ویدیو: چطور از ورود هوای سرد به خانه جلوگیری کنیم؟

چیدوپلاس 10 بهمن 1396 ،

این روزها کشورمان سردترین روزها را تجربه می کند و جلوگیری از ورود سرما از پنجره و نگه داشتن گرمای خانه در فصل زمستان از ضروریات است تا هم اتلاف انرژی کمتر شود و هم بتوانیم از گرمای هوای منزل لذت ببریم.
اگر پرده های کلفتی دارید و یا پنجره هایتان دو جداره است نفوذ هوای سرد کمتر می شود اما پنجره بسیاری از خانه ها فلزی و قدیمی است که نمی تواند کاملا از ورود هوای سرد به داخل منزل جلوگیری کند.
مهر و موم کردن پنجره ها و درب ها یکی از راه های کنترل افت حرارت منزل شماست، شما می توانید از نایلون های کلفت و یا پلاستیک های حباب دار برای پوشاندن پنجره های خود کمک بگیرید، قبل از چسباندن نایلون می توانید با بطری مقداری آب بر روی پنجره اسپری کنید این کار باعث می شود که آب و هوای مخطوط شده در پشت پنجره یک عایق حرارتی ایجاد کند.
بر روی بسیاری از پنجره ها شکاف های ریز و نامرئی وجود دارند که آنها را نمی بینید اما زمانی که در کنار پنجره می ایستید به وضوح انتقال حرارت را متوجه می شوید، شما می توانید این شکاف ها را بدون اینکه ظاهری نازیبا به وجود بیاورند اصلاح کنید، برای جلوگیری از نشت هوا همچنین می توانید از درزگیر برای همه ی درب ها و پنجره ها استفاده کنید.
ویدیوی زیر روش های کاربردی جلوگیری از ورود سرما از پنجره و درب ها را نمایش می دهد:

ARVE Error: Invalid URL https://chidoplus.com/video/window isolate.mp4 in url


دیدگاه کاربران

  1. ZARRY در

    عالی بود😍

چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<