میز تلویزیون سفید ، یک میز تلویزیون برای تمام سلایق

چیدوپلاس 08 شهریور 1400 ،

سفید یکی از رنگ هایی است که همیشه پر طرفدار و محبوب بوده و در قسمت های مختلف خانه به وفور از آن استفاده می شود. روشنی و پاکی رنگ سفید فضای خانه را پر از نور و آرامش کرده و کمک زیادی به داشتن یک چیدمان دوست داشتنی می کند. میز تلویزیون سفید در کنار مبلمانی به همین رنگ یکی از بهترین انتخاب ها برای داشتن خانه ای زیبا و روشن است. یک میز تلویزیون سفید در سبک های مدرن و کلاسیک ساخته می شود و مدل ها و طرح های آن به قدری متنوع است که تمامی سلایق را در بر می گیرد.

از میز تلویزیون سفید دیواری گرفته تا میز تلویزیون سفید پایه دار، میز تلویزیون مدرن یا کلاسیک، میز تلویزیون سفید دارای کمد یا کشو، میز تلویزیون سفید چوبی یا ام دی اف، میز تلویزیون سفید تک رنگ و یا دو رنگ، و نمونه های دیگر همگی تنوع طرح ها و مدل های این میز های را نشان می دهند. در ادامه به بررسی هر کدام از موارد گفته شده در بالا اشاره خواهد شد. اگر برای خانه تان به دنبال میز تلویزیون سفید هستید و نمی دانید چه مدلی را انتخاب کنید، ادامه این متن را از دست ندهید.

میز تلویزیون سفید مدرن

یک میز تلویزیون سفید مدرن تا جای ممکن ساده ساخته می شود و در آن خبری از تزیینات و نقش و نگار های کلاسیک و سلطنتی نیست. همین موضوع باعث می شود تا حجم و اندازه کوچک تری داشته باشد و از آن در خانه هایی با متراژ کوچک هم به راحتی استفاده شود. میز تلویزیون های سفید مدرن آنقدر طرح های متنوعی دارند که معرفی تمامی آنها امکان پذیر نیست اما به طور کلی می توان گفت که این میز ها از یک مکعب مستطیل تشکیل شده اند که ممکن است دارای پایه و یا بدون آن باشند. این مکعب مستطیل در بعضی از مدل ها دارای کمد یا کشو است و در بعضی از مدل های دیگر به مانند یک حجم تو خالی اند. به تعداد طراحان و سازندگان و ایده هایی که در سر دارند، میز تلویزیون های سفید مدرنی وجود دارد که شامل فرم های شکل های گوناگون اند.

میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون دیواری سفید

از مدل های بدون پایه به میز تلویزیون دیواری سفید اشاره می شود که به زیبایی هر چه تمام تر به دیوار متصل شده و تلویزیون بر روی آن قرار می گیرد. این میز ها با بست ها و اتصالات محکمی به دیوار نصب می شوند و جای نگرانی از بابت افتادن آن وجود ندارد. میز تلویزیون سفید دیواری معمولا از جنس ام دی اف که سبک است ساخته می شود و به خاطر بدون پایه بودن آن فضای بسیار کمی را در خانه اشغال می کند. کسانی که خانه کوچکی دارند بهترین گزینه برای شان یک میز تلویزیون دیواری سفید خواهد بود. رنگ سفید این میزها کمک می کند تا کوچک بودن سالن کمتر به چشم آید. بعضی از مدل های میز تلویزیون سفید دیواری به گونه ای است که دارای کمد و کتابخانه برای قرار دادن وسایل و کتاب و غیره بوده و فضای بیشتری را در اختیار افراد خانه می گذارد.

میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید کلاسیک

در یک میز تلویزیون سفید کلاسیک از تزیینات منبت کاری و نقوش گل و گیاه بر روی میز تلویزیون استفاده می شود که این تزیینات ممکن است به رنگ سفید و یا به رنگ طلایی باشند. در خانه هایی با چیدمان کلاسیک که در آنها از رنگ های سفید، کرم و طلایی استفاده شده است، وجود یک میز تلویزیون سفید کلاسیک سفید و یا سفید و طلایی پیشنهاد بسیار عالی خواهد بود. میز تلویزیون های سفید کلاسیک معمولا دارای کمد و کشو هستند و درب آنها نیز به وسیله نقوشی تزیین شده است.

میز تلویزیون سفید
white tv stand 8
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید چوبی و ام دی اف

اینکه چه جنسی را برای میز تلویزیون سفید انتخاب می کنید بستگی به سلیقه و بودجه ای که در اختیار دارید، خواهد داشت. میز تلویزیون سفید چوبی دارای وزن بالایی است و قیمت گران تری هم دارد. اما امروزه بیشتر از ام دی اف برای ساخت میز تلویزیون سفید استفاده می شود، آن هم میز تلویزیون سفید مدرن. ام دی اف سبک تر است و حمل و جابجایی آن آسان تر صورت می گیرد. همچنین قیمت خرید آن پایین تر از چوب است و بنابراین برای خرید آن هزینه کمتری را پرداخت می کنید. دوام و ماندگاری خوبی هم دارد و اگر خوب از آن نگهداری شود تا سال ها برای تان باقی خواهد ماند.

میز تلویزیون ام دی اف سفید با پوشش های گلاس

های گلاس نوعی پوشش است که بر روی ام دی اف ایجاد می شود. این پوشش سطحی براق را بر روی ام دی اف ایجاد می کند که مزایای زیادی هم دارد. خوبی میز تلویزیون های گلاس سفید این است که در صورت کثیف شدن با یک دستمال مرطوب و یا مایع شوینده به راحتی تمیز می شود. همچنین پوشش های گلاس به دلیل براق بودن باعث می شود تا انعکاس نور بر روی آن به روشن تر شدن فضا نیز کمک کند. پس برای کسانی که سالن خانه شان نورگیر نیست، می تواند انتخاب خوبی محسوب شود.

میز تلویزیون سفید تک رنگ و دو رنگ

بعضی از میز تلویزیون های سفید، تک رنگ هستند اما در بعضی از مدل ها از یک رنگ دیگر به میزان کم در کنار سفید استفاده می شود که زیبایی خاصی را به آن می بخشد. انتخاب هر کدام از آنها بستگی به سلیقه هر فرد داشته و برتری بر دیگری ندارند. شما می توانید بر اساس رنگ های به کار رفته در دکوراسیون خانه تان میز تلویزیون دو رنگ تهیه کنید و هماهنگی چیدمان تان را به حد بالایی برسانید. مثلا اگر از رنگ چوب در بعضی قسمت های خانه استفاده کرده اید، میز تلویزیون سفید با قسمت هایی به رنگ چوب تصویری زیبا و جذاب ایجاد خواهد کرد.

میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید
میز تلویزیون سفید

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز تلویزیون طوسی یک انتخاب جذاب برای دکوراسیون مدرن

مدل های متنوع و جدید میز تلویزیون سفید و طلاییچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<