آشنایی با ۵ مدل سرویس آرکوپال ، به همراه مشخصات و قیمت

ظروف آرکوپال یکی از محصولات پر طرفدار و پر فروش محسوب می شوند. سرویس آرکوپال در مقایسه با سرویس ظروف چینی دارای مزیت هایی است و همین مزایای موجب پر فروش شدن آنها می شود. دختر خانم هایی که در حال تهیه جهیزیه هستند، در بین وسایل آشپزخانه خود و در میان ظروف غذا خوری اقدام به خرید سرویس آرکوپال هم می کنند و از این ظروف معمولا هم برای مصارف دم دستی و هم برای مهمانی ها استفاده می نمایند. برای دانستن اطلاعات بیشتر درباره ظروف آرکوپال اول از همه به آشنایی با این ظروف و سپس به معرفی مدل های سرویس آرکوپال ایرانی و خارجی پرداخته می شود.

سرویس آرکوپال چیست؟

ظروف آرکوپال با ظروف چینی مقایسه می شوند و دارای ظاهر و ویژگی هایی مشابه و متفاوت با ظروف چینی هستند. سرویس آرکوپال در مقایسه با سرویس چینی از وزن کمتری برخوردار است. همچنین مقاومت و ماندگاری این ظروف بالاتر از ظروف چینی است. اما با این حال قیمت خرید سرویس آرکوپال از ظروف چینی ارزان تر است. بعضی از دختر خانم ها برای جهیزیه خود به جای ظروف چینی، سرویس آرکوپال می خرند و بعضی دیگر هر دو سرویس را خریداری می کنند. باید گفت ظروف ارکوپال جایگزین خوبی برای سرویس چینی بوده و طرح و رنگ و نقش این ظروف زیبا و دوست داشتنی است.

سرویس آرکوپال مقصود

شرکت مقصود تولید کننده سرویس آرکوپال مقصود از نوع ایرانی است که با نام آیروپال مقصود هم شناخته می شود. سرویس آرکوپال مقصود دارای کیفیت و زیبایی قابل ملاحظه ای است و در دو سری ۲۶ پارچه و ۲۵ پارچه تولید می شوند. سرویس آرکوپال مقصود ۲۶ پارچه دارای ۶ عدد بشقاب پلو خوری، ۶ عدد بشقاب خورشت خوری، ۶ عدد کاسه، ۱ عدد دیس برنج و ۱ عدد کاسه سالاد است، که در نوع ۲۵ پارچه کاسه سالاد حذف شده است. آرکوپال مقصود در قالب های گرد، بیضی و مربعی شکل تولید می شوند و دارای طرح های مختلفی هستند. این محصولات با رنگ سفید و طرح های رنگی از سیاه گرفته تا طلایی و دیگر رنگ ها ساخته و به بازار عرضه می شوند. درباره قیمت آرکوپال مقصود نیز باید گفت که این ظروف در محدوده قیمتی ۳۰۰ هزار تومان تا بیش از ۱ میلیون تومان در بازار موجود هستند. سرویس آرکوپال مقصود تمامی ویژگی های یک ظرف آرکوپال مناسب و با کیفیت را دارا است و خرید آن چه برای خانواده ها و چه برای جهیزیه پیشنهاد می شود.

ارکوپال فرانسوا

برند فرانسوا یکی از برند های زیر مجموعه لومینارک است و سرویس های غذا خوری با نام فرانسوا از کیفیت بالایی برخوردارند. سرویس ارکوپال فرانسوا در مدل های ۲۶ پارچه، ۲۵ پارچه و ۱۹ پارچه موجود است. ظروف سرویس ارکوپال فرانسوا دارای قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی هستند، از آنها در مایکرو ویو می توان استفاده کرد و در برابر ضربه مقاوم اند. تنوع طرح در این ظروف بسیار فراوان است و در کنار کیفیت خوب شان به محصولی قابل اعتماد تبدیل شده اند. از نظر قیمتی نیز باید گفت که ارکوپال فرانسوا در مقایسه با برند لومینارک اصلی از قیمت های پایین تر و مقرون به صرفه تری برخوردار است. برای خرید ارکوپال فرانسوا باید مبالغی در حدود ۵۰۰ تا ۷۵۰ هزار تومان هزینه کرد.

سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال

آرکوپال ویکتوریا

سرویس آرکوپال ویکتوریا نیز یکی از مدل های آرکوپال لومینارک بوده که در مقایسه با فرانسوا از قیمت بیشتری برخوردار است. برای مثال سرویس آرکوپال ویکتوریا ۱۸ نفره که دارای ۶ عدد بشقاب پلو خوری، ۶ عدد بشقاب خورشت خوری و ۶ عدد پیش دستی است، به قیمت ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به فروش می رسد. آرکوپال ویکتوریا نیز همانند سایر سرویس های آرکوپال از قابلیت قرار گیری در مایکرو ویو و ماشین ظرفشویی برخوردار است و در برابر ضربه و تغییرات دمایی مقاومت بالایی از خود نشان می دهند. برای کسانی که می خواهند ابعاد ظروف سرویس آرکوپال ویکتوریا را بداند باید گفت که این ظروف دارای اندازه هایی به شرح زیر (به سانتی متر) است:

بشقاب پلو خوری ۲۵
بشقاب خورشت خوری ۲۳
بشقاب میوه خوری ۱۹
دیس بیضی ۳۳
فنجان و نعلبکی ۱۲٫۵ و گنجایش ۱۶ میلی لیتر
کاسه آبگوشت خوری ۱۷
کاسه ترشی خوری ۹٫۵
کاسه سالاد خوری ۲۵
کاسه ماست خوری ۱۲٫۵

 

ارکوپال دسینی

دسینی هم از آن برند های شناخته شده و قابل اعتماد در زمینه ظروف آشپزخانه است که محصولات ساخت آن در ایران پر فروش هستند. سرویس ارکوپال دسینی دارای طرح و مدل های متنوعی است که این طرح ها هم فانتزی هستند و هم طرح های رسمی تر مانند لب طلایی را شامل می شوند. به لحاظ قیمتی می توان گفت که در مقایسه با سرویس آرکوپال لومینارک مدل ویکتوریا، ارکوپال دسینی از قیمت های مناسبی برخوردار است. برای سرویس ارکوپال دسینی محدوده قیمتی ۵۰۰ تا ۹۵۰ هزار تومان را می توان در نظر گرفت. سرویس ارکوپال دسینی در مدل ۲۶ پارچه و مناسب برای ۶ نفر ساخته می شود که شامل موارد زیر است: پیاله، پیش دستی، بشقاب غذاخوری، بشقاب خورشت خوری، دیس و ظرف سالاد. ابعاد ظروف ارکوپال دسینی در جدول زیر آمده است:

بشقاب پلو خوری ۲۵
بشقاب خورشت خوری ۲۲٫۵
بشقاب میوه خوری ۲۰
دیس ۳۰

 

ارکوپال لومینارک

ظروف ارکوپال لومینارک از شناخته شده ترین ظروف غذا خوری جنس اوپال در ایران هستند. این برند فرانسوی یکی از بهترین های دنیا در تولید ظروف ارکوپال محسوب می شود و به همین دلیل قیمت خرید سرویس ارکوپال لومینارک نیز نسبت به برند های دیگر نام برده شده بیشتر است. برخلاف های سرویس های ارکوپال ایرانی و تعدادی از برند های خارجی، ارکوپال لومینارک دارای تنوع بسیار فراوانی در طرح و شکل و رنگ ظروف ارکوپال است. شما با هر سلیقه ای و هر انتظار و کاربردی که از این ظروف دارید، می توانید محصول دلخواه خود را از برند ارکوپال لومینارک بخواهید.

برای دانستن بخشی از تنوع بالای ارکوپال لومینارک کافی است تا موارد زیر را بخوانید: پک سه عددی ارکوپال بیضی لومینارک به رنگ سفید، سرویس ارکوپال لومینارک ۲۴ پارچه مدل لوتوسیا، سرویس ۳۸ پارچه آنتیک ارکوپال لومینارک به رنگ سفید، سرویس ۴۴ پارچه ارکوپال لومینارک مدل بلوپالم مشکی، سرویس ۲۶ پارچه ارکوپال لومینارک مدل واتر کالر، سرویس ۲۶ پارچه کاین ارکوپال لومینارک، سرویس ۴۴ پارچه ارکوپال لومینارک مدل دریپینگ سفید، سرویس ۴۴ پارچه ارکوپال لومینارک مدل کومت نوا شب، سرویس ۱۹ پارچه ارکوپال لومینارک مدل سیراکو، سرویس ۹۵ پارچه ارکوپال لومینارک مدل پلنیتود سبز و مدل های دیگر که در تعداد پارچه کمتر یا بیشتر و در رنگ ها و طرح های بسیار متنوع و فراوان موجود هستند.

قیمت ارکوپال لومینارک

همانگونه که گفته شد این ظروف دارای قیمت بالاتری هستند و برای خرید آنها باید بین ۸۵۰ هزار تومان برای سرویس های ۱۹ پارچه تا ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای سرویس های ۹۵ پارچه هزینه نمایید. برای مثال یک سرویس ۴۶ پارچه لومینارک مدل مارگریت که دارای زمینه سفید رنگ و گل های مارگریت نارنجی و زرد و قرمز است، معرفی می گردد. این سرویس برای ۶ نفر مناسب است و دارای ۱ عدد ظرف سالاد ۲۷ سانتی متری، ۱ عدد دیس ۳۵ سانتی متری، ۶ عدد بشقاب غذا خوری ۲۸ سانتی متری، ۶ عدد خورشت خوری ۲۲ سانتی متری، ۶ عدد پیش دستی ۱۹٫۵ سانتی متری، ۶ عدد فنجان با گنجایش ۲۲ سی سی، ۶ عدد پیاله ۱۲ سانتی متری،۱ عدد پارچ با گنجایش ۱۲٫۵ لیتر و ۶ عدد لیوان با گنجایش ۳۲ سی سی است. قیمت این محصول ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال
سرویس آرکوپال

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

تفاوت ارکوپال و ایروپال در چیست؟ کدام یک بهتر اند؟

راهنمای کامل خرید قابلمه برای جهیزیهچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<