ویدیو: 60 مدل شیک از طراحی اتاق نوجوان پسر 5 الی 15 ساله

چیدوپلاس 30 اردیبهشت 1397 ، ، ، ،

وقتی به سراغ دکوراسیون اتاق پسرها می روید، به این معنی نیست که فقط باید آن را آبی کنید. روش های زیادی برای اینکار وجود دارد اولین قدم توجه به علایق کودک و کمک گرفتن از نظرات خود او در طراحی و انتخاب وسایل است.

اتاق پسران در این سنین باید به طریقی چند منظوره طراحی شود و از آنجایی که آنها از اتاقشان برای بسیاری از فعالیت ها در کنار استراحت و خواب استفاده می کنند تقسیمات و قلمروهای خاص و مشخص خود را طلب می کند. از قبیل فضایی برای مطالعه و بازی های مهیج و همچنین فضایی برای سرگرمی، تمام این فضاها باید در ارتباط مناسب با هم طراحی گردد.

آنها باید انرژی خود را تخلیه کنند، نیاز دارند که کنجکاو باشند و فکرهای قهرمانانه در ذهن خود پرورش دهند بهترین کاری که ما در طراحی دکوراسیون اتاق پسرانه باید انجام دهیم این است که طرح های دکوراسیون را بسته به علاقه خودشان تهیه کنیم تا خیلی سریع از چیزی که تهیه کرده ایم خسته نشوند و بعد از گذشت مدت زمانی نیاز یه تغییر و صرف هزینه مضاعف نداشته باشیم.

اگر دو فرزند پسر دارید تخت های دو طبقه برایشان جالب و بسیار سرگرم کننده است چون بارها از میله های آن بالا رفته و انرژی آنها تخلیه می شود، استفاده از قفسه های بدون در و با اندازه ای قابل تنظیم در اتاق کودک برای قرار دادن وسایلی مانند ماشین، هواپیما، وسایل ورزشی، لوازم صوتی و تصویری و کتاب و دفتر به تمیز ماندن اتاق کمک می کند.

در ویدیوی زیر 60 مدل شیک و زیبا از طراحی های به روز اتاق خواب پسرانه مشاهده می کنید، موضوعاتی که برای طراحی اتاق خواب پسران در سنین 5 الی 15 ساله مناسب است عبارتند از:

  • طرح هواپیما با راه های قرمز، سفید و آبی زیرا پسران در هر سنی پرواز را دوست دارند.
  • استفاده از رنگ تیم مورد علاقه و ورزش خاص مورد نظر
  • استفاده از طرح ماشین های مختلف در دکوراسیون
  • طرح های کشتی و ناخدا و دزدان دریایی
  • اسپایدرمن، ایرون من، بت من، سوپر من و شخصیت های کارتونی و ابرقهرمانی دیگر
  • استفاده از بارفیکس و نردبان های کوتاه سقفی

یادتان باشد در طراحی دکوراسیون اتاق کودکان و نوجوان ها آنقدر افراط نکنید تا محیط غیر قابل تحمل شود.چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<