شیوه های پرداخت

شیوه های پرداخت

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

شما می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و سامان در سایت، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی شما نیاز به شماره ۱۶ رقمی کارت، رمز خرید اینترنتی، کد CVV2 و تاریخ انقضای کارت دارید، و پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، عملیات پرداخت انجام خواهد شد.

 

۲- پرداخت در محل تحویل 

آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، چیدوپلاس این امکان را برای مشتریان در شهر تهران و در صورتی که – کالای مورد نظر از طریق باربری ارسال نمی شود و یا مبلغ آن کمتر از سی میلیون ریال- است فراهم آورده است ، هزینه کالا را هنگام تحویل گرفتن سفارش، با استفاده از  دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) که همراه ماموران تحویل کالا می باشد و یا به صورت پرداخت نقدی در محل پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

 

۳- پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را پس از تماس با ما به شماره کارت‌های اعلام شده کارت به کارت نمایند.

 

 

 

لازم به ذکر است که پرداخت از طریق روش اول آسان تر است و باعث تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.