درباره ما – دکوراسیون داخلی

شرح خدمات دکوراسیون داخلی

1- دکوراتور یا طراح داخلی چه کاری انجام می دهد؟

طراحی داخلی ترکیبی از مهندسی و هنر می باشد یک طراح داخلی با شناخت لازم از فضا و شناسایی ترکیب های رنگی و محصولات و مصالح و مبلمان، مناسب ترین سبک با روحیات هر خانواده ای را تشخیص می دهد، براساس معنی مندرج در لغت نامه اکسفورد، دکوراسیون داخلی عبارت است از:

هماهنگ سازی اجزای طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق و یا یک ساختمان به صورت هنرمندانه

2- از کجا باید شروع کنم و مراحل کار چیست؟

پس از تماس شما، ما با شما یک قرار ملاقات تنظیم میکنیم، این قرار ملاقات میتواند در دفتر کار ما و یا خانه  شما برقرار شود. طی این جلسه ما  خواسته ها، ایده ها و سبک مورد علاقه شما را مورد سنجش قرار میدهیم و با بررسی نمونه کار های چیدوپلاس و نمونه کارهای ژورنالی به

پس از  این مرحله عکس برداری و اندازه برداری از فضا انجام میگیرد و در ادامه طرح اولیه را ارائه میکنیم و در انتها انتخاب متریال انجام میگیرد و پس از تائید نهائی طرح توسط شما و در صورت تمایل فرایند پیاده سازی طرح ها را با همکاری شما بررسی می نماییم.

3- آیا شما درطراحی سبک های مختلف مدرن، کلاسیک و … تجربه دارید؟

طراحان ما در سبک های متفاوت classic , modern , postmodern , minimal ,…… تجربیات زیادی در زمینه خانه ها، فروشگاه ها و ادارات دارند. همچنین تیم اجرائی ما تجربیات کافی کار با متریال های متفاوت و شیوه های اجرای مختلف را ارا هستند.

4-آیا می توانم نمونه کارهای شما را ببینم؟

بله، برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با ما تماس بگیرید. با کمال میل شما را راهنمایی خواهیم کرد.

5-در طراحی دکوراسیون از چه متریالی استفاده میکنید ؟

این موضوع کاملا بستگی به  سلایق و خواسته های شما دارد، ما میتوانیم از تمامی متریال در دکوراسیون فضای شما استفاده نمائیم مثلا ممکن است برای کف پوش شما لمینیت، پارکت، سنگ و یا  سرامیک را انتخاب کنید، نگران نباشید ما تمامی متریال مورد استفاده را با حالت های مختلف کیفی، زمانی و هزینه ای و شیوه های اجرا را برای شما توضیح میدهیم و در نهایت خود شما هستید که انتخاب میکنید .

6- نحوه نگهداری از دکوراسیون جدید چگونه است؟

در انتهای کار به شما دستور العملی ارائه میگردد که در آن نحوه نگه داری و بهره برداری و میزان گارانتی کلیه لوازم و متریال توضیح داده شده است .

7- اگر خانه من نیاز به بازسازی داشته باشد چطور باید اقدام کنم؟

بازسازی منزل شما تخصص ماست،در صورت نیاز به این صفحه مراجعه نمایید.