مدل های متنوع و جدید میز تلویزیون سفید و طلایی

چیدوپلاس 02 مرداد 1400 ،

در خانه ای با چیدمان سفید و طلایی میز تلویزیون نیز از همین رنگ انتخاب می شود تا هماهنگی در دکوراسیون به بهترین شکل ایجاد گردد. میز تلویزیون سفید و طلایی در سبک های مدرن و کلاسیک ساخته می شود و بعضی از آنها دارای طرحی ما بین مدرن و کلاسیک هستند که برای خانه های امروزی بسیار مناسب اند. در این متن درباره ویژگی های هر کدام از سبک های میز تلویزیون سفید و طلایی و همینطور بهترین چیدمانی که می تواند در هماهنگی با آنها ایجاد گردد، صحبت خواهد شد.

انواع میز تلویزیون سفید و طلایی بر حسب طرح و سبک

  • میز تلویزیون سلطنتی سفید و طلایی

اگر در خانه مبلمان استیل با ترکیب رنگی سفید و طلایی دارید پس چه بهتر که یک میز تلویزیون با همین سبک را تهیه کنید. میز تلویزیون سلطنتی سفید و طلایی دارای طرح کلی ساده ای است که به دلیل تزیینات منبت کاری شده بر روی آن تبدیل به یک طرح کلاسیک شده است. همچنین پایه های این میز ها معمولا شکل خمیده ای دارند که این هم از ویژگی های سبک کلاسیک یا سلطنتی آنهاست. در یک میز تلویزیون سلطنتی رنگ زمینه سفید انتخاب می شود و تزیینات و دستگیره های آن (در صورت وجود کشو یا کمد بری روی میز) به رنگ طلایی هستند.

به غیر از پایه های خمیده میز که گفته شد، وجود انحنا و قوس هایی در بعضی از قسمت های میز تلویزیون سلطنتی به کلاسیک تر شدن آن کمک خواهد کرد. مثلا دو طرف میز به جای گوشه های تیز دارای انحنا هستند و یا در قسمت جلویی میز یک تخته چوب با طرحی منحنی قرار می گیرد و تزییناتی بر روی آن چسبانده می شود. طرح های تزیینی که بر روی میز تلویزیون سلطنتی سفید و طلایی ایجاد می گردد دارای مدل های مختلفی هستند، از مدل های گل و شاخ و برگ گرفته تا طرح هایی شبیه به پرنده و صدف که هر کدام طرفداران مخصوص به خود را دارد.

میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
white and gold tv stand 9
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
  • میز تلویزیون مدرن سفید و طلایی

یکی از ویژگی های اصلی وسایل مدرن سادگی آنها و دوری از تزیینات اضافی است. این موضوع درباره میز تلویزیون های سفید و طلایی هم صادق است و در ساخت آنها سعی شده تا قرار گیری رنگ های سفید و طلایی در کنار همدیگر به ساده ترین شکل ممکن انجام گیرد. مثلا در یک میز تلویزیون مدرن سفید و طلایی  طراحی کلی میز به صورت یک جعبه مستطیل شکل است که چهار پایه کوتاه داشته و تنها یک نوار طلایی رنگ در قسمت زیرین رویه میز نصب شده است. یا اینکه از فلز طلایی رنگ در کنار چوب برای ساخت میز تلویزیون استفاده شده است.

یکی دیگر از ویژگی های میز تلویزیون مدرن سفید و طلایی استفاده کمتر از انحنا در قسمت های مختلف آن است. در میز های مدرن از شکل های هندسی با گوشه های تیز بیشتر استفاده می شود و برای ایجاد تزیین و زیبایی بیشتر شاید در قسمتی از آن یک طرح منحنی ساده و کوچک استفاده می گردد. همین ویژگی و شکل طراحی است که باعث می شود وسایل مدرن فضای کمتری را نسبت به وسایل طرح کلاسیک اشغال کنند و برای آپارتمان های کوچک امروزی مناسب تر باشند.

میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
میز تلویزیون سفید طلایی
  • میز تلویزیون سفید و طلایی با طرحی بین مدرن و کلاسیک

در این میز ها نمای کلی میز مدرن به نظر می رسد اما برای آنکه دل طرفداران سبک های کلاسیک هم بدست آورده شود از تزیینات کم و ساده ای در برخی از قسمت های میز استفاده شده است. مثلا اگر میز تلویزیون دارای کشو است، دستگیره کشو ها را از مدل های کلاسیک و به رنگ طلایی انتخاب می کنند و یا پایه های جلوی میز را کمی خمیده در نظر می گیرند. این سبک میز تلویزیون سفید و طلایی هم در خانه های مدرن و هم خانه هایی با چیدمان کلاسیک به خوبی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

انواع میز تلویزیون سفید و طلایی بر حسب جنس

  • میز تلویزیون چوبی سفید و طلایی

اگر از چوب برای ساخت میز تلویزیون استفاده شود آن میز حتما دارای طراحی کلاسیک و سلطنتی خواهد بود. در میز تلویزیون چوبی سفید و طلایی از انواع چوب های راش و گردو و بلوط و افرا و دیگر چوب ها استفاده می گردد زیرا این چوب ها قابلیت تراش کاری و منبت کاری را دارند و با مبلمان استیل مورد استفاده در خانه هماهنگ ترند. میز تلویزیون چوبی سفید و طلایی با بیشتر میزان تزیینات و خراطی ها همراه است و به همین دلیل دارای اندازه بزرگ و حجیم است.

  • میز تلویزیون چوبی مدرن سفید و طلایی

به طور معمول اگر برای ساخت میز تلویزیون مدرن از چوب استفاده شود، سعی می گردد تا بافت چوب و همینطور رنگ چوب به همان شکل و رنگ اصلی خود حفظ گردد. اما برای ایجاد زیبایی بیشتر ممکن است از رنگ های طلایی و سفید در قسمت هایی از آنها استفاده شود. مثلا به کارگیری فلز طلایی رنگ در ساخت میز تلویزیون راه کاری است که طراحان مدرن در ساخت میز تلویزیون به کار می برند.

  • میز تلویزیون ام دی اف سفید و طلایی

تقریبا بیشتری متریالی که امروزه در ساخت میز تلویزیون مورد استفاده قرار می گیرد، ام دی اف است. این ماده هم قیمت ارزان تر و هم قابلیت ساخت وسایل مدرن را در خود دارد. به وسیله ام دی اف می توان میز تلویزیون مدرن به رنگ سفید و طلایی ساخت و اگر نیاز به ایجاد تزیینات و طرح هایی بر روی آن باشد، باز هم توسط ام دی اف این امکان وجود خواهد داشت. خوبی میز تلویزیون ام دی اف آن است که علاوه بر ارزان تر بودن، دارای وزن کمتری نیز هست و جابجایی آن راحت تر صورت می گیرد. میز تلویزیون ام دی اف سفید و طلایی در مدل های بسیار متنوعی در بازار موجود است که با هر نوع سلیقه ای هماهنگی خواهد داشت.

چیدمان خانه ای با میز تلویزیون سفید و طلایی

همانطور که گفته شد اگر میز تلویزیون تان را به رنگ سفید و طلایی انتخاب کرده اید، پس حتما مبلمان تان نیز به همین رنگ است. بنابراین رنگ دیوار ها، فرش و سایر وسایل ریز و درشت نیز با همین تم رنگی باید انتخاب گردند. اول از همه به سراغ رنگ دیوار ها می رویم. میز تلویزیون معمولا چسبیده به دیوار قرار می گیرد و در هنگام تماشای تلویزیون خواه و نا خواه دیوار پشت سر آن را هم خواهیم دید. پس این دیوار باید به رنگی باشد که با رنگ میز تلویزیون هماهنگ و ست شود. پیشنهاد می شود از رنگ های سفید، شیری یا طوسی روشن برای دیوار پشت میز تلویزیون استفاده شود. همچنین کاغذ دیواری طرح دار با زمینه سفید و کرم و طرح های طلایی رنگ پیشنهادی عالی برای این دیوار است.

پوشش کف و همینطور رنگ فرش نیز باید با رنگ مبلمان و میز تلویزیون سفید و طلایی جور باشد. فرشی با طرح و نقشه ایرانی با زمینه کرم رنگ و گل هایی با تم رنگی صورتی و گلبهی و قهوه ای در این نوع چیدمان عالی به نظر می رسند. استفاده از فرش هایی با رنگ تیره مانند سرمه ای و سبز هیچ گونه هماهنگی با میز تلویزیون سفید و طلایی نخواهند داشت. سایر وسایل تزیینی که در قسمت های مختلف خانه و همینطور بر روی میز تلویزیون قرار می گیرند نیز بهتر است در همین محدوده رنگی انتخاب گردند.

خانه ایده آل خود را بسازید:

دکوراسیون سفید و طلایی ترکیب رنگی زیبا، لوکس و مجلل در خانه های شما

راهنمای استفاده از فرش طلایی رنگ؛ زیبایی وصف نشدنی رشته های طلایی

 چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<