مدل های مختلف تخته وایت برد یخچالی

چیدو پلاس 08 آذر 1402 ،

این یک واقعیت است که اگر لیست مواد غذایی مورد نیاز تان روی یخچال قرار داشته باشد، دیگر خریدن هیچ کدام از آنها را فراموش نخواهید کرد. یا مثلا اگر یادداشت مهمی برای همسر یا هر کدام از فرزندان تان دارید، با نوشتن آن بر روی تخته وایت برد یخچالی می توانید مطمئن باشید که آن یادداشت حتما خوانده می شود. حتی اگر می خواهید شماره تلفن رستوران یا فست فود مورد علاقه تان همیشه دم دست تان باشد و هر وقت که خواستید خیلی زود شماره را پیدا کرده و غذا سفارش دهید، باز هم می توانید روی تخته وایت برد یخچالی تان حساب ویژه ای باز کنید. مدل های مختف تخته وایت برد یخچالی برای کمک کردن به شما جهت زندگی راحت تر به بازار آمده اند. استفاده از این تخته های وایت برد می تواند با اهداف مختلفی همراه باشد که چند نمونه از آن ها نام برده شد. در ادامه این متن همه چیز را در رابطه با این تخته های پر استفاده ارائه خواهیم داد.

تخته وایت برد یخچالی چیست؟

همه ما با تخته های وایت برد آشنا هستیم. آنها را در مدرسه و یا دانشگاه، آموزشگاه ها و غیره دیده ایم و از آنها استفاده کرده ایم. این تخته ها به دلیل قابلیت پاک شدن راحت و استفاده چندین باره از آنها جهت نوشتن بسیار عالی هستند و هیچ گونه آلودگی و کثیفی هم ندارند. تنها تفاوت آنها با تخته وایت برد های دیگر اندازه آنها است. انواع تخته وایت برد یخچالی در ابعاد کوچک ساخته می شوند و خیلی راحت می توان آنها را بر روی درب یخچال نصب کرد. آنها نازک و سبک هستند و معمولا در طرح های متنوعی ساخته می شوند. برای نوشتن بر روی آنها باید از ماژیک وایت برد استفاده کرد و پاک کردن نوشته های روی آن نیز با یک ابر یا پنبه و حتی دستمال کاغذی به آسانی انجام می شود. هر چند وقت یک بار نیز می توان با مقداری پنبه و استون سطح تخته وایت برد یخچالی را کاملا تمیز و سفید نمود.

از تخته وایت برد یخچالی چه استفاده هایی می توان انجام داد؟

  • تخته وایت برد یخچالی به عنوان فهرست خواربار مورد نیاز خانواده:

از تخته وایت برد یخچالی می توان به عنوان محلی برای نوشتن فهرست اقلام مورد نیاز خانواده استفاده کرد. شما لیستی از چیز هایی که باید خریداری کنید را بر روی آن می نویسید و هر بار که چیز جدیدی به ذهن تان می رسد یا ماده غذایی تمام می شود، مورد جدیدی را اضافه می کنید. هر وسیله یا موادی که خریداری شد هم از روی تخته پاک می شود. به این ترتیب هم در مصرف کاغذ صرفه جویی می کنید و کاغذ کمتری استفاده می کنید، هم این لیست همیشه در جلوی چشمان تان قرار دارد و احتمالا دیگر چیزی را فراموش نمی کنید.

  • تخته وایت برد یخچالی به عنوان فهرست کارهایی که باید انجام دهید:

فرض کنید یک مهمانی در پیش دارید و با تعداد زیادی از کارهایی رو به رو هستید که باید برای مهمانی انجام دهید. اینجاست که تخته وایت برد یخچالی تان می تواند همراه خوبی برای یادآوری کارهایی باشد که قبل از مهمانی باید انجام پذیرند. شما می توانید لیستی از این کارها را بر روی تخته وایت برد یخچالی تان بنویسید و پس از انجام هر کدام از آنها، آن مورد خاص را از روی تخته پاک کنید. به این ترتیب همه کارها بدون فراموش کردن هیچ کدام شان انجام می شوند.

  • تخته وایت برد یخچالی به عنوان لیستی از موجودی های یخچال و فریزر:

گاهی اوقات پیش می آید که فکر می کنید ماده غذایی خاصی را در یخچال یا فریزر دارید و برای درست کردن غذا روی آن حساب باز می کنید، اما یادتان رفته که آن ماده غذایی تمام شده و چیزی از آن باقی نمانده است. از تخته وایت برد یخچالی می توان برای نوشتن موجودی ها و نا موجودی های یخچال و فریزر استفاده کرد. مثلا می توانید بنویسید که فلان ماده تمام شده یا از فلان ماده فقط یک بسته باقی مانده است.

  • تخته وایت برد یخچالی به عنوان لیستی از غذاهایی که باید درست کنید:

اگر رژیم غذایی خاصی دارید یا اینکه برعکس هیچ وقت نمی دانید چه غذایی باید درست کنید، می توانید لیستی از غذا های مد نظر خود را بر روی تخته وایت برد یخچالی تان بنویسید تا این لیست همیشه جلوی چشم تان باشد و هر وقت خواستید آشپزی کنید، به راحتی غذای مناسبی را از لیست انتخاب نمایید.

به طور کلی می توان موارد مختلفی را بر روی تخته وایت برد یخچالی نوشت. مثلا چیز هایی که نباید فراموش کنید مثل لیست خرید مواد غذایی یا کارهایی که باید انجام دهید. یا چیز هایی که باید هر روز برای شما یادآوری شوند مانند تلفن زدن به شخص خاص یا خوردن داروی خاص در ساعتی مشخص، و حتی نوشته هایی که خواندن آنها برای شما الهام بخش و انرژی آفرین است. جملاتی که با خواندن آنها احساس خوبی به شما دست می دهد و انگیزه و امید شما را برای شروع یک روز تازه بیشتر می کند.

تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی

تخته وایت برد یخچالی چه ویژگی هایی دارد؟

تخته وایت برد یخچالی با دوام با مگنت قوی دارای آخرین فناوری PET با لایه بندی با کیفیت بالا است. این تخته های مگنت دارای آهنربای ضخیم اضافی برای استحکام بیشتر بر روی سطح درب یخچال هستند. همچنین سطح تخته سفید آهنربایی یخچال انعطاف پذیر است و به راحتی روی یخچال می چسبد. سطح آن ضد آب است و می توانید آن را با یک حوله خشک یا مرطوب پاک کنید. سطح تخته وایت برد یخچالی مغناطیسی PET (پلی اتیلن ترفتالات) مقاوم در برابر لکه است، بنابراین می توانید یادداشت های خود را بنویسید و سپس آنها را کاملا تمیز کنید. سطح این تخته ها فوق العاده صاف و بدون برآمدگی و حباب است، آهنربا قوی پشت این تخته ها به سرعت می چسبد و هنگام نوشتن از جای خود تکان نمی خورد. این تخته وایت برد یخچالی دقیقاً در همان جایی که قرار داده اید، می ماند.

انواع مدل های تخته وایت برد یخچالی

انواع تخته وایت برد یخچالی در مدل های مختلف و اندازه های متفاوتی ساخته شده و در بازار موجود هستند. بعضی از آنها مستطیل شکل و بزرگ اند و بعضی دیگر کوچک و کم جا هستند. بر روی بعضی از انواع تخته وایت برد یخچالی نوشته هایی مانند روزهای هفته و یا چیز های دیگر حک شده است و بعضی دیگر کاملا ساده و بدون نوشته هستند. همچنین نمونه هایی از تخته وایت برد یخچالی دارای طرح های تزیینی هستند، مانند نقاشی های فانتزی که به شکل حاشیه دور تا دور تخته چاپ شده اند که شامل طرح گل و یا میوه هستند. معمولا تخته وایت برد یخچالی همراه با یک ماژیک و یک تخته پاک کم کوچک ابری به فروش می رسد.

درباره قیمت تخته وایت برد یخچالی نیز باید گفت که این تخته ها بر اساس مدل و ابعاد دارای قیمت های مختلفی هستند. اما به طور کلی می توان گفت که قیمت تخته وایت برد یخچالی از 30 تا 300 هزار تومان متغیر است. بدیهی است که تخته وایت برد هایی با طرح های تزیینی و دارای قاب بندی های فانتزی قیمت بیشتری از تخته های ساده دارند.

تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی
تخته وایت برد یخچالی

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

ابعاد و اندازه انواع یخچال فریزهای ساید، دوقلو، هتلی و…

ابعاد، مارک ها و قیمت یخچال های کوچک موجود در بازار ایرانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<