ویدیو: جای این دکوری های چوبی روی دیوار خونه شما خالیه!!

آیا برای شما پیش آمده که به دیوار خانه تان نگاه کنید و جای خالی چیزی را احساس کنید؟ تابلو ها، ساعت، دکوری ها و … به دیوارهای شما هویت می بخشد.

دکوری های چوبی یکی از راه های حل مشکل فضاهای خالی روی دیوار است. این باکس ها در همه جا از پذیرایی گرفته تا اتاق خواب و حتی در حمام های بزرگ کاربرد دارند، وقتی که در حال استراحت در وان حمام هستید، چرا چشم هایتان نباید به باکس های زیبای چوبی در حمام بیفتد؟ ایجاد نقطه کانونی بر روی دیوارها ایده های جالبی هستند طراحی مدرن و بی نظیر با استفاده از چوب می تواند فضای گرمی به یک خانه ببخشد، شلف و باکس های چوبی با همه نوع سبکی مطابقت دارند پس اگر طرفدار سبک های مینیمالیستی و یا حتی سبک های سنتی هستید بازهم می توانید از این قبیل دکوریجات بر روی دیوارهای خود استفاده کنید. وجود دکورهای چوب طبیعی، ارتباط شما را با طبیعت حفظ می کند.

این باکس ها و قفسه ها را هم می توانید به صورت آماده از بازار خرید کنید و هم به راحتی می توانید آنها را بسازید، طیف وسیعی از طرح های زیبا و شیک از شلف ها و باکس ها وجود دارند، باکس دیواری دکوری همچنین در اندازه های مختلف وجود دارند که شما می توانید با توجه به فضای مورد نظرتان آنها را خریداری کنید، کتاب، گل و گیاه، قاب های کوچک و سایر وسایل تزئینی چیزهایی است که می توانید در طبقات این باکس ها قرار دهید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

این ویدیو 58 مدل شیک و جدید باکس های دکوری را نشان می دهد، از آنها برای بهبود دکوراسیون خانه هایتان استفاده کنید.

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ویدیو: استفاده کاربردی از جعبه میوه در دکوراسیون منزلچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<