میز اداری مدرن سفید و بررسی ویژگی ها، مزایا و معایب آن

میز اداری مدرن سفید یکی از انواع متنوع میز های اداری است اما می توان گفت که یکی از زیبا ترین و محبوب ترین آنها نیز محسوب می شود. در گذشته مدیران و صاحب کسب و کار ها از وسایل و مبلمان اداری تنها انتظار کارکرد و کارایی درست را داشتند اما امروزه این طرز تفکر تغییر پیدا کرده و در یک محیط اداری وسایل و ملزومات علاوه بر کارایی درست باید از ظاهری زیبا هم برخوردار باشند. میز اداری سفید بسیار شیک و زیباست و دکوراسیون محیط اداره و شرکت را تحت تاثیر خود قرار می دهد. اگر دوست دارید درباره میز اداری مدرن سفید بیشتر بدانید، در این متن همراه ما باشید.

ویژگی های میز اداری مدرن سفید

هنگامی که از میز های اداری مدرن به رنگ سفید صحبت می کنیم منظور میز هایی ساده با ظاهری شکیل است که اتفاقا همین سادگی آنها باعث متفاوت تر شدن شان می شود. وجود میز اداری مدرن سفید در محیط شرکت و دفتر کار باعث می شود که فضا روشن و دل باز شود. بر خلاف میز و صندلی های مشکی و قهوه ای که با وجود زیبا بودن شان فضا را محدود و گرفته می کنند، میز های اداری سفید می توانند فضایی روشن و دل باز را ایجاد نمایند. در شرکتی که از میز های اداری به رنگ سفید استفاده کرده است، فضا تمیز، روشن، پاک و متفاوت به نظر می رسد. اما در استفاده از میز اداری مدرن سفید باید این موضوع را مد نظر داشت که حتما از رنگ های دیگر در کنار سفید استفاده شود. زیرا وجود بیش از حد رنگ سفید در یک مکان موجب خستگی و ملال می شود. مثلا می توان از صندلی هایی رنگی در کنار میز اداری سفید استفاده کرد.

معایب استفاده از میز اداری مدرن سفید چیست؟

هر چیزی دارای مزایا و معایبی است و دانستن هر دوی این ها باعث می شود که بتوان انتخابی بهتر و درست تر داشت. در مورد معایب میز اداری سفید باید گفت که زود کثیف شدن آنها بزرگ ترین مشکلی است که این رنگ ایجاد می کند. در محیط اداری رفت و آمد زیاد است و به هر حال تمیزی و نظافت کمتر از محیط خانه رعایت می شود. به همین دلیل استفاده از میز اداری سفید با این مشکل مواجه است که خیلی زود دچار کثیفی و سیاه شدن شود. البته اگر برای ساخت این میز ها از ام دی اف نوع های گلاس استفاده شود، تمیز کردن آنها راحت تر است و با دردسر کمتری همراه خواهد بود.

انواع مدل های میز اداری مدرن سفید

حال که با ویژگی ها، مزایا و معایب میز های اداری سفید آشنا شدید، می توان به موضوع انواع مدل ها و طرح های این میز ها پرداخت. معمولا در طراحی و ساخت میز های اداری سادگی مد نظر قرار می گیرد و سعی می شود مدلی برای میز اداری طراحی گردد که با هر نوع کسب و کار و فعالیتی سازگار باشد. در ساخت میز اداری مدرن سفید نیز این سادگی رعایت شده و البته در برخی مدل ها از طراحی های خلاقانه ای در این کار استفاده شده است. مثلا شکل پایه میز و یا متریال مورد استفاده در ساخت پایه های میز دارای طرح و نوعی متفاوت هستند. بسته به نوع فعالیتی که شرکت یا اداره انجام می دهد و افرادی که پشت میز می نشینند می توانید از طرح های مختلف این میز ها استفاده کنید. به عنوان مثال در یک شرکت برای منشی یا مدیر دفتر مدیر عامل می توان از میز اداری مدرن سفید با طرحی خاص و از نوع چوب یا ام دی اف به همراه فلز استفاده کرد و برای سایر کارمندان میز اداری سفید ساده را در نظر گرفت.

میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید

در ساخت میز اداری مدرن سفید از چه متریالی استفاده می شود؟

باید گفت که چوب و ام دی اف مهم ترین متریال هایی هستند که از آنها در ساخت میز اداری مدرن سفید استفاده می گردد. در این میان ام دی اف به دلیل قیمت پایین تر بیشتر مورد انتخاب قرار می گیرد و البته با کمک ام دی اف طرح های متنوعی را نیز می توان در این میز ها مشاهده نمود. در کنار این دو متریال گفته شده و برای ایجاد تنوع بصری بیشتر و خلق مدل ها و طرح های جذاب تر از فلز نیز در بعضی از قسمت های میز استفاده می شود. در برخی از مدل های میز اداری سفید پایه های میز از استیل طلایی رنگ ساخته می شوند و از این استیل برای تزیین بخشی از میز هم استفاده می گردد. همانطور که گفته شد این میز ها که از نظر ظاهری متفاوت تر و لوکس تر از سایر میز های سفید اداری هستند برای افرادی مانند مدیر عامل و منشی بیشتر کاربرد دارند.

متریال دیگری که در ساخت میز اداری مدرن سفید مورد استفاده قرار می گیرد و به تازگی کاربرد آن در ساخت این میز ها باب شده است، انواع سنگ های مصنوعی است. بعضی از میز های سفید با استفاده از سنگ کورین که نوعی سنگ مصنوعی به شمار می رود ساخته می شود که دارای طراحی های بسیار جذاب و خاص و متفاوتی نیز هستند. این میز ها بیشتر به عنوان پیشخوان و یا میز منشی مورد کاربرد قرار می گیرند. همچنین می توان تنها برای رویه میز از این سنگ استفاده کرد. خوبی این کار آن است که سطح میز با یک دستمال نم دار به راحتی تمیز می شود و هیچ وقت رنگ نمی گیرد و چرک نمی شود.

در کنار میز اداری مدرن سفید از چه رنگ هایی می توان استفاده کرد؟

برای دکوراسیون مکانی که در آن از میز اداری سفید استفاده شده است دو راه پیش روی دارید. راه اول آن است که دکوراسیون را تک رنگ انتخاب کنید و برای دیگر قسمت ها نیز از رنگ سفید استفاده نمایید. مشکل این کار آن است که کارمندان پس از مدت زمان کمی دچار خستگی، تکراری شدن و خواب آلودگی می شوند و بودن در مکانی که تمام رنگ های آن سفید است، برای شان آزار دهنده خواهد شد. اما اگر از رنگ های دیگر در کنار سفید و میز های سفید رنگ خود استفاده نمایید، هم جلوه میز اداری مدرن سفید خود را افزایش داده اید و هم موجب بالا رفتن انرژی کارمندان می شوید. در کنار رنگ سفید کاربرد رنگ های قهوه ای، طوسی، آبی و سرمه ای، همچنین رنگ هایی مانند سبز یا صورتی بسیار عالی خواهد بود. روکش صندلی ها، رنگ دیوار ها یا کاغذ دیواری آنها، دکوری ها و اکسسوری های مورد استفاده و طرح های گرافیکی که بر روی دیوار ایجاد شده است، می تواند به رنگ های دیگری باشد. در مورد وسایلی مانند کتابخانه ها و قفسه ها و کمد ها بهترین پیشنهاد استفاده از رنگ سفید است به گونه ای که با میز های سفید رنگ ست و هماهنگ شوند.

و در پایان

  • وجود میز اداری مدرن سفید و ایجاد فضایی روشن با این رنگ موجب آرامش ذهن و روح می شود.
  • استفاده از رنگ های سرد و روشن در کنار میز اداری سفید باعث می شود فضا کاملا مدرن و امروزی به نظر برسد. ایجاد نورپردازی به این کار کمک می کند.
  • در شرکتی با میز اداری مدرن سفید استفاده از شیشه برای ایجاد پارتیشن پیشنهاد خوبی است.
  • قرار دادن گلدان های گل طبیعی بر روی میز های اداری سفید رنگ به زیبا و با طراوت شدن محیط کمک می کند.
  • میز اداری سفید در کنار کفپوش هایی به رنگ طوسی یا قهوه ‌ای روشن یک ترکیب رنگی ایده‌ آل برای محیط های رسمی و اداری است.
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید
میز اداری مدرن سفید

 

خانه ایده آل خود را بسازید:

میز اداری فلزی ؛ بهترین گزینه برای ادارات و شرکت ها

همه چیز درباره ابعاد میز اداری و استاندارد های موجود در آنچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<