با میز ناهارخوری استیل، یک میزبانی مجلل و لوکس داشته باشید

چیدوپلاس 28 فروردین 1400 ،

سبک مبلمان و میز ناهار خوری استیل یکی از سبک هایی است که مورد پسند خیلی از افراد است. در این سبک مبل ها و میز ناهار خوری از جنس چوب است و ابعاد آنها بزرگ تر به نظر می رسد، بر روی آنها تزییناتی منبت کاری می شود و در نهایت با رنگ هایی نظیر قهوه ای، طلایی و سفید صدفی رنگ آمیزی می شوند. مبلمان و میز ناهار خوری استیل به دلیل استفاده از چوب های طبیعی، قیمت بالاتری نسبت به مدل های مدرن و کم کار دارند..

میز ناهار خوری استیل دارای چه ویژگی هایی است؟

به دلیل ویژگی های ظاهری این میز شامل تزینات و منبت کاری ها و ابعاد بزرگ و به طور کلی ظاهر شکیل آن، میز ناهار خوری استیل می تواند به یک میزبان مجلل و لوکس برای صرف غذا در مهمانی ها تبدیل گردد. اگر به دنبال ایجاد فضای رسمی تر و اصیل تری هستید و می خواهید فضای خانه تان هر چه با شکوه تر باشد، به دنبال میز ناهار خوری استیل باشید و از جزئیات نقش و نگار ها و زیبایی هایش استفاده کنید.

میز ناهار خوری استیل و صندلی هایش دارای پایه های صاف و یا منحنی هستند. فرم منحنی پایه ها برای ایجاد زیبایی بیشتر به این شکل ساخته می شوند. معمولا در بالای پایه ها و نزدیک میز نیز تزییناتی منبت کاری شده است. همچنین بر روی میز یک صفحه شیشه ای قرار داده می شود. البته انتخاب شیشه دار بودن یا نبودن میز ناهار خوری استیل با شماست.

میز ناهار خوری استیل از چه جنسی ساخته می شود؟

همانطور که گفته شد میز ناهار خوری استیل از جنس چوب ساخته می شود و معمولا از چوب های راش، گردو، چوب سفید و امثال آنها استفاده می گردد. این چوب ها دارای جنسی مستحکم و قوی هستند و می توانند وزن بالا را تحمل کنند. قسمت نشیمن صندلی های میز ناهار خوری استیل هم از فوم و پارچه است، و معمولا از فوم های سفت و فشرده برای این کار استفاده می شود. به خاطر همین است که نشستن بر روی این صندلی ها به اندازه صندلی ها و مبل های راحتی، راحت نیست.

میز ناهار خوری استیل برای چه مکان هایی مناسب است؟

با اینکه به نظر می رسد این سبک از مبلمان و میز ناهار خوری به دلیل شکوه و جلال خاصی که دارد، بیشتر مورد پسند افرادی باشد که سن و سالی از آنها گذشته است، اما جوانان های هم هستند که به این سبک علاقه مندند. پس می توان گفت میز ناهار خوری استیل را می توان در هر خانه ای با هر رده سنی مشاهده کرد و سن و سال دلیلی بر انتخاب یا عدم انتخاب سبک میز ناهار خوری استیل نخواهد بود. مورد مهم بعدی درباره بهترین مکان استفاده از میز ناهار خوری استیل، متراژ خانه است. می توان گفت مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید مبل و میز ناهار خوری استیل باید آن را در نظر داشته باشید، همین موضوع است. مبلمان و میز ناهار خوری استیل دارای ابعاد بزرگی هستند و برای خانه های کوچک اصلا مناسب نخواهند بود.

همانطور که می دانید میز ناهار خوری باید در قسمتی از سالن قرار بگیرد که فاصله مشخص و مطمئنی نسبت به دیوار یا سایر وسایل داشته باشد. زیرا افرادی که قصد نشستن یا بلند شدن از پشت میز را دارند بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند. به عبارتی می توان گفت فاصله میز ناهار خوری استیل تا دیوار یا سایر وسیله ها باید به اندازه ای باشد که در هنگام بیرون کشیدن صندلی، با جسمی برخورد نداشته باشد. پس به این ترتیب برای یک میز ناهار خوری استیل (بسته به تعداد نفرات میز) یک سالن نسبتا بزرگ نیاز است، حتی اگر میز ناهار خوری استیل شما چهار نفره باشد.

پیشنهاد می شود اگر خانه کوچکی دارید اصلا به سراغ سبک مبلمان و میز ناهار خوری استیل نروید و سعی کنید از مدل های مدرن تر و کم جاتری انتخاب نمایید. اما اگر واقعا به سبک استیل علاقه داشتید می توانید از مدل هایی استفاده کنید که دارای تزیینات کمتر و ساده تری هستند. همچنین رنگ های روشن مانند سفید و کرم را برای مبلمان و میز ناهار خوری استیل خود انتخاب کنید تا فضای محدود خانه تان بیش از حد گرفته و شلوغ نشود.

ابعاد میز ناهار خوری استیل چقدر است؟

ابعاد میز ناهار خوری استیل هم مانند سایر میز های ناهار خوری است. اصولا ابعاد استانداری برای همه میز ها در نظر گرفته می شود اما شاید بتوان گفت به خاطر استفاده از چوب های طبیعی و قطور برای ساخت میز ناهار خوری استیل، منبت کاری ها و گل و بوته هایی که بر روی این میز ها ایجاد می گردد، و همچنین صندلی های این میز ها که آنها هم دارای تزیینات برجسته ای هستند، میز های ناهار خوری استیل بزرگ تر از ابعاد استاندارد به نظر برسند. میز ناهار خوری استاندارد 6 نفره 150 در 90 سانتی متر و ابعاد میز ناهار خوری استاندارد 8 نفره 180 در 90 سانتی متر خواهد بود، اما طول ناهار خوری استیل 6 نفره می تواند تا 180 و میز 8 نفره تا 200 سانتی متر هم افزایش یابد.

چیدمان مناسب در خانه هایی با میز ناهار خوری استیل

وقتی شما مبلمان و میز ناهار خوری استیل را برای خانه تان انتخاب می کنید باید چیدمان خانه را به گونه ای انجام دهید تا بیشترین هماهنگی ایجاد گردد و همچنین جلوه و نمای میز ناهار خوری تان به خوبی مشخصی و دیده شود. بنابراین مهم است که در خرید سایر وسیله ها و اکسسوری ها و دکوری های تان نیز از همین سبک و سیاق پیروی کنید. برای مثال در خانه ای که دارای مبل و میز ناهار خوری استیل است، استفاده از یک لوستر کریستالی و یا لوستر های فلزی طلایی-کریستالی که انواع متنوع آنها در لوستر فروشی ها فراوان است، پیشنهاد می شود.

رنگ کلی دکوراسیون خانه تان باید با رنگ مبلمان و میز ناهار خوری استیل هماهنگی داشته باشد. رنگ پارچه مبل ها و صندلی ها را نیز با رنگ چوب آنها ست کنید. در میز ناهار خوری استیل با رنگ طلایی، پارچه های کرم رنگ، آبی روشن، سبز روشن بیشترین هماهنگی را با میز طلایی خواهند داشت. در میز ناهار خوری استیل قهوه ای، پارچه های رنگ روشن مانند کرم را برای صندلی ها انتخاب کنید. میز ناهار خوری سفید هم با پارچه ای به همین رنگ متناسب است.

میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل
میز ناهار خوری استیل

در هنگام خرید میز ناهارخوری به موارد زیر دقت کنید:

  • ابعاد میز
  • مقاومت بالا در مقابل ضربه
  • جنس نشیمن و تکیه گاه
  • قابل شستشو و ضد رطوبت و آب
  • اتصالات قوی پیچ و مهره ای یا میخ و چسب کاری
  • ارائه ضمانت نامه رسمی از فروشگاه
  • بسته بندی و ارسال مناسب
  • ضخامت شیشه، استفاده از شیشه های برنز – سکوریت نشکن و با دوام بر روی میز
  • کیفیت یکسان در همه سطوح و سالم بودن ابزار دور میز

قیمت میز ناهار خوری استیل

به طور کلی مبلمان و میز ناهار خوری استیل به دلیل چوب به کار رفته در آنها، منبت کاری ها و ظرافت های دیگری که در ساخت آنها به کار رفته است، دارای قیمت بالاتری نسبت به میز ناهار خوری های معمولی است. با این حال هر چه میز ناهار خوری ساده تر باشد قیمت تمام شده آن نیز پایین تر خواهد بود. اما باید بدانید که برای خرید مبل و میز ناهار خوری استیل باید مبلغ نسبتا بالایی را کنار بگذارید. برای مثال قیمت یک دست میز ناهار خوری استیل مستطیلی 8 نفره با تزیینات متوسط که دارای یک صفحه شیشه ای بر روی میز است، پایه های میز و صندلی ها به شکل منحنی و طلایی رنگ و روکش صندلی ها نیز به رنگ کرم است دارای قیمتی در حدود 44 میلیون تومان خواهد بود. در یک مدل دیگر از میز ناهار خوری استیل 8 نفره که دارای تزیینات بیشتری است، قیمت تا 60 میلیون تومان افزایش پیدا می کند.

خانه ایده آل خود را بسازید:

مبل استیل سفید، مبلمانی با اصالت در چیدمان پذیرایی شما

مبل کلاسیک، سبکی شیک و لوکس در خانه ی شماچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<