ویدیو: مدل های جدید پرده آشپزخانه

چیدوپلاس 19 اسفند 1396 ،

پرده ها در هر فضا، زیبایی را به خانه شما اضافه می کند. علاوه بر زیبایی، نقش حیاتی دیگر پرده ایجاد حریم خصوصی، محافظت از گرما و سرما و کنترل مقدار نوری است که می تواند وارد شود.

یکی از مناطقی که نقش پرده در آن پر رنگ است، آشپزخانه است. طرح ها و ایده های مختلفی برای پرده آشپزخانه وجود دارد که به شما کمک می کند دکوراسیون آشپزخانه تان را زیباتر کنید. بنابراین، اگر قصد خرید پرده برای آشپزخانه خود دارید، می توانید به 40 ایده ای که برای شما در ویدیوی زیر آماده کرده ایم نگاهی بیندازید، این ویدیو مجموعه ای متنوع از عکس های پرده های شیک و زیبا برای آشپزخانه می باشد.

  • اولین چیزی که باید در هنگام انتخاب پرده در ذهن داشته باشید، اندازه و رنگ آن است. رنگی انتخاب کنید که با رنگ کابینت ها و بقیه مبلمان در آشپزخانه مطابقت داشته باشد.
  • شایع ترین اندازه پرده برای پنجره آشپزخانه، پرده ای است که نصف اندازه پنجره باشد، استفاده از این مدل پرده اجازه می دهد تا نور بیشتری وارد آشپزخانه شود، البته به شرطی که پنجره تان در دیدرس نباشد.
  • برای خرید پرده آشپزخانه به تم کلی خانه توجه کنید برای مثال آشپزخانه کلاسیک نیاز به پرده های توری و والان دار دارد، در صورتی که آشپزخانه مدرن معمولا از پرده های زبرا یا کرکره ای جدید استفاده می شود.

تعداد زیادی از مردم پس از خرید به فکر رعایت تناسبات می افتند، اما شما در انتخاب خود عجله نکنید با دقت تمام گزینه های ممکن را بررسی کرده و از آنها الهام بگیرید و برای سال ها از زیبایی منزلتان لذت ببرید.

 

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

پرده اتاق خواب ام را از چه جنسی بخرم؟

استفاده از پرده های طرح دار و رنگیدیدگاه کاربران

  1. farzane در

    طبق تجربه من یکی از عوامل مهمی که باعث میشه پرده، بیشتر به چشم بیاد انتخاب درست رنگ پرده متناسب با دکوراسیون هستش
    اگه رنگ پرده خوب و جذاب باشه قطعا روی زیبایی خونه تاثیر داره

چیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<