میز تحریر سفید، یک مدل میز تحریر خاص و پر طرفدار

چیدوپلاس 25 اردیبهشت 1400

درباره انواع مدل های میز تحریر، ابعاد و اندازه های آنها و طراحی های گوناگون این میز ها سخن به فراوانی گفته شده است. اما این متن به موضوع رنگ میز تحریر و علی الخصوص میز تحریر سفید رنگ می پردازد. انواع میز تحریر سفید رنگ کلاسیک و مدرن، بهترین چیدمان برای روی میز تحریر سفید و دکوراسیون اتاق خواب با میز تحریر سفید در این مقاله بررسی خواهد شد.

انواع میز تحریر سفید

در واقع رنگ سفید به خوبی بر روی مدل های کلاسیک و مدرن میز تحریر خواهد نشست و زیبایی فوق العاده ای را ایجاد خواهد کرد. مدل میز تحریر فارغ از اندازه، سبک، و تناسب با سن فرد می تواند با رنگ سفید، رنگ آمیزی شود و به صورت ساده و یا در تلفیق و ترکیب با رنگی دیگر نظیر رنگ چوب، قهوه ای، صورتی و رنگ های دیگر مورد استفاده قرار گیرد. حتی میز تحریر های تاشو، نشسته و یا دیواری نیز به رنگ سفید موجود هستند.

میز تحریر سفید کلاسیک

میز تحریر های کلاسیک دارای طراحی های سنتی به همراه تزیینات و برش کاری هایی بر روی پایه ها و لبه های میز هستند. معمولا پایه های این میز ها خراطی شده اند و همه جای آنها جلا خورده است. میز تحریر های کلاسیک یادآور گذشته و اصالتی بی نظیر هستند. این میز ها معمولا به رنگ های قهوه ای و یا شرابی موجود اند اما باید گفت رنگ سفید نیز به خوبی برازنده آنهاست. میز تحریر سفید کلاسیک که دارای کمد و کشوهایی جهت قرار دادن وسایل است، جلوه ای شکیل و با شکوه در اتاق ایجاد می کند و نمایی فوق العاده جذاب دارد. میز تحریر سفید کلاسیک با صندلی مخصوصی شامل نشیمنی به همین رنگ، و یا رنگ های روشن دیگر که در هماهنگ با رنگ سفید باشد، ست می شود. معمولا برای میز تحریر سفید کلاسیک از صندلی هایی به همین سبک نیز استفاده می شود. اما باید توجه داشت که صندلی بسیار راحت باشد و نشستن بر روی آن موجب ناراحتی و آسیب به کمر و گردن نشود. همچنین میز تحریر سفید کلاسیک به همراه کمدی به همین سبک و رنگ در اتاق خواب قرار می گیرد و چه بهتر که تخت خواب نیز از همین مدل انتخاب شود.

میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید

میز تحریر سفید مدرن

امروزه جوان تر ها بیشتر به سبک های مدرن برای دکوراسیون خانه علاقه مند هستند و میز تحریر نیز از این قاعده مستثنا نیست. میز تحریر های مدرن طراحی های بسیار ساده تر و کاربردی تری دارند، دارای وزن کمتری هستند و به راحتی می توان آنها را جابجا کرد. تنوع طرح و رنگ نیز در آنها بسیار زیاد است. از هر رنگی برای میز تحریر مدرن می توان استفاده کرد اما یکی از رنگ های خاص و پر طرفدار برای میز تحریر مدرن، رنگ سفید است. میز تحریر سفید مدرن هم به صورت تک رنگ و هم در تلفیق با رنگ های دیگر ساخته می شود. بهترین همنشینی رنگی برای این میز ها بین رنگ سفید و رنگ قهوه ای روشن برقرار می شود. میز تحریر سفید مدرن بسته به مدل و طرح خود دارای کشو و کمد، و یا بدون آنها ساخته می شود. رنگ کمد و کشو ها نیز می تواند سفید و یا به رنگی دیگر باشد. برای میز تحریر سفید مدرن از صندلی هایی مدرن استفاده می شود. این صندلی ها می توانند طبی و یا غیر طبی باشند. رنگ های مختلفی از صندلی قابل ست شدن با میز تحریر سفید مدرن هستند.

میز مطالعه ساده سفید

یکی از مدل های بسیار پر طرفدار برای میز های تحریر سفید، میز مطالعه ساده سفید است. این میز ها کاملا کاربردی هستند و بدون هیچ گونه تزیینات اضافی تنها با یک رویه و چهار پایه ساخته می شوند. در بعضی مدل ها برای ایجاد تنوع پایه های را کمی اریب می سازند و لبه رویه میز را خمیده می کنند. حتی در بعضی مدل ها دو یا سه عدد کشوی باریک در زیر رویه میز قرار می دهند تا فضا را برای استفاده بیشتر کنند. میز مطالعه ساده سفید باید با یک صندلی راحت و ساده نیز ست بشود تا بتوان آن را در یک محیط کوچک قرار داد. در واقع این میز ها به همین دلیل پر طرفدار شده اند؛ به دلیل طراحی ساده و جمع و جوری که دارند و برای قرار گیری در اتاق خواب های کوچک بسیار مناسب اند.

بهترین چیدمان برای میز تحریر سفید

اینکه میز تحریر سفید مورد استفاده چه کسی و در چه سنی قرار می گیرد در نحوه چیدمان آن موثر است. معمولا میز تحریر سفید بیشتر توسط دختران جوان انتخاب می شود و تزیینات و چیدمان آن نیز با توجه به سلیقه یک دختر جوان صورت می پذیرد. برای داشتن بهترین چیدمان بر روی میز تحریر سفید اول از همه باید بدانید که مرتب و منظم بودن وسایل در ظاهر میز تحریر سفید بسیار موثر است. برای زیبایی بیشتر قرار دادن یک گلدان گل با شاخه گل های طبیعی را فراموش نکنید. گل های زیبا و رنگارنگ زیبایی میز شما را دو چندان خواهند کرد. اگر به گل های شاخه ای دسترسی نداشتید گیاهان سبز طبیعی هم انتخاب هایی عالی به شمار می روند.

مورد بعدی استفاده از نور است. با قرار دادن یک چراغ مطالعه با پایه سفید و یا حتی رنگی و طرح دار و همینطور استفاده از ریسه ها نوری محیطی سرشار از نور و زیبایی را بر روی میز تحریر سفید فراهم کنید. قرار دادن مجسمه و حجم های تزیینی به رنگ های نقره ای و طلایی نیز گزینه های بعدی برای چیدمان میز تحریر سفید هستند. در این بین از به کارگیری لکه رنگ نیز غافل نشوید. این لکه رنگ ها را با قرار دادن بطری های شیشه ای و ظروف شیشه ای رنگی کوچک بر روی میز می توانید ایجاد کنید. نکته لازم به ذکر این است که شاید ابعاد میز تحریر سفید شما اجازه قرار دادن همه این وسایل را ندهد، اما شما می توانید به سلیقه خود با تعدادی از آنها میز خود را چیدمان کنید.

میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید
میز تحریر سفید

دکوراسیون اتاق خواب با میز تحریر سفید

برای اینکه میز تحریر سفید شما بیشترین بازتاب و جلوه را در اتاق خواب داشته باشد باید مواردی را در دکوراسیون رعایت فرمایید. نکته اول اینکه سعی کنید با پرده های ضخیم جلوی ورود نور را به اتاق نگیرید. رنگ سفید در نور طبیعی روز بسیار جلوه گر است. نکته بعدی این است که در انتخاب رنگ برای سایر وسایل از قبیل تخت و کمد، رو تختی، پرده، فرش و غیره بهتر است از رنگ های گرم و روشن استفاده شود. رنگ های کرم، نسکافه ای، رنگ چوب، و نارنجی و گلبهی رنگ های مناسبی به شمار می روند. به غیر از این رنگ ها، خاکستری های تیره و یا روشن نیز می توانند گزینه های خوبی برای همنشینی با سفید محسوب گردند.

بهترین صندلی برای میز تحریر سفید

در انتخاب صندلی مناسب برای میز تحریر سفید نیز باید دقت کافی به عمل آید. به طور مختصر در بالا اشاره شد که بهتر است از چه صندلی هایی برای میز تحریر سفید استفاده شود اما باید گفت که در میز تحریر سفید مدرن می توانید از پارچه های رنگی طرح دار نیز برای روکش صندلی استفاده کنید. حتی صندلی های طبی هم در رنگ های مختلف موجود هستند و می توانید بهترین رنگ را برای آن انتخاب نمایید.

خانه ایده آل خود را بسازید:

مدل های مختلف میز تحریر دخترانه کلاسیک و مدرن

مدل های شیک میز تحریر پسرانه برای سنین مختلفچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<