمد دیواری سفید و طلایی

چیدوپلاس 03 مرداد 1400 ،

بهترین رنگی که برای کمد دیواری می توان در نظر گرفت رنگ سفید است. این رنگ باعث می شود که فضای اتاق خواب کوچک به نظر نرسد و محیط اتاق دل باز و روشن دیده شود. همچنین رنگ سفید با اکثر رنگ های دیگر که ممکن است برای رنگ دیوار ها در نظر گرفته باشید هماهنگ است و برای تعویض رنگ دیوار نیازی به رنگ آمیزی درب کمدها ندارید. اما برای ایجاد تنوع و بیرون آمدن نمای کمد دیواری از یکنواختی و سادگی می توان از رنگ های دیگری نظیر طلایی در کنار سفید استفاده نمود. کمد دیواری سفید و طلایی فضایی شیک و جذاب را به وجود آورده و تحولی عالی در چیدمان اتاق خواب ایجاد می کند.

کمد دیواری سفید و طلایی ساده

این مدل کمد دیواری به این صورت است که تمامی درب های کمد دیواری به رنگ سفید و ساده است و تنها در بخش های بسیار کمی از آن از رنگ طلایی استفاده شده است. مثلا چهارچوب کمد دیواری و فضای بین درب ها به رنگ طلایی است و یا اینکه یک نوار طلایی رنگ بر روی هر درب نصب شده است. در یک مدل دیگر نواری طلایی رنگ و پهن به صورت افقی در قسمت میانی کمد دیواری قرار دارند که به مانند یک آینه عمل می کند. ساده ترین مدل کمد دیواری سفید و طلایی به صورتی است که تنها دستگیره های کمد از رنگ طلایی و فلزی انتخاب می گردد.

کمد دیواری سفید با نوار های طلایی رنگ

همانگونه که در قسمت بالا اشاره شد به کارگیری نوار طلایی رنگ بر روی درب کمد دیواری موجب زیباتر شدن آن می گردد. این نوار های طلایی که بر زمینه سفید رنگ کمد دیواری قرار می گیرند، مدل های متنوعی دارند. بعضی از آنها به صورت نوار های افقی در کنار هم هستند. در مدل دیگر نوار هایی به شکل لوزی تمام سطح درب کمد دیواری را می پوشانند. در یک مدل دیگر یکی از درب های کمد دیواری ساده و سفید است و درب دیگر دارای نوار های طلایی رنگ. طرح های هندسی مانند دایره و مربع و مستطیل نیز قابل اجرا توسط این نوار های طلایی رنگ آینه ای بر زمینه سفید کمد دیواری هستند.

کمد دیواری سفید و طلایی با تزیینات بیشتر

در این کمد دیواری ها همچنان رنگ زمینه کمد سفید است و برای ایجاد تزیینات و زیبایی بیشتر از طرح هایی بر روی آن استفاده می شود. این تزیینات هم طرح های از پیش ساخته شده ای هستند که بر روی کمد چسبانده می شوند و رنگی طلایی دارند و هم استیکر های طلایی رنگی هستند که به صورت کاملا صاف و یکدست، بدون هیچ برآمدگی بر روی درب کمد می چسبند. این طرح های استیکری مدل های متنوعی دارند، بعضی از آنها مات هستند و بعضی دیگر شفاف و براق.

کمد دیواری سفید و طلایی با طرح سنگ

یک مدل طرح جذاب برای کمد دیواری سفید و طلایی طرح سنگ است. درب این کمد دیواری ها به شکلی است که با مشاهده آنها احساس می کنید این کمد ها از جنس سنگ ساخته شده اند. در واقع استیکر هایی با طرح سنگ که زمینه سفید رنگ دارند و رگه های طبیعی سنگ با رنگ های طلایی و قهوه ای بر روی آن نمایان است، موجب زیبایی و منحصر به فرد شدن آنها می شود. این کمد دیواری ها معمولا از نوع های گلاس ساخته می شوند که با انعکاس نور بر روی آنها تصویر زیبا تری از این طرح ها به چشم می آید.

کمد دیواری سفید و طلایی آینه ای

یک مدل کمد دیواری بسیار زیبا و با کارایی بیشتر مدل کمد دیواری سفید و طلایی آینه ای است. در این کمد دیواری و بر روی درب آن آینه هایی نصب می شود و دور تا دور آینه و در واقع قاب آینه دارای نوار ام دی اف و یا فلزی به رنگ طلایی است. در این مدل کمد دیواری شما هم ترکیب رنگ های سفید و طلایی را خواهید داشت و هم به دلیل وجود آینه آن هم به شکل آینه قدی، نیاز اتاق خواب تان به آینه را بر طرف خواهید کرد.

کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی
کمد دیواری سفید طلایی

چیدمان اتاق خواب دارای کمد دیواری سفید و طلایی

رنگ دیوار ها و همچنین کمد دیواری در چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب تاثیرگذار خواهد بود. با اینکه همانطور که گفته شد این دو رنگ با اکثر رنگ ها هماهنگی خوبی دارند اما بهتر است در چنین اتاق خوابی از رنگ های گرم و روشن برای سایر وسایل استفاده نمود. مثلا می توانید سرویس خواب تان را از رنگ سفید انتخاب کنید و همینطور میز آرایش و آینه را به رنگ های سفید و طلایی خریداری نمایید. اینکه سرویس خواب تان مدرن باشد یا کلاسیک فرقی ندارد.

رنگ دیگری که با کمد دیواری سفید و طلایی به خوبی ست می شود، رنگ قهوه ای است. قهوه ای های روشن از رنگ چوب گرفته تا قهوه ای نسکافه ای با رنگ سفید و طلایی کمد دیواری هماهنگ است و تصویری زیبا را پدید می آورد. همچنین قهوه ای های تیره تر مانند بلوطی هم می توانند در این زمینه مورد استفاده قرار گیرند. البته در صورتی که سرویس خواب تان به رنگ های تیره بود بهتر است رنگ کمد دیواری تان هم قهوه ای تیره باشد.

موضوع پر اهمیت دیگر رو تختی است. رنگ روتختی تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر اتاق خواب دارد. روتختی می تواند به هر رنگی انتخاب شود زیرا هماهنگونه که گفته شد هر رنگی با سفید و طلایی مچ می شود اما باید توجه داشید که روتختی با رنگ سرویس خواب تان متناسب باشد. همچنان رنگ های گرم و روشن بهترین انتخاب ها برای اتاق خوابی با سرویس خواب و کمد دیواری سفید و طلایی هستند. رنگ های کرم، نارنجی، قهوه ای، گلبهی و صورتی به همراه سفید و طلایی تصویری بی اندازه جذاب ایجاد خواهند کرد.

اما موضوع پوشش کف اتاق نیز به اندازه سایر موارد اهمیت خواهد اشت. در اتاق خواب همواره توصیه می گردد که از رنگ های روشن برای کف اتاق استفاده کنید. موکت های پرز بلند و یا قالیچه هایی که در اطراف تخت خواب می اندازید بهتر است به رنگ های روشن و گرم باشند. مگر آنکه چیدمان کلی اتاق خواب تان به رنگ سرد انتخاب شده باشد. به طور کلی یک موکت پرز بلند کرم رنگ بهترین پوششی است که برای کف اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از رنگ های سرد در اتاق خوابی با کمد دیواری سفید و طلایی

خیلی از افراد هستند که عاشق رنگ های سرد مانند گروه رنگ های آبی هستند و آرامش و راحتی خود را در این رنگ ها می یابند. برای این دسته از افراد پیشنهاد می شود که در اتاق خوابی با کمد دیواری سفید و طلایی رنگ سرویس خواب خود را سفید و با سبک مدرن انتخاب کرده و یک رو تختی با رنگ سرد دلخواه را بر روی آن بیاندازند. برای ایجاد هماهنگی بیشتر حتما از یک یا چند کوسن که دارای طرح های طلایی رنگ است، برای روی تخت خواب استفاده کنند. همچنین قرار دادن آباژور های سفید و طلایی رنگ در دو طرف تخت خواب و استفاده از وسایل تزیینی طلایی رنگ بر روی میز آرایش، نصب تابلو های نقاشی و تزیینی بر روی دیوار که این تم رنگی را در خود دارند و همینطور استفاده از نورپردازی به رنگ گرم بسیار پیشنهاد می شود.

خانه ایده آل خود را بسازید:

طراحی بهینه و کاملا کاربردی کمد دیواری اتاق خواب برای نظم دادن به تمامی وسایل شما

انتخاب بهترین دستگیره کمد دیواری از بین ده ها مدل متفاوتدیدگاه کاربران

  1. ریحانه عباسی در

    سلام سایتتون مفید واقع شد.

چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<