معرفی پنج پیج اینستاگرامی کادویی سرامیکی

چیدو پلاس 26 اردیبهشت 1403 ، ،

ظروف سرامیکی دست ساز یکی از هنر های جذاب و البته قدیمی و با اصالت است. این ظروف سرامیکی کادویی امروزه با مدل ها و طرح های بی شماری ساخته می شوند و هنرمندان نقاش بر روی آنها نقش های مدرن و سنتی را با رنگ های زیبا و دلفریب می کشند. اگر می خواهید برای کسی هدیه تولد تهیه کنید و یا آنکه برای اولین بار به منزل کسی می روید می توانید یکی از این ظروف سرامیکی کادویی را به عنوان هدیه ای ارزشمند و زیبا به او بدهید. همچنین ظروف سرامیکی فانتزی با رنگ های شاد و زنده بهترین کادو برای جوان هاست. این ظروف که شامل بشقاب های دیوار کوب، انواع ماگ و لیوان، کاسه و ظروف غذاخوری است، با نهایت سلیقه و قشنگی ساخته شده و برای خرید مهیا هستند.

پیج های اینستاگرامی فروش ظروف سرامیکی کادویی

اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب و پر طرفدار که افراد زیادی را در خود عضو کرده است، می تواند بازاری عالی برای فروش محصولات دست ساز و غیره باشد. سازندگان ظروف سرامیکی دست ساز و ظروف سفالی رنگی نیز از این بازار عقب نمانده اند و پیج های مختلفی برای فروش این محصولات در اینستاگرام وجود دارد. ما در این بخش از متن خود می خواهیم به صورت رندوم پنج پیج موفق در زمینه ساخت و فروش ظروف سرامیکی کادویی را به شما معرفی کنیم. پیش از معرفی بر این موضوع تاکید داریم که این پیج ها بدون هیچ آشنایی قبلی با آنها انتخاب شده اند و شما با مشاهده آنها می توانید به دیگر محصولات و پیج های اینستاگرامی هم دسترسی داشته باشید.

  • پیج دست سازه های سرامیک با نام monte.ferrante

لیلا یک آرتیست جوان و با استعداد است که در زمینه ساخت ظروف سرامیکی کادویی فعالیت می کند. ظروفی که لیلا ساخته و در پیج خود برای فروش به نمایش گذاشته است دارای ظاهری کمی متفاوت تر نسبت به دیگر ظروف است. این تفاوت در فرم ها و دفرماسیون هایی است که در ساخت ظروف سفالی و رنگی و البته سرامیک های خود به کار برده است. ظروف سرامیکی کادویی موجود در این پیج شامل گلدان، ست ظروف سفره هفت سین، بشقاب دیوار کوب، مجسمه های سرامیکی، شمعدان، ظرف میوه خوری، کاسه، ظروف در دار، قوری و فنجان، آباژور سرامیکی و غیره است.

  • پیج ظروف سرامیکی دست ساز با نام nelise_handmade_ceramic

خانم نلیسه هم یکی دیگر از هنرمندان سازنده ظروف سرامیکی دست ساز است که ظرف های ساخته شده توسط او جنبه کاربردی بیشتری دارند. او در بیو پیج خود اینطور نوشته است: «هنگامی که از یک هنرمند خرید می کنید شما در حال خرید ساعت ها آزمون و خطا، قطعه ای از قلب یک هنرمند و قسمت کوچکی از زندگی یک انسان هستید.» او همچین دارای وب سایت برای فروش آثار خود نیز هست: www.neliseceramic.com . ظروف سرامیکی دست ساز موجود در این پیج شامل انواع کاسه با سایز های مختلف، شمعدان، لیوان و ماگ، ظروف در دار، بشقاب و کاسه، ظرف میوه خوری و موارد دیگر است. چیزی که ظروف سرامیکی کادویی او را از سایر ظروف متمایز می کند استفاده از رنگ و لعاب صدفی بر روی ظروف اش است. در تصاویر زیر می توانید تعدادی از آثار او را مشاهده نمایید.

ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
  • پیج ظروف سرامیکی کادویی با نام bili.ceram

خانم سمیرا یزدانی در پیج اینستاگرام خود ظروف سرامیکی دست ساز اش را به نمایش و فروش گذاشته است و شاید برای تان جالب باشد که بدانید بیلی به معنای مرغابی است. خانم یزدانی در پیج خود ظروف سرامیکی کادویی و کاربردی شامل انواع ماگ، بشقاب و انواع کاسه را ارائه داده است. در واقع اگر بخواهید ماگ یا فنجان سرامیکی تهیه کنید در این پیج با تعداد بسیار بالایی از مدل ها و رنگ ها و طرح ها رو به رو خواهید شد که حتما یکی از آنها مورد پسندتان خواهد بود. این تنوع بسیار بالا از ماگ و فنجان که بعضی از آنها ساده و تک رنگ هستند و بعضی دیگر طرح دارند، باعث می شود که این ظروف سرامیکی دست ساز برای هدیه دادن بسیار مناسب باشند. همچنین خانم یزدانی در پیج خود قیمت ظروف را هم قید کرده و برای مثال جدید ترین محصولات او که شامل یک ست چایخوری است با قیمت بیش از 1 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد. این ست شامل قوری، قندان، لیوان و نعلبکی و سینی است.

  • پیج ظروف سرامیکی کادویی با نام rihanartceramic

«اینجا رویاهایمان به حقیقت می پیوندند» این چیزی است که در بیوی این پیج ظروف سرامیکی دست ساز نوشته شده است. همچنین توضیح داده شده که تمام نقاشی های روی ظروف با دست انجام می شوند. در واقع با مشاهده تصاویر ظروف سفالی موجود در این پیج متوجه خواهید شد که این رویاها چطور بر روی گلدان ها و کاسه ها و بشقاب ها نقش بسته اند. گلدان هایی با نقش برگ و گل، کاسه هایی با نقش پرنده های زیبا، بشقاب هایی با طرح گل و پرنده، و ظروف سرامیکی فانتزی شامل ماگ هایی با طرح گربه از نمونه آثار این هنرمند هستند.

  • پیج ظروف سرامیکی دست ساز با نام saroo.pottery

کارگاه سرامیک سارو که در شهر ساری واقع است ظروف سرامیکی کادویی بسیار ساده و جذابی را تولید کرده است. این ظروف که بیشتر شامل ماگ، کاپ، گلدان، سینی، بشقاب و کاسه هستند دارای رنگ های یکدست و زیبایی اند که ظاهری مینیمال و ساده و البته جذاب به آنها داده است. بسیاری از مدل های ماگ دو رنگ هستند و می توانند با بشقاب هایی با همان ترکیب رنگی ست شوند. اگر به دنبال ظروف سرامیکی کادویی مدرن و مینیمال هستید، این پیج می تواند شما را به خواسته تان نزدیک کند.

نحوه ساخت ظروف سرامیکی کادویی و ظروف سرامیکی فانتزی

حالا که با این پیج های اینستاگرامی درباره ساخت ظروف سرامیکی دست ساز آشنا شدید شاید برای تان جالب باشد که بدانید اصلا این ظروف چطور ساخته و لعاب کاری می شوند. با دانستن این موضوع شاید خرید این ظروف سرامیکی کادویی و ظروف سفالی رنگی برای تان لذت بخش تر شود. پیش از هر چیز باید گفت که این ظروف از ترکیب خاک رس و چند ماده دیگر شامل کائولن، کوارتز، کوارتزیت، انواع فلدسپات، سیلیس، خاک استون ور، و بعضا از کربنات کلسیم و اکسید روی و تالک ساخته می شوند. همچنین ساخت ظروف سرامیکی دست ساز شامل سه مرحله اصلی است که ساخت ظرف، لعاب کاری و پخت این سه مرحله را تشکیل می دهند.

پس از آماده کردن گِل برای ساخت ظرف آن را با فرم دلخواه می سازند. ظرفی که ساخته شد وارد کوره می شود تا عمل پخت آن صورت گیرد. سپس ظرف سرامیک پخته شده در کوره را لعاب کاری کرده و دوباره آن را در کوره می گذارند تا باز هم پخته شود و لعاب بر روی ظرف محکم گردد. روش های مختلفی برای لعاب کاری ظروف سرامیکی وجود دارد. مثلا غوطه ور کردن ظرف دورن لعاب یا استفاده از اسپری لعاب و روش های دیگر که هر کدام برای نوع خاصی از ظروف مناسب هستند. نکته مهم درباره لعاب کاری این ظرف ها آن است که وجود هر نوع گرد و غبار بر روی ظرف باعث می شود که لعاب بر روی آن نچسبد و محکم نشود. نکته دیگر آنکه اگر ظروف سرامیکی کادویی دارای طرح باشند، پس از انجام مرحله اول پخت، ظرف رنگ زده می شود و طرح بر روی آن نقاشی می شود و سپس لعاب کاری می گردد.

ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی
ظروف سرامیکی کادویی

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ظروف مینیمال به چه ظروفی می گویند و چه کاربردی دارند؟چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<