تخت خواب های لوکس و مدرن با هد بورد یا تاج های پارچه ای

چیدوپلاس ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ،

اتاق خواب جایی است برای آسودن و کسب آرامش و انتخاب لوازم اتاق خواب و همچنین نوع چیدمان آن کمک زیادی به استراحت واقعی می کند. برای اینکه اتاق خواب خود را به مکانی لوکس تبدیل کنید استفاده از تخت هایی با لبه بالایی بلند توصیه می شود، این هدبوردها یا تاج تخت بر زیبایی تخت می افزاید.

اکثر تخت خواب هایی که در بازار موجود است معمولا در قسمت تاج طراحی یکسان و گاها خسته کننده ای دارند. برای داشتن یک تخت خواب مدرن و یک ظاهر شیک و زیبا در اتاق خوابتان بهتر است از تخت خواب های متفاوتی استفاده کنید.

تعدادی از طرح‌های تخت خواب دارای هدبورد به‌صورت آماده در بازار برای خرید موجود است اما چندین شرکت هم تاج تخت را به صورت سفارشی برای شما از رنگ ها و پارچه ی مختلف و در ابعاد و اشکال مختلف نظیر مربع, مستطیل, لوزی, پانل های عمودی و یا افقی، طراحی می کنند.

اما قبل از انجام سفارش باید دیوار را اندازه گیری کنید، ممکن است بخواهید هدبورد تختتان کل دیوار و پاتختی ها را پوشش دهد در این صورت طول و تعداد پانل های مورد نیاز برای پوشاندن دیوار از پایین تا بالا را تعیین نمایید.

تخت های دارای پنل با تاج های سراسری با هماهنگی و هارمونی خاصی که با دیگر اجزای داخلی اتاق خواب از قبیل فرش و پرده ایجاد میکنند، باعث هر چه لوکس تر شدن اتاق خواب شما میشود.

عکس های زیر میتواند در ایده دادن به شما موثر باشد: برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آنها کلیک کنید.

 

تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن
تخت خواب مدرن

خانه ایده آل خود را بسازید:

استراحت واقعی در یک اتاق خواب خوب

تخت خواب برای دخترهای جوانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید