بهترین مارک پنکه ایستاده موجود در بازار ایران + قیمت

چیدوپلاس 21 تیر 1400

یکی از انواع پنکه ها که ارتفاع بیشتری نسبت به پنکه های رومیزی دارند و بر روی زمین قرار می گیرند، با نام پنکه ایستاده شناخته می شود. پنکه ایستاده معمولا دارای ارتفاع تغییر پذیر است و می توان آن را کوتاه یا بلند کرد. این پنکه ها را به راحتی می توان حمل کرد و در مکان های مختلف از آن استفاده نمود. خوبی پنکه ایستاده آن است که برای استفاده از آن نیازی به میز یا پایه وجود ندارد و می توان آن را در گوشه ای از سالن گذاشت.

پنکه ایستاده دارای طراحی زیبایی است، به مانند پنکه های رومیزی و دیواری قابلیت چرخش دارد، موتور پنکه ایستاده با سرعت های مختلفی کار می کند و میزان سرعت آن قابل تنظیم است. پنکه ایستاده در دو مدل کلی متوسط و بزرگ ساخته می شود که نوع متوسط آن با سرعت جریان هوای حدود ۱۰۰ متر مکعب در دقیقه برای فضاهای کوچک تر مانند اتاق و یا نشیمن در حدود ۲۰ متری مناسب است. پنکه ایستاده بزرگ با سرعت جریان هوای حدود ۱۵۰ متر مکعب در دقیقه جهت استفاده در فضاهای بزرگ تر حدود ۳۰ متری به کار می رود؛ اما اگر فضای بزرگ تری دارید باید از دو یا چند پنکه ایستاده و یا از پنکه سقفی استفاده کنید.

پنکه ایستاده پارس خزر

مدل های FSR-ADO، ۴۰۱۰R، ۴۰۶۰R، FSR-SHIBA، ۴۰۱۰، ۴۰۳۰ از انواع متنوع پنکه ایستاده ساخت شرکت پارس خزر هستند. در این میان پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۶۰R محصولی با طراحی زیبا و به همراه ریموت کنترل است که دارای قابلیت تنظیم زمان و یا تایمر بوده و سه پره پلاستیکی شفاف، قابلیت تنظیم سرعت و قابلیت تنظیم ارتفاع از ۱۰۵ تا ۱۴۵ سانتی متر از دیگر ویژگی های این پنکه می باشد. این پنکه ایستاده کم مصرف است و با توان مصرفی ۶۰ وات کار می کند، مجهز به فیوز حرارتی است، بلند ترین پنکه موجود در بازار است و سرعت گردش پروانه آن ۱۲۵۰ دور در دقیقه است. حجم باد دهی آن نیز ۵۶ متر مکعب بر دقیقه است. قیمت پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۶۰ در حدود ۱ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان است.

مدل دیگر با نام FSR-SHIBA با ابعاد ۱۰۶ در ۲۴ در ۴۹ سانتی متر با توان ۶۰ وات کار می کند. این پنکه نیز با حجم باد دهی ۵۶ متر مکعب بر دقیقه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع، قابلیت تنظیم زمان، نمایشگر دیجیتالی دما، پدال جهت تغییر سرعت و یا خاموش و روشن کردن، مجهز به فیوز حرارتی و قابلیت تنظیم زاویه وزش باد است.  قیمت پنکه ایستاده مدل FSR-SHIBA نیز در حدود ۱ میلیون و ۹۸۰ هزار تومان است.

اما پنکه ایستاده پارس خزر مدل ۴۰۱۰ نیز یک پنکه دارای ۴ پره است و ارتفاع پنکه نیز به راحتی و به وسیله پیچ موجود بر روی آن قابل تنظیم است. این پنکه ایستاده دارای فیوز حرارتی، امکان تنظیم درجه عمودی وزش باد، طراحی زیبا و مستحکم است. قیمت این مدل پنکه ایستاده پارس خزر در حدود ۱ میلیون و ۱۷۶ هزار تومان است.

بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده

پنکه ایستاده لونا

پنکه ایستاده لونا مدل ۲۱۱ دارای ۵ پره پلاستیکی بوده، تایمر ۴ ساعته دارد، سرعت آن قابل تنظیم در ۳ حالت است و ریموت کنترل دارد. ابعاد این پنکه ایستاده ۴۵ در ۴۴ در ۱۴۰ سانتی متر بوده و وزن آن برابر با ۷ کیلوگرم است. توان مصرفی پنکه ایستاده لونا ۵۵ وات و قطر پره آن ۱۶ اینچ است. این محصول ۱ میلیون تومان قیمت دارد.

پنکه ایستاده سانی (SUNNY)

دو مدل ۲۰۱۳M و DWS-3600 از ساخته های شرکت سانی هستند که پنکه ایستاده هایی بسیار پر فروش و با کیفیت به شمار می روند. پنکه ایستاده سانی مدل ۲۰۱۳M یک پنکه با ابعاد ۴۴٫۵ در ۴۲ در ۱۵۰ سانتی متر و دارای وزن ۶٫۵ کیلوگرم است. این پنکه ایستاده با توان ۵۰ وات کار می کند و بسیار کم مصرف است، حجم باد دهی آن ۶۲ متر مکعب بر دقیقه، دارای تایمر، سرعت گردش پروانه ۱۲۵۰ دور در دقیقه است. این پنکه ایستاده هم مانند سایر پنکه ها قابلیت تنظیم ارتفاع دارد و همچنین دارای ریموت کنترل است. این مدل پنکه ایستاده در حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ تا ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

اما مدل دوم با نام DWS-3600 که قیمت بالاتری نسبت به مدل قبلی دارد، دارای توان مصرفی ۶۰ وات، قابلیت چرخش ۹۰ درجه، حجم باد دهی ۱۰۰ متر مکعب بر دقیقه، سرعت گردش پروانه ۱۲۵۰ دور در دقیقه، دارای ۶ پره بزرگ و ۶ پره کوچک، ۳ سرعته، با وزن ۸٫۷ کیلوگرم، قابلیت استفاده به صورت رومیزی را هم دارد. این مدل پنکه ایستاده در محدوده قیمتی ۲ میلیون و ۲۴۰ هزار تومان به فروش می رسد. [

بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده

پنکه ایستاده نوا (NOVA)

در میان مدل های مختلف پنکه ایستاده نوا ساخت ژاپن، مدل NF_4010SR پنکه ایستاده ای سه سرعته با توان مصرفی ۶۰ وات است. این پنکه ایستاده دارای حجم باد دهی ۵۰ تا ۷۶ متر مکعب بر دقیقه بوده و سرعت گردش پروانه آن ۱۴۰۰ دور در دقیقه است. این پنکه ایستاده با ابعاد ۱۴۰ در ۴۰ سانتی متر و وزن ۷٫۷ کیلوگرم، دارای قابلیت تنظیم ارتفاع، کنترل از راه دور، تایمر، دارای ۵ پره از جنس پلاستیک مقاوم است. قیمت این مدل پنکه ایستاده نوا در حدود ۱ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

پنکه ایستاده هاردستون

این مدل پنکه ایستاده با نام FAM7612C HARDSTONE FAM7612C FAN دارای ابعاد ۴۱ در ۴۱ در ۱۲۳ سانتی متر و وزن ۸٫۲ کیلوگرم است. این پنکه ایستاده با ۴ پره و سه سرعت مختلف کار می کند، توان مصرفی آن ۶۰ وات است، دارای بدنه فلزی بوده و قیمت آن در محدوده ۲ میلیون و ۷۰۰ تا ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان جای می گیرد. به عنوان یک مدل دیگر از پنکه های ایستاده برند هاردستون می توان به مدل FAM7612 اشاره کرد که با داشتن ظاهر و طراحی زیبا و رنگی جذاب دارای توان مصرفی ۶۰ وات و به صورت سه سرعته کار می کند. این مدل پنکه ایستاده هاردستون قابلیت تنظیم ارتفاع، تایمر ۸ ساعته و ۴ عدد پره دارد. قیمت این مدل از پنکه ایستاده هاردستون در حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده

پنکه ایستاده دلمونتی

این پنکه با مدل DL295 یک پنکه ایستاده با ۵ پره و سه سرعت قابل تنظیم است. این پنکه ایستاده با توان مصرفی ۵۵ وات کار می کند و دارای تایمر ۷٫۵ ساعته است. از ویژگی های پنکه ایستاده دلمونتی ساخت کشور ایتالیا به پره های قدرتمند، چراغ های ال ای دی، کنترل از راه دور و قابلیت تنظیم ارتفاع می توان اشاره کرد. این پنکه ایستاده در رنگ های مشکی و نقره ای ساخته شده و با قیمت ۱ میلیون و ۷۰۰ تا ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش می رسد.

پنکه ایستاده بلک وود

پنکه ایستاده بلک وود مدل ۲۰۱۹ با رنگ مشکی، توان مصرفی ۷۰ وات، ابعاد ۴۰ در ۳۳ در ۱۱۰ سانتی متر و وزن ۶٫۶ کیلوگرم یک پنکه ایستاده زیبا و کارا است. این پنکه ایستاده نیز قابلیت تنظیم ارتفاع دارد، تعداد پره های آن ۵ عدد و از جنس پلاستیک است، دارای تایمر بوده و قیمت آن در حدود ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان است.

بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده
بهترین مارک پنکه ایستاده

خانه ایده آل خود را بسازید:



چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<