چطور با یک دکوراسیون زیبا فرزند نوجوانمان را خوشحال کنیم

چیدوپلاس 22 آذر 1396 ،

در طراحی اتاق خواب یک نوجوان بهترین راه در نظر گرفتن روحیه و خواسته های خودش است، اما صرف نظر از سلایق شخصی برخی راهکارها برای دکوراسیون اتاق نوجوان مشترکند، در این مطلب نکاتی عنوان شده است که به شما کمک خواهد کرد که چطور اتاق فرزند نوجوانمان را بچینیم تا از اتاق خود راضی باشند:

در صورت امکان از کفپوش پارکت یا لمینیت و یک فرش کوچک برای کف اتاق بهره بگیرید.

داشتن یک میز کامل استاندارد به همراه یک کامپیوتر شخصی از ضروریات است زیرا آنها بیشتر اوقات خود را با وسایل الکترونیک می گذارند. از میزهایی استفاده کنید که دارای کشوهای زیاد باشند تا فرزندتان فضایی برای مرتب کردن وسایل خود مانند کتاب ها، سی دی ها و مجله ها داشته باشد.

با استفاده از بوردهای بزرگ دیواری برای چسباندن عکس های مورد علاقه شان یا تکه هایی از مجله هایی که دوست دارند میتوانید فضایی که باب میل آن هاست خلق کنید.

برای پسرها ایده هایی ماننند چسباندن ماسک ها یا تفنگ های تزئینی به دیوار و برای دخترها شمع های کوچک و زیبا، استفاده از بالش های دکوری و چراغ های مطالعه ی طرح دار و تابلوهای دیواری می تواند جذاب باشد.

می توان در گوشه ای از اتاق از یک پاف که همرنگ دکوراسیون اتاق است استفاده کرد و یا استفاده از یک صندلی راحتی که فرزندتان بتواند برای تماشای فیلم و یا پذیرایی از دوستانش از آن استفاده کند.

قبل از دوران راهنمایی بهترین زمان برای تغییر دکور اتاق فرزندتان است زیرا در این دوران آنها هویتی جدید پیدا میکنند و از دوران کودکی خارج می شوند، در اجرای دکوراسیون اتاق اجازه دهید تا فرزندتان ابراز وجود کند، صبور باشید و سعی کنید بدون دخالت مستقیم بهترین دکور را انجام دهید.

عکس های زیر می تواند در ایده دادن به شما موثر باشد، برای بزرگ تر دیده شدن عکس ها بر روی آن ها کلیک کنید.

دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان
دکوراسیون اتاق نوجوان

خانه ی ایده آل خود را بسازید:

تخت خواب برای دخترهای جوانچیدوپلاسی عزیز دیدگاه خود را بنویسید

<